Nutraxin İmmun-S 60 Tablet
Nutraxin İmmun-S 60 Tablet

Nutraxin İmmun-S 60 Tablet

5,00
Marka : NUTRAXIN
İndirim Oranı : %54 İndirim
Fiyat : ₺129,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,90(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 11/2023
KAMPANYA
 • Ürün menşei Almanya
 • Bu ürün etken içeriği Beta Glukandır.
 • Günde 2 tablet bol su ile birlikte kullanılması önerilir.
 • Bu bir Bağışıklık Sistemi kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün tablet formundadır ve kutu içeriğinde 60 tablet bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Nutraxin Immun-S 60 Tablet İçeriği

 

Etken Maddeler 2 Tablet İçeriği
Beta Glukan 1,3 / 1,6 200 mg
Afrika Sardunyası (Pelargonium sidoides) Kök Ekstresi 200 mg
Çörek Otu (Nigella sativa) Tohum Ekstresi 200 mg
Zencefil (Zingiber officinale) Kök Ekstresi 200 mg
Vitamin C 400 mg

İçindekiler:  Beta Glukan 1,3 / 1,6 (200 mg) , Afrika Sardunyası (Pelargonium sidoides) Kök Ekstresi (200 mg) , Çörek Otu (Nigella sativa) Tohum Ekstresi (200 mg) , Zencefil (Zingiber officinale) Kök Ekstresi (200 mg) , Vitamin C (400 mg) , Yardımcı Maddeler ; Mikrokristalin Selüloz, Polivinilpirolidon Vinil Asetat Kopolimeri, Kroskarmelloz Sodyum, Polivinil Prolidone, Titanyum Dioksit, Demir Oksit, Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Silikon Dioksit içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 18.10.2017-003319

Nutraxin Immun-S 60 Tablet Nedir?

Nutraxin Immun-S 60 Tablet , bağışıklık sistemi destekleyici olarak formüle edilmiş, tablet formda besin destek ürünüdür.

Nutraxin Immun-S 60 Tablet Etken Maddeleri ve Görevleri

Nutraxin Immun-S 60 Tablet , içeriğindeki ana etken maddelerin bağışıklık sistemi destekleyici ve soğuk algınlığı, grip ve diğer üst solunum yolları hastalıklarına karşı koruyucu faydaları dikkat çekmektedir. Ana etken maddeler Beta Glukan 1,3 / 1,6 , Afrika Sardunyası (Pelargonium sidoides) Kök Ekstresi, Çörek Otu (Nigella sativa) Tohum Ekstresi, Zencefil (Zingiber officinale) Kök Ekstresi, Vitamin C 'nin faydaları;

Beta Glukan 1,3 / 1,6 , ekmek mayasının hücre duvarından elde edilen bir poliglükoz moleküldür. Bağışıklık sistemini güçlendirmede faydalıdır. Beta Glukan bağışıklık sistemini detekleyici etkisi ile alt-üst solunum yolları enfeksiyonu, grip ve soğuk algınlığı, aft ve uçuk gibi virüs kaynaklı enfeksiyonlarda önleyici etkisi olduğu gibi, bu enfeksiyonların etkilerini azaltmada da faydalıdır.

İçeriğindeki Afrika Sardunyası (Pelargonium sidoides) Kök Ekstresi , Afrika sardunyasının köklerinin distile edilmesi ile elde edilir. Bağışıklık sistemi güçlendirici etkisi ile bilinir. Aynı zamanda, solunum yolları enfeksiyonu, grip ve soğuk algınlığı tedavisinde faydalıdır.

Çörek Otu (Nigella sativa) Tohum Ekstresi , antioksidan özelliği ile bağışıklık sistemi destekleyicidir. Soğuk algınlığı tedavisinde yardımcı olduğu gibi, vücudun hastalıklara karşı direncini artırır, öksürük kesici etkisi vardır, beyinin sağlıklı işleyişinde yardımcıdır, bazı kanser türlerinde destekleyici olarak kullanılabilir.

Zencefil ekstresi (Zingiber Officinale), ikinci beyin olarak adlandırılan sindirim sistemi rahatsızlıklarında ağrı ve yangı azaltıcı, bağırsak gazlarını önleyici, yiyeceklerin bağırsak içerisinde hareketini kolaylaştırarak kabızlık önleyici etkileri bulunur. Doğurganlığı ve sperm üretimini destekler. Bağışıklık sistemini güçlendirerek başta grip, nezle ve soğuk algınlığı gibi birçok hastalıkta vücut direncini artırır. Enfeksiyonlara karşı etkilidir. Mide bulantısını önleyici etkisi bulunur.

Vitamin C , bilindiği üzere bağışıklık sistemini, cilt sağlığını destekleyici faydalarının yanısıra, kronik hastalıkların önlenmesi, demir emiliminin artırılması, yüksek kan basıncını düzenleyici etkileri de bulunan adeta bir süper vitamindir.

Nutraxin Immun-S 60 Tablet Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 60 tablet içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • İçeriğindeki ana etken maddeler bağışıklık sistemini korur ve güçlendirir. Enfeksiyonlara karşı vücudun direnç göstermesini sağlayarak, grip, soğuk algınlığı, alerjik rahatsızlıklar vb. gibi durumlarda önleyici ve hastalıkların etkisini azaltıcı etki sağlar.
 • Günde 2 tabletin bol su ile tüketilmesi tavsiye edilir.
 • Şeker, nişasta, tuz, maya, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.
 • Sentetik renklendirici, koruyucu ve tatlandırıcı kullanılmamaktadır.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Benzer Ürünler
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim