Benzer Ürünler
Nutraxin Quick-Slim Cleanse Formula 7 14 Tablet
Nutraxin Quick-Slim Cleanse Formula 7 14 Tablet

Nutraxin Quick-Slim Cleanse Formula 7 14 Tablet

5,00
Marka : NUTRAXIN
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺94,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺72,12(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 01/2023
KAMPANYA
 • Ürün menşei Almanya
 • Bu ürün etken içeriği Yeşil Çay Ekstresi'dir.
 • Günde iki defa bir tablet kullanılması önerilir.
 • Bu bir Kilo Kontrolü kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün tablet formundadır ve kutu içeriğinde 14 tablet bulunmaktadır

ADET

Artır Azalt

Nutraxin Quick-Slim Cleanse Formula 7 14 tablet İçeriği

 

Etken Maddeler 2 Tablet İçeriği
Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi 400 mg
Deve Dikeni (Silybum marianum) Tohum Ekstresi 200 mg
Sinameki (Cassia angustifolla) Yaprak Ekstresi 100 mg
Isırgan (Urtica dioica) Kök Ekstresi 100 mg

İçindekiler:   Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi (400 mg) , Deve Dikeni (Silybum marianum) Tohum Ekstresi (200 mg) , Sinameki (Cassia angustifolla) Yaprak Ekstresi (100 mg) , Isırgan (Urtica dioica) Kök Ekstresi (100 mg) , Yardımcı Maddeler; Mikrokristalin selüloz, Kroskaramellos Sodyum, Polivinilipirolidon- vinil Asetat Kopolimeri, Polivinil alköl (PVA), Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Silikon Dioksit, Talk , Ayçiçeği, Titanyum dioksit, Brilliant Blue FCF içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 29.06.2017-002835

Nutraxin Quick-Slim Cleanse Formula 7 14 Tablet Nedir?

Nutraxin Quick-Slim Cleanse Formula 7 , Quick Slim serisinde yer alan bitkisel karışımdır. 7 günlük kullanımı olan Cleanse Formula, kateşinler bakımından zengin yeşil çay, silimarin içeren deve dikeni, sinameki ve ısırgan kök ekstersi içermektedir. Ana etken maddeleri, detoks uygulayarak sindirim sistemi, karaciğer ve safra kesesini korumaya yardımcı olduğu gibi, yağ yakıcı özelliği ile zayıflamaya da katkıda bulunur.Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 2 tabletin bol su ile kullanılması önerilir. 1 haftadan fazla kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Nutraxin Quick-Slim Cleanse Formula 7 Etken Maddeleri ve Görevleri

Nutraxin Quick-Slim Cleanse Formula 7 , ana etken maddeleri Yesil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi (400 mg) , Deve Dikeni (Silybum marianum) Tohum Ekstresi (200 mg) , Sinameki (Cassia angustifolla) Yaprak Ekstresi (100 mg) , Isırgan (Urtica dioica) Kök Ekstresi (100 mg) ile detoks uygulayarak sindirim sistemi, karaciğer ve safra kesesinde toksik maddelerin birikiminin önüne geçmeye yardımcı olur. Sinameki otunun içeriğindeki bazı bileşenler, bağırsak parazitleri ile savaşarak bağırsak sağlığını korumada faydalıdır. Ayrıca, Nutraxin Quick-Slim Cleanse Formula 7 etken maddeleri yağ yakıcı özelliği ile zayıflamaya olumlu katkılar sağlayabilir. Günde 2 tabletin bol su ile tüketilmesi tavsiye edilen Nutraxin Quick-Slim Cleanse Formula 7 muhteviyatındaki etken maddelerin faydaları;

Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi; kahve kadar olmasa da, bünyesinde kafein barındırır. Bu miktar kafeinin gerginlik ve çarpıntı gibi olumsuz etkilerini göstermeden, gün içerisinde daha canlı ve zinde hissetmenizi sağlarken aynı zamanda bilişsel fonksiyonların korunmasına da yardımcı olur.

Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi; ayrıca, yağ yakımını hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Kolesterol ve kan şekeri seviyelerinin düzenlenmesinde fayda sağlayabilir.

İçeriğindeki Deve Dikeni (Silybum marianum) Tohum Ekstresi; depresyon, adet problemleri, parkinson hastalığı, mevsimsel alerjiler gibi rahatsızlıklarda fayda sağlayabilir. Bu etkilerinin dışında, kolesterol ve kan şekeri seviyelerini düzenlerken, insülin direncine karşı da etkilidir. Sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yardımcı olabilir.

Sinameki (Cassia angustifolla) Yaprak Ekstresi; bağırsak kaslarının düzenli çalışmasını sağlayan senosid denilen bileşikleri içerir. Bu sayede kabızlığı önlemede fayda sağlar. Ayrıca, içeriğindeki resveratrol adlı madde, kronik inflamasyonun önlenmesinde yardımcıdır. Baş, kemik ve mide ağrısının azaltılmasında fayda sağlayabilir ve cilt sağlığına da olumlu katkıları bulunur. Bağırsak parazitleri ile savaşır ve bağırsak sağlığının korunmasında faydalıdır.

Isırgan (Urtica dioica) Kök Ekstresi , saç, cilt ve kemik sağlığını korumaya katkı sağlar, dolaşımı artırır ve kanın temizlenmesine faydalıdır, alerjik hastalıklar ve solunum rahatsızlıklarında olumlu katkı sağlar. İshale karşı etkilidir ve bağırsak fonksiyonlarını düzenler. Diyet uygulamalarında sindirim sistemini destekleyerek sağlıklı zayıflamaya katkı sağlayabilir.

Nutraxin Quick-Slim Cleanse Formula 7 Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 14 tablet içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Detoks uygular, yetişkinlerin bağırsak fonksiyonlarını düzenlemede etkilidir ve zayıflamaya katkı sağlar.
 • Günde 2 tabletin bol su ile tüketilmesi tavsiye edilir.
 • 7 günün üzerinde kullanılması uygun değildir.
 • Şeker, tuz, nişasta, maya, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.
 • Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamaktadır.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim