Benzer Ürünler
Nutraxin Hair & Nail 60 Kapsül
Nutraxin Hair & Nail 60 Kapsül

Nutraxin Hair & Nail 60 Kapsül

5,00
Marka : NUTRAXIN
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺84,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,63(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 06/2023
KAMPANYA
 • Ürün menşei Almanya
 • Bu ürün etken içeriği Üzüm Çekirdeği Ekstresidir.
 • Günde 2 defa 1 kapsül kullanılması önerilir.
 • Bu bir Saç, Cilt, Tırnak kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün kapsül formundadır ve kutu içeriğinde 60 kapsül bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Nutraxin Hair & Nail 60 Kapsül İçeriği

 

Etken Maddeler 3 Tablet İçeriği
Üzüm çekirdegi (Vitis Vinifera) Ekstresi 450 mg
At Kuyruğu (Equisetum Arvense) Ekstresi 300 mg
Isırgan (Urtica Dioica) Kök Ekstresi 300 mg
Metilsülfonilmetan (MSM) 150 mg
L-Sistein (HCL Monohidrat) 150 mg
Vitamin B5 (D-Pantotenat Kalsiyum) 30 mg
Vitamin B6 (Pridoksin HCl) 10 mg
Çinko (Sülfat Monohidrat) 15 mg
Bakır (Sülfat) 2 mg
Biotin (D-Biotin) 1000 mcg

İçindekiler:  Üzüm çekirdegi (Vitis Vinifera) Ekstresi (450 mg), At Kuyruğu (Equisetum Arvense) Ekstresi (300 mg), Isırgan (Urtica Dioica) Kök Ekstresi (300 mg), Metilsülfonilmetan (MSM) (150 mg), L-Sistein (HCL Monohidrat) (150 mg), Vitamin B5 (D-Pantotenat Kalsiyum) (30 mg), Vitamin B6 (Pridoksin HCl) (10 mg), Çinko (Sülfat Monohidrat) (15 mg), Bakır (Sülfat) (2 mg), Biotin (D-Biotin) (1000 mcg), Yardımcı Maddeler; Laktoz, Mikrokristal Selüloz, Silikon Dioksit, Magnezyum Stearat içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: ...... - ......

Nutraxin Hair & Nail 60 Kapsül Nedir?

Nutraxin Hair & Nail 60 Kapsül , zamanın ve dış etmenlerin olumsuz etkileri ile yıpranan saç ve tırnakların sağlıklı gelişim döngüsüne destek olmak amacıyla, yetişkinler için formüle edilmiş kapsül formda besin destek ürünüdür. Yetişkinler için günde 2 adet kullanılması tavsiye edilir.

Nutraxin Hair & Nail 60 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Nutraxin Hair & Nail 60 Kapsül , Üzüm çekirdegi (Vitis Vinifera) Ekstresi , At Kuyruğu (Equisetum Arvense) Ekstresi , Isırgan (Urtica Dioica) Kök Ekstresi , Metilsülfonilmetan (MSM) , L-Sistein (HCL Monohidrat) , Vitamin B5 (D-Pantotenat Kalsiyum) , Vitamin B6 (Pridoksin HCl) , Çinko (Sülfat Monohidrat) , Bakır (Sülfat) , Biotin (D-Biotin), saç ve tırnak oluşumu ve gelişimi için gerekli Keratin üretimini destekler ve saç ve tırnak sağlığı üzerinde koruyucu fayda sağlar. Yetişkinler için günde 1 adet Nutraxin Hair & Nail 60 Kapsül gıda takviyesi kullanılması tavsiye edilir. Ürün içeriğimdeki ana etken maddelerin faydaları;

Üzüm çekirdegi (Vitis Vinifera) Ekstresi , insan vücudunun genel metabolizma işleyişi üzerinde birçok faydası olan bir üründür. Kan şekeri seviyesi kontrolü, beyin faaliyetlerinin genel işleyişi, kalp-damar sağlığı, görme işlevleri, sindirim sistemi ve böbrek işlevleri üzerinde yararlı etkileri olduğu gibi, antioksidan özelliği ile bağışıklı sistemini desteklerken, kilo vermeye yardımcı olması ve enfeksiyon ve inflamasyon önleyici özelliği ile vücuda faydaları bulunur. Tüm bunlarla birlikte, kan akışını düzenleyerek vücudumuzu oluşturan hücrelere oksijen taşınması ve özellikle saç derisinde meydana gelebilecek kepeklenme ve kaşıntı gibi rahatsızlıkları önlemesi ile saç sağlığı üzerinde önemli rol oynamaktadır.

At Kuyruğu (Equisetum Arvense) Ekstresi , en yaygın bilinen özelliği ile saçı besler ve kepeklenmeyi önler ve cilt sağlığına katkıları bulunur. Saçta kepeklenme görülmesi, her ne kadar birçok insan için görsel bir problem gibi kabul edilse de, saç kaybı ile sonuçlanabilmektedir. Ayrıca, ağız ve bademcik enfeksiyonlarında fayda sağladığı gibi, böbreklerde oluşan kum ve taşı dökmeye yardımcıdır. Kronik öksürükte de fayda sağlayabilir.

Isırgan (Urtica Dioica) Kök Ekstresi , sindirim sistemi, solunum sistemi ve kemik sağlığı üzerinde etkili olabildiği gibi iltihap önleyici ve ağrı azaltıcı etkileri de bulunmaktadır. Çıplak elle dokunulduğunda kızarıklık ve tahrişlere yol açabilen Isırgan otu, kaynatılarak yakıcı özelliği giderildikten sonra gıda olarak tüketildiği gibi geleneksel tıpta da kullanılmaktadır. Isıgan (Urtica Dioica) Kök Ekstresi ise cilt sağlığına birçok katkı sağlamaktadır. Özellikle saçlı deride oluşabilecek kepeklenme, kaşıntı ve bazı enfeksiyonların giderilmesinde önemli rolü bulunmaktadır. Bu da sağlıklı saçlara kavuşmanızda etkilidir.

Metilsülfonilmetan (MSM) , Metilsülfonilmetan (MSM) yeşil bitkilerde, hayvanlarda ve insanlarda bulunan bir kimyasaldır. Ayrıca, laboratuvar ortamında da yapılabilmektedir. Ağrı azaltıcı ve iltihaplanma önleyici özelliği ile özellikle kemik, eklem ve kas rahatsızlıklarında yardımcıdır. Ayrıca, alerjilerin etkilerinin azaltılması, sinir ağrılarının önlenmesi, göz, ağız, diş ve dişeti sağlığı açısından sağladığı faydaların yanısıra, saç dökülmesi ve ciltte oluşan kırışıklıkların önüne geçilmesi içinde katkı sağlar.

L-Sistein , yirmi kadar doğal amino asitten oluşmuş, içinde kükürt ihtiva eden bir amino asit gurubudur . Saç sağlığı konusunda en önemli amino asit Sistein'dir çünkü, saçın ve tırnağın temel maddesi Keratin'de en çok bulunan amino asit olduğu bilinir. Takviye Sistein kullanmak, saçın daha kalın olmasına, hızlı uzamasına ve bozulmuş saç yapısının iyileşmesine yardımcıdır.

Vitamin B5 (D-Pantotenat Kalsiyum) , vücudun besinleri enejiye dönüştürmesini sağlar, suda çözünebilen yapısı ile vücutta depolanmaz, fazlası idrar yolu ile atılır. ADP (Adenozin difosfat ) ile birlikte Koenzim-A yı oluşturur. Koenzim-A insan yaşamında gerekli olan bir çok işlem için olması şart olan bir enzimdir. Eksikliğinde birçok metabolizma anomalileri ile birlikte cilt ve saç sağlığında da olumsuz etkileri görülür.

Vitamin B6 (Pridoksin HCl) , diğer Vitamin B grubu üyeleri gibi suda çözünebilir, vücutta depolanmaz ve vücutta enerji oluşumu metabolizması için son derece önemldir. Eksikliği durumunda cilt çatlakları ve döküntüler görülebilir. Ciltte görülebiliecek döküntüler saç sağlığını da doğrudan etkileyecektir ve bu durum saç kaybına kadar ilerleyebilir.

Çinko (Sülfat Monohidrat) , bağışıklık sistemi güçlendirici etkisi bulunur. Cilt sağlığını destekler ve saç dökülmesinin önlenmesinde yardımcıdır.

Bakır (Sülfat) , genel olarak vücut dokularının yenilenmesi ve kemik gelişimi için çalışan enzimlerin ihtiyaç duyduğu bir elementtir. Protein sentezi ve enerji üretim metabolizmasının normal işleyişi için Bakır elementine ihtiyaç duyulur. Bakır ayrıca, saç ve cilt sağlığı için de önemli rolleri bulunan bir maddedir. Cildin daha uzun süre sağlıklı yapısını korumaya yardımcı olduğu gibi, saçların sağlıklı bir şekilde oluşumu ve uzamasına engel olan deri rahatsızlıklarının da önüne geçer.

Biotin (D-Biotin) , H Vitamini ya da B7 Vitamini olarak da adlandırılır ve B Kompleks vitamin grubundandır. Diğer B Kompleks vitaminler gibi suda çözünür ve vücutta depolanmaz. Biotin de enerji oluşum metabolizması başta olmak üzere, kalp-damar, sinir, iskelet, kas sistemi gibi birçok vücut metabolizmasının normal işleyişine katkı sağlarken, cilt, saç ve tırnak sağlığı için de son derece önemlidir.

Nutraxin Hair & Nail 60 Kapsül Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 60 kapsül içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkinlerin gündelik saç, tırnak ve cilt sağlığının normal işleyişine yardımcıdır.
 • Günde 1 adet Nutraxin Hair & Nail 60 Kapsül ürünün bol su ile alınması tavsiye edilir.
 • Şeker, tuz, maya, nişasta, soya, mısır, gluten gibi potansiyel alerjenleri içermez.
 • Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamaktadır.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim