Gün Saat Dakika Saniye
Nutraxin Collagen Marine 10x50 Ml Shots (Balık Kolajeni)
Nutraxin Collagen Marine 10x50 Ml Shots (Balık Kolajeni)

Nutraxin Collagen Marine 10x50 Ml Shots (Balık Kolajeni)

5,00
Marka : NUTRAXIN
İndirim Oranı : %58 İndirim
Fiyat : ₺399,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺169,50(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 04/2024
KAMPANYA
 • Ürün menşei Almanya
 • Bu ürün etken içeriği Kolajendir.
 • Günde 1 defa 1 adet şişe kullanılması önerilir.
 • Bu bir Saç, Cilt, Tırnak kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün sıvı tüp formundadır ve içerisinde 10 adet 50ml tüp bulunmaktadır.

Nutraxin Collagen 10x50ml Shots (balık Kolajeni) İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Shot (50 ml) İçeriği
Hidrolize Kolajen 10 g
L-Askorbik Asit (Vitamin C) 300 mg
Vitamin B6 0,7 mg
Vitamin B5 6 mg
Vitamin E 12 mg
D-Biotin 2000 µg
L-Karnitin 100 mg
Hyalüronik Asit 10 mg
Koenzim Q10 10 mg

İçindekiler:   Hidrolize Kolajen (10 g) , L-Askorbik Asit (300 mg), Vitamin B6 (0,7 mg) , Vitamin B5 (6mg) , Vitamin E (12 mg) , D-Biotin (2000 µg) , L-Karnitin (100 mg) , Hyalüronik Asit (10 mg) , Koenzim Q10 (10 mg) , Yardımcı Maddeler; Ayva suyu, Potasyum sorbat, Sodyum benzoat, Sitrik asit, çilek aroması, Hidrojenize kastor yağı içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 17.05.2018-004254

Nutraxin Collagen 10x50ml Shots (Balık Kolajeni) Nedir?

Nutraxin Collagen 10x50ml Shots (Balık Kolajeni) , yetişkinler için formüle edilmiş sıvı formda besin destek ürünüdür. Doğal çilek aroması ile lezzetlendirilmiştir.

Nutraxin Collagen 10x50ml Shots (Balık Kolajeni) Etken Maddeleri ve Görevleri

Nutraxin Collagen 10x50ml Shots (Balık Kolajeni) , Ana etken maddeleri Hidrolize Kolajen, L-Askorbik Asit (Vitamin C), Vitamin B6 , Vitamin B5 , Vitamin E , D-Biotin , L-Karnitin , Hyalüronik Asit , Koenzim Q10 , insan vücudunun genel metabolizma faaliyetlerini düzenleyici ve koruyucu etkiye sahip maddelerdir. Bu etken maddeler, enerji oluşum metabolizmasından , sinir sistemine, beyin faaliyetlerinden, bağışıklık sistemine kadar fayda sağlarlar. Dolayısıyla 35 yaş üstü bireylerde yavaşlayan, düzensişleşen, faaliyet yetersizliği gösteren ve hastalıklara karşı korunmasız kalan vücudu destekleme, güçlendirme, yaşlılık etkilerini geciktirme ve direnç kazandırma gibi etkiler gösterir. Günde 1 şişe Nutraxin Collagen 10x50ml Shots (Balık Kolajeni) ürünün shot şeklinde doğrudan kullanılması tavsiye edilir. Doğal çilek aroması ile lezzetlendirilerek kullanım kolaylığı sağlayan ürün içindeki etken maddelerin faydaları;

Hidrolize Kollajen , eklem ve kemiklerin sağlığının korunmasında etkilidir. Daha sağlam ve daha esnek kemik ve eklem yapısı için fayda sağlar. Tip 1 Kolajen, vücutta en çok bulunan kolajen türüdür. Organlar, bağlar, tendonlar ve ciltte bulunan tip 1 kolajen, kemikleri destekler, cildi korur, cildin elastikiyetini sağlar, dokuları bir arada tutar ve yaraların iyileşmesini sağlar.

L-Askorbik Asit (Vitamin C) , bilindiği üzere bağışıklık sistemini, cilt sağlığını destekleyici faydalarının yanısıra, kronik hastalıkların önlenmesi, demir emiliminin artırılması, yüksek kan basıncını düzenleyici etkileri de bulunan adeta bir süper vitamindir. Ayrıca, C vitamini kemiklerin ve kıkırdağın normal fonksiyonlarının düzenlenmesi için gerekli kollajen oluşumunda da olumlu etkiler sağlayabilmektedir.

Vitamin B6 , başta bağışıklık sistemi ve enerji metabolismasına sağladığı katkılarıyla bilinir. Depresyon etkilerinin azalmasında ve beyin faaliyetlerinin düzenli işleyişinde yararları bulunur. Yorgunluk ve bitkinlik hissini azaltır. Protein ve glikojen metabolizmasında etkilidir.Kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna katkıda bulunur.

Vitamin B5, vücut için önemli diğer bir besindir. Vücutta enerji oluşumunu desteklemesi sebebiyle yorgunluk ve bitkinlik hissinin azalmasını sağlar. Cilt rahatsızlıklarının önlenmesinde yardımcıdır ve sinir sisteminin gelişimi ve düzenli işleyişinde etkilidir. Hücre gelişiminde de faydaları görülebilmektedir.

Vitamin E , kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucudur. Kan dolaşımını düzenler, yüksek tansiyonu düşürür. İskelet ve kas sisteminin yapısal ve fonksiyonel bakımını sağlar. Hücrelerin yenilenmesini sağlayarak hücre yapısını korur, yaraların hızla iyileşmesini sağlar ve yara izlerini onarıp düzeltir. Bağışıklık sistemini güçlendirir, alyuvarların oluşumuna katkı sağlar. Kolesterolü dengeler. Diyabete bağlı ortaya çıkan komplikasyonları (özellikle gözle ilgili) geciktirir, göz sağlığına faydaları bulunur. Menopoz dönemindeki kadınların ilk dönem semptomlarını hafif atlatmasına yardımcı olur. Yaşlanma sürecini ve yaşa bağlı cilt ve saç etkilerini geciktirerek cilt ve saç sağlığını korur.

D-Biotin (Vitamin B7 ya da H Vitamini), vücutta enerji oluşumunda etkili B vitamini çeşitlerinden biridir. Makro besin metabolizması ve enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlayan Biotin, saç, tırnak ve cilt sağlığının korunmasında da oldukça etkilidir. Mukozanın korunmasına faydaları da bilinir.

L-Karnitin , yağ asitlerini yakılması ve yakıt olarak kullanılması için mitokondriye taşıyan ve bu şekilde enerji seviyelerine fayda sağlayan bir amino asit türüdür. Enerji üretiminde merkezi bir rol oynadığı için, birçok sporcu dayanıklılığını ve atletik performansını artırmak için karnitin kullanmaktadır. Ayrıca, diyet ve egzersiz ile birlikte L-Karnitin alımı kilo kaybının artırılmasında olumlu etki sağlar.

Hyalüronik Asit, dokuların ihtiyacı olan yağlanma işlevini verimli bir şekilde karşılayan bir maddedir. Gözün vitröz sıvısında da bulunan Hyalüronik Asit, dokuların yağlanma ihtiyacını karşıladığı gibi nemlendirici özelliği de bulunur. Tüm bu özellikleri ile, göz, cilt, eklem sağlığında önemli bir bileşendir.

Koenzim Q10 , enerji üretimini destekler ve antioksidan özelliği ile bağışıklık sistemini de güçlendirir. Anti-enflamatuvar özelliği ile iltihap azaltıcı ve önleyici etkisi bulunur. İnsülin duyarlılığını artırmaya ve kan şekeri seviyelerinin normal düzeylerini korumaya fayda sağlayabilir. Beyin faaliyetlerinin sağlıklı işleyişine yardımcıdır.

Nutraxin Collagen 10x50ml Shots (Balık Kolajeni) Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 50 ml'lik 10 shot içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkinlerin gündelik yaşantısında genel metabolizma faaliyetlerini destekler. Enerji ve zindelik vericidir.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktora danışılarak kullanılması tavsiye edilir.
 • Şeker, nişasta, tuz, maya, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.
 • Sentetik renklendirici ve koruyucu kullanılmamaktadır.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Benzer Ürünler
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim