Benzer Ürünler
Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine Shot 1500 Mg Tekli 25 Ml
Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine Shot 1500 mg Tekli 25 ml

Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine Shot 1500 Mg Tekli 25 Ml

5,00
Marka : NUTRAXIN
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺9,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺8,55(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 01/2023
KAMPANYA
 • Ürün menşei Almanya
 • Bu ürün etken içeriği L-Karnitine'dir.
 • Spordan önce veya sporlar birlikte 1 shot alınması önerilir.
 • Bu bir Kilo Kontrolü kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün sıvı formdadır ve kutu içeriğinde 25 ml bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine 1500 Shot 25 Ml İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Şişe İçeriği
L-Karnitin ( free form) 1500 mg
Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi 50 mg

İçindekiler:   L-Karnitin ( free form) (1500 mg) , Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi (50 mg) , Yardımcı Maddeler; Su, Gliserin, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat, Doğal Bitkisel Tatlandırıcı (Steviol Glikozit), Sitrik Asit içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 08.05.2017-002607

Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine 1500 Shot 25 Ml Nedir?

Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine 1500 Shot 25 Ml , Quick-Slim serisinde yer alan L-Karnitin ve yeşil çay içeren likit formda üründür. L-Karnitin, lizin ve metiyonin aminoasitlerinden oluşan ve protein yapısına katılmayan bir aminoasit olarak kabul edilir. Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine 1500 Shot 25 Ml her bir shotta 1500 mg L-Karnitin içerir. Yeşil çay içeriğiyle içimi lezzetlidir. İçeriğindeki ana etken maddeler yağ yakımına fayda sağlayarak, zayıflamada etkilidir.

Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine 1500 Shot 25 Ml Etken Maddeleri ve Görevleri

Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine 1500 Shot 25 Ml , L-Karnitin ( free form) (1500 mg) , Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi (50 mg) içeren besin destek ürünüdür. Zayıflamada, yağ yakıcı etki göstererek yardımcıdır. Yetişkinler için takviye edici gıda olarak yemekten önce günde 25 ml (1 Porsiyon, 1 Şişe) şeklinde kullanılması önerilir. Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine 1500 Shot 25 Ml etken maddeleri olan L-Karnitin ( free form) ve Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi'nin faydaları;

L-Karnitin , Yağ asitlerinin yakılarak, enerjiye dönüştürülmesini sağlar.Yağ asitlerinin yakılması ile kilo kaybının hızlandırılmasına yardımcıdır. Kilo kaybı esnasında kas hasarı ve kas kaybı oluşumunun önüne geçer. Yoğun spor yapan bireylerin kullanımında olumlu etkileri bulunur. Vücudun dayanıklılığını artırır. Kan şekeri seviyelerinin düzenlenmesine yardımcıdır. Beyin fonksiyonlarını artırıcı katkı sağlar.

Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi; kahve kadar olmasa da, bünyesinde kafein barındırır. Bu miktar kafeinin gerginlik ve çarpıntı gibi olumsuz etkilerini göstermeden, gün içerisinde daha canlı ve zinde hissetmenizi sağlarken aynı zamanda bilişsel fonksiyonların korunmasına da yardımcı olur.

Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi; ayrıca, yağ yakımını hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Kolesterol ve kan şekeri seviyelerinin düzenlenmesinde fayda sağlayabilir.

Nutraxin Quick-Slim L-Carnitine 1500 Shot 25 Ml Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 1500 mg L-Karnitin (free form) ve 50 mg Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi içeren 25 ml shot şişe içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkinlerin için yağ yakımına katkıda bulunması ile kilo kaybını destekleyici ve zindelik verici besin destek ürünüdür.
 • Yetişkinler için takviye edici gıda olarak yemekten önce günde 25 ml (1 Porsiyon, 1 Şişe) şeklinde kullanılması önerilir.
 • Şeker, tuz, nişasta, maya, gluten ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenler içermez.
 • Sentetik renklendirici ve tatlandırıcı kullanılmamıştır.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim