Nutraxin Saw Palmetto Formula 60 Tablet
Nutraxin Saw Palmetto Formula 60 Tablet

Nutraxin Saw Palmetto Formula 60 Tablet

5,00
Marka : NUTRAXIN
İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : ₺139,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,00(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 09/2023
KAMPANYA
 • Ürün menşei Almanya
 • Bu ürün etken içeriği Saw Palmetto (Cüce Palmiye)'dur.
 • Günde 2 tablet kullanılması önerilir.
 • Bu bir Erkek Sağlığı kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün tablet formundadır ve kutu içeriğinde 60 tablet bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Nutraxin Saw Palmetto Formula 60 Tablet İçeriği

 

Etken Maddeler 2 Tablet İçeriği
Cüce Palmiye(Serenoa repens) Ekstresi ( % 45 yağ asidi ) 320 mg
Isırgan Otu (Urtica dioica) Kök Ekstresi (% 0.8 Steroller) 100 mg
Kabak (Cucurbita moschata) Çekirdeği Ekstresi (4:1) 20 mg
Yeşil Çay ( Camellia sinensis) Ekstresi [%95 Epigallokateşin Gallat (ECGC) ] 160 mg
Likopen 1200 mcg
Çinko (Sülfat) 10 mg
Selenyum ( L-Selenometiyonin) 40 mcg

İçindekiler:   Cüce Palmiye(Serenoa repens) Ekstresi ( % 45 yağ asidi ) (320 mg) , Isırgan Otu (Urtica dioica) Kök Ekstresi (% 0.8 Steroller) (100 mg) , Kabak (Cucurbita moschata) Çekirdeği Ekstresi (4:1) (20 mg) , Yeşil Çay ( Camellia sinensis) Ekstresi [%95 Epigallokateşin Gallat (ECGC) ] (160 mg) , Likopen (1200 mcg) , Çinko (Sülfat) (10 mg) , Selenyum ( L-Selenometiyonin) (40 mcg) , Yardımcı Maddeler; Mikrokristalin Selüloz, Polivinilpirolidon- Vinil Asetat Kopolimeri, Kroskarmellose Sodyum, Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Silikon Dioksit, Hidroksipropil Metil Selüloz içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 22.03.2018-004081

Nutraxin Saw Palmetto Formula 60 Tablet Nedir?

Nutraxin Saw Palmetto Formula 60 Tablet , yetişkinler için formüle edilmiş tablet formda besin destek ürünüdür. Antioksidan özellliği ile yaşa bağlı olarak yavaşlayan bazı vücut metabolizması etkinliklerini destekleyici ve prostat problemlerinin etkilerini azaltıcı olarak fayda sağlayabilir.

Nutraxin Saw Palmetto Formula 60 Tablet Etken Maddeleri ve Görevleri

Nutraxin Saw Palmetto Formula 60 Tablet ; içeriğindeki ana etken maddeler Cüce Palmiye(Serenoa repens) Ekstresi ( % 45 yağ asidi ) (320 mg) , Isırgan Otu (Urtica dioica) Kök Ekstresi (% 0.8 Steroller) (100 mg) , Kabak (Cucurbita moschata) Çekirdeği Ekstresi (4:1) (20 mg) , Yeşil Çay ( Camellia sinensis) Ekstresi [%95 Epigallokateşin Gallat (ECGC) ] (160 mg) , Likopen (1200 mcg) , Çinko (Sülfat) (10 mg) , Selenyum ( L-Selenometiyonin) (40 mcg) , güçlü antioksidan özellikler gösterebilidiği gibi, antienflamatuar, ağrı azaltıcı gibi faydalar da sağlayabilir. Vücut metabolizmasının yaşa bağlı yavaşlaması ile görülen etkileri azaltmada metabolizma faaliyetlerini destekleyici katkı sağlayabilir. İdrar yolları ve prostat problemlerinin etkilerini azaltmada yardımcıdır. Cilt, saç ve tırnak sağlığını destekleyici katkı sağlayabilir. Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 2 tabletin bol su ile kullanılması önerilen Nutraxin Saw Palmetto Formula 60 Tablet ürünün ana etken maddelerinin faydaları;

Cüce Palmiye(Serenoa repens) Ekstresi , Testosteron üretimini düzenler, cinsel isteği arttırır, Prostat problemlerini önlemeye ve etkilerini azaltmaya yardımcıdır, Antioksidan özelliği bulunur ve enerji üretimine katkısıyla gücü ve enerjiyi artırıcı etki gösterebilir, Anti inflamatuvar etki gösterebilir, saç dökülmesine karşı olumlu katkılar sağlayabilir.

Isırgan Otu (Urtica dioica) Kök Ekstresi , vücuttaki toksinleri temizler. İdrar söktürücü özelliği, vücutta etkisizleştirilen toksinlerin hızlı bir şekilde vücuttan atılmasını sağlayabilir. Dolaşımı arttırır ve kanın temizlenmesine yardımcı olur. Tansiyonu düşürmeye ve dolaşım sistemindeki gerginliği ve stresi hafifletmeye yardımcı olabilir. Prostatla ilgili idrar yapma, idrar torbasının boşaltılması, ağrılı idrara çıkma, idrar sonrası damlama ve idrar akışının azalması gibi rahatsızlıkların önlenmesinde fayda sağlayabilir. Cilt sağlığı için olumlu katkıları bulunur.

Kabak (Cucurbita moschata) Çekirdeği Ekstresi , Antioksidanlar bakımından zengindir. Bazı kanser türleri riskini azaltabilir. Prostat ve mesane sağlığına olumlu katkı sağlar. Kalp sağlığına faydalıdır. Kan şekeri düzeylerini düşürebilir. Lif bakımından zengindir.

Yeşil Çay ( Camellia sinensis) Ekstresi içeriğinde Kanser karşıtı olarak bilinen kateşin vardır. Yağ yakıcı ve iştah kesici özelliği ile diyet ve egzersiz ile birlikte kilo vermeyi destekler. Kan şekeri seviyelerinin düşürülmesinde fayda sağlar. Cilt sağlığını koruyucu etki gösterebilir. Kalp sağlığını korumaya yardımcıdır.

Likopen , Antioksidan kaynağıdır. Kanserli hücrelerin oluşumunu ve gelişimini önleyici etki gösterebilir, kalp ve damar sağlığını korumaya yardımcıdır, kolesterolün oksidasyonunu dengeler, astım riskini azaltır, oksijenin daha iyi işlenmesini sağlar, cilde parlaklık ve canlılık verir.

Çinko (sülfat), bağışıklık sistemini güçlendirir, kronik yorgunluk hissinin önlenmesinde yardımcıdır. Yara iyileşmesini hızlandırır. İshal ve etkilerinden koruyucu katkı sağlar. Saç ve cilt sağlığı için faydalıdır.

Selenyum ( L-Selenometiyonin) , güçlü antioksidan görevi üstlenir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Kalp hastalıklarına karşı korumaya yardımcı olur. Zihinsel düşüşü önlemeye yardımcıd. Tiroid sağlığı için fayda sağlayabilir. Astım semptomlarını azaltmaya yardımcı olur.

Nutraxin Saw Palmetto Formula 60 Tablet Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 60 tablet içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkinlerin metabolizma faaliyetlerini düzenleyici olarak formüle edilmiş tablet formda besin takviyesidir.
 • Günde 2 tabletin bol su ile tüketilmesi tavsiye edilir.
 • Şeker, nişasta, tuz, maya, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez.
 • Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamaktadır.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Benzer Ürünler
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim