Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn 60 Tablet
Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn 60 Tablet

Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn 60 Tablet

4,00
Marka : NUTRAXIN
İndirim Oranı : %59 İndirim
Fiyat : ₺199,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺82,51(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 11/2022
KAMPANYA
 • Ürün menşei Almanya
 • Bu ürün etken içeriği Yeşil Çay Eksteresi'dir.
 • Yemeklerden önce günde 3 defa 1 tabletin bol su ile kullanılması önerilir..
 • Bu bir Kilo Kontrolü kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün tablet formundadır ve kutu içeriğinde 60 tablet bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn 60 Tablet İçeriği

 

Etken Maddeler 3 Tablet İçeriği
Yeşil Çay (Camellia Sinensis) Yaprak Ekstresi 300 mg
Yeşil Kahve Çekirdegi (Coffea Arabica) Ekstresi 300 mg
Kafein 150 mg
Kırmızı Biber (Capsicum Annuum) Ekstresi 75 mg
Ahududu Keton 75 mg
Krom (pikolinat) 75 mcg

İçindekiler:   Yesil Çay (Camellia Sinensis) Yaprak Ekstresi (300 mg) , Yesil Kahve Çekirdegi (Coffea Arabica) Ekstresi (300 mg) , Kafein (150 mg) , Kırmızı Biber (Capsicum Annuum) Ekstresi (75 mg) , Ahududu Keton (75 mg) , Krom (Pikolinat) (75 mcg) , Yardımcı Maddeler; Mikrokristalin Selüloz, Polivinilpirolidon-vinil Asetat Kopolimeri,Hidroksipropil Metil Selüloz, Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Silikon Dioksit, Krom Pikolinat içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 31.10.2017-003395

Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn 60 Tablet Nedir?

Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn 60 Tablet , yetişkinler için formüle edilmiş tablet formda besin destek ürünüdür. İçeriğindeki etken maddeler, yağ yakarak zayıflamaya katkıda bulunabilirken, sindirim sistemi fonksiyonlarının düzenlenmesine ve vücuda direnç kazandırılmasında fayda sağlayabilir.

Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn 60 Tablet Etken Maddeleri ve Görevleri

Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn 60 Tablet , içeriğindeki ana etken maddeler olan Yesil Çay (Camellia Sinensis) Yaprak Ekstresi Yesil Kahve Çekirdegi (Coffea Arabica) Ekstresi , Kafein , Kırmızı Biber (Capsicum Annuum) Ekstresi , Ahududu Keton yağ yakarak zayıflamaya yardımcı olur ve sindirim sistemini de destekleyici bileşenlerdir. Yetişkinler için takviye edici gıda olarak yemeklerden önce günde 3 defa 1 tabletin bol su ile kullanılması önerilen Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn 60 Tablet gıda takviyesi, Kafein içerdiğinden çocuklar ve hamile kadınlar tarafından kullanılması uygun değildir. Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn 60 Tablet içeriğindeki ana etken maddelerin faydaları;

Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi; kahve kadar olmasa da, bünyesinde kafein barındırır. Bu miktar kafeinin gerginlik ve çarpıntı gibi olumsuz etkilerini göstermeden, gün içerisinde daha canlı ve zinde hissetmenizi sağlarken aynı zamanda bilişsel fonksiyonların korunmasına da yardımcı olur.

Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Ekstresi; ayrıca, yağ yakımını hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Kolesterol ve kan şekeri seviyelerinin düzenlenmesinde fayda sağlayabilir.

Yesil Kahve Çekirdegi (Coffea Arabica) Ekstresi, bildiğimiz kahvenin kavrulmamış çekirdeklerinden elde edilen bir ekstredir. Yksek miktarda klorejenik asit içerdiğinden, metabolizmayı hızlandırır ve böylece daha çok kalori yakılmasını sağlar. Yeşil Kahve Çekirdegi (Coffea Arabica) Ekstresi düzenli olarak tüketildiğinde, yağ yakma metabolizması hızlanır ve daha hızlı kilo vermeye katkı sağlar. Antioksidanlar bakımından zengindir, vücutta oluşan toksinleri, ödemi daha kolay dışarı atmayı sağlar. Tansiyon, kan şekeri ve kolesterol seviyelerinin kontrol altına alınmasına fayda sağlayabilir.Bağışıklık sistemini desteklemede yardımcıdır. Beyin ve sinir sistemini uyanık tutarak, konsantrasyonu yükseltir. Enerji seviyesini yükseltir ve gün içinde yorgunluk, bitkinlik hissedilmesinin önüne geçer.

Kafein alkaloid bir maddedir. Kanda veya vücutta birikmez, alındıktan birkaç saat sonra vücuttan atılır. Enerji vericidir ve konstrasyon sağlar. Yağ yakıcı etkisi vardır. Kan akışını hızlandırır, makul miktarda alındığında baş ve kemik ağrılarını azaltıcı etkisi vardır. Karaciğer sağlığını korur. Hafızayı koruyucu etkisi bilinir.

Kırmızı Biber (Capsicum Annuum) Ekstresi içeriğindeki capsaicin maddesinin kas ve eklem ağrılarını azaltıcı etkisi vardır. Ayrıca, sindirim sisteminin düzenli çalışmasına katkı sağladığı gibi yağ yakıcı özelliği ile de kilo vermeyi hızlandırabilir.

Ahududu Keton, yağ yakıcı özelliği bulunan bir bileşendir. Zayıflamayı hızlandırıcı fayda sağlayabilir.

Krom (pikolinat) , kan şekerinin seviyesini dengeler ve sabitler. Protein ve kolesterol sentezinde etkin rol üstlenir. Fazla yağların yakılmasına ve ideal kilonun yakalanmasına yardımcı olur. Kilo kaybına yardımcı olurken kasları korur, oluşumuna ve kuvvetlenmesine yardımcı olur. Kalp rahatsızlıkları riskini minimize eder.

Nutraxin Quick-Slim Thermo Burn 60 Tablet Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 60 tablet içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkinlerin gündelik yaşantısında yağ yakıcı ve zindelik verici etki sağlayabilir.
 • Yetişkinler için takviye edici gıda olarak yemeklerden önce günde 3 defa 1 tabletin bol su ile kullanılması önerilir.
 • Kafein içerdiğinden çocuklar ve hamile kadınlar tarafından kullanılması uygun değildir.
 • Şeker, nişasta, tuz, maya, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.
 • Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamaktadır.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim