Nutraxin Ultra Men 60 Tablet
Nutraxin Ultra Men 60 Tablet

Nutraxin Ultra Men 60 Tablet

4,00
Marka : NUTRAXIN
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺179,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺124,90(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 03/2024
KAMPANYA
 • Ürün menşei Almanya
 • Bu ürün etken içeriği Erkek Sağlığı'dir.
 • Günde 3 defa 1 tablet kullanılması önerilir.
 • Bu bir Enerji ve Yorgunluk kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün tablet formundadır ve kutu içeriğinde 60 tablet bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Nutraxin Ultra Men 60 Tablet İçeriği

 

Etken Maddeler 3 Tablet İçeriği
L-Arjinin 1815 mg
Demir Dikeni (Tribulus Terrestris) Ekstresi 300 mg
Ginseng (Panax Ginseng) Ekstresi 300 mg
Zencefil (Zingiber Officinale) Ekstresi 90 mg
Karanfil (Syzygium Aromaticum) Ekstresi 45 mg
Tarçın (Cinnamomum Cassia) Ekstresi 30 mg
Kereviz (Apium Graveolens) Ekstresi 15 mg
Sahil Çamı Kabuğu (Pinus Pinaster) Ekstresi 6 mg

İçindekiler:  L-Arjinin (1815 mg) , Demir Dikeni (Tribulus Terrestris) Ekstresi (300 mg) , Ginseng (Panax Ginseng) Ekstresi (300 mg) , Zencefil (Zingiber Officinale) Ekstresi (90 mg) , Karanfil (Syzygium Aromaticum) Ekstresi (45 mg) , Tarçın (Cinnamomum Cassia) Ekstresi (30 mg) , Kereviz (Apium Graveolens) Ekstresi (15 mg) , Sahil Çamı Kabuğu (Pinus Pinaster) Ekstresi (6 mg) , Yardımcı Maddeler; Mikrokristal Selüloz, Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Polivinil Alkol, Titanyum Dioksit, Polietilen glikol, Klorofil Bakır Kompleksi, Silikon dioksit, Metakrilat Kopolimer, Sodyum Bikarbonat içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 28.11.2016-001690

Nutraxin Ultra Men 60 Tablet Nedir?

Nutraxin Ultra Men 60 Tablet , çeşitli vücut metabolizmalarının yaşa bağlı yavaşlama eğilimini önleyici katkı sağlaması amacıyla yetişkin erkekler için özel olarak formüle edilmiş tablet formda besin destek ürünüdür.

Nutraxin Ultra Men 60 Tablet Etken Maddeleri ve Görevleri

Nutraxin Ultra Men 60 Tablet , içeriğindeki ana etken maddeleri L-Arjinin , Demir Dikeni (Tribulus Terrestris) Ekstresi , Ginseng (Panax Ginseng) Ekstresi , Zencefil (Zingiber Officinale) Ekstresi , Karanfil (Syzygium Aromaticum) Ekstresi , Tarçın (Cinnamomum Cassia) Ekstresi , Kereviz (Apium Graveolens) Ekstresi , Sahil Çamı Kabuğu (Pinus Pinaster) Ekstresi, yetişkin erkeklerde yaşa bağlı olarak ve günlük hayatın olumsuz etkileri sebebiyle yavaşlayan, düzeni bozulan vücut metabolizması faaliyetlerini hızlandırmak ve normal işleyiş düzenine kavuşturmak amacıyla formüle edilmiş bir gıda takviyesidir. Başlıca görevi, enerji kazandırmak ve zindelik vemrk olan bu besin desteğinin yemeklerle beraber günde 3 defa 1’er tabletin bol su ile kullanılması önerilir. Nutraxin Ultra Men 60 Tablet etken maddelerinin faydaları;

L-Arjinin , hormon salgılanması, büyüme hormonu çıktısında artış, toksik atık ürünlerinin vücuttan uzaklaştırılması ve bağışıklık sistemi savunmaları gibi birçok fayda gösterebilen bir amino asittir. Ayrıca, düzenli ve yoğun sportif faaliyetlerde bulunan bireyler için yağ yakımı ve sağlıklı kas oluşumu fonksiyonlarını düzenlerken, enerji üretimi metabolizmasını da destekler. Erkek ve kadın kısırlığında faydaları bilinen L-Arjinin, cinsel işlev bozukluğu, kalp sağlığı, yüksek tansiyon gibi senaryolarda da destekleyici etki gösterebilir.

Demir Dikeni (tribulus terrestris) ekstresi , kalp sağlığı ve kan şekeri üzerinde etkilidir, testosteron seviyesini artırmaya faydalı olabilir, libido geliştirici etkisiyle cinsel istek ve cinsel gücün artışında yardımcıdır, vücut kompozisyonunu veya egzersiz performansını geliştirebilir.

Ginseng (Panax Ginseng) Ekstresi , faydalı antioksidan ve antienflamatuar özelliklere sahiptir, beyin fonksiyonlarını iyileştirmeye yardımcı olabilir, erkeklerde erektil disfonksiyon (ED) tedavisine destek olabilir , bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkıda bulunabilir, yorgunlukla savaşmaya ve enerjiyi oluşumuna yardımcı olabilir, kan şekerinin düşmesine katkıda bulunabilir, sperm sayısı ve kalitesi üzerinde etkili olabilir.

Zencefil (Zingiber Officinale) Ekstresi , güçlü tıbbi özelliklere sahip bir madde olan gingerol içerir. Özellikle sabah bulantısı olmak üzere birçok mide bulantısını tedavi edebilir. Kas ağrısını ve spazmlarını azaltabilir, kan şekerini önemli ölçüde düşürebilir ve kalp hastalığı riskini azaltabilir, kronik hazımsızlığın tedavisinde yardımcı olabilir, kolesterol seviyelerini düşürebilir, enfeksiyonlarla savaşmaya yardımcı olabilir.

Karanfil (Syzygium Aromaticum) Ekstresi , sindirim sistemi sağlığını korumada yardımcıdır. Bağışıklık sistemini güçlendirici fayda sağlar, ağrıları azaltıcı ve iltihap önleyici etki gösterebilir, ağızda bakteri ve mikropları öldürür, ağız sağlığını korumada etkilidir. Yağ yakıcı etki gösterebilir, karaciğeri korur, diyabeti kontrol altında tutar.

Tarçın (Cinnamomum Cassia) Ekstresi , sinir sistemini, tanıma, hafıza ve özellikle de görsel fonksiyonları güçlendirir. Ağrı kesici ve kas gevşetici etkisi vardır, kilo vermeye yardımcı olur, midedeki sindirim hızını düşürerek tokluk hissinin daha uzun sürmesini sağlar. Kolon kanseri riskini azaltır. Kemikleri güçlendirir, kemik erimesini yavaşlatır ve artrit ağrılarını azaltır. Cilt sağlığına iyi gelir. Sindirim sistemini destekler ve mideyi rahatlatır. Bol lifli yapısı sayesinde bağırsakları çalıştırır. Bunun yanı sıra içerdiği yağlar sayesinde yağ yakımını hızlandırır.

Kereviz (apium graveolens) ekstresi , kötü ve yüksek kolesterolü önler, sindirim sistemi sağlığına faydalıdır, antienflamatuar etki gösterebilir, iltihap kurutucu etkisi bulunur, kalp-damar sağlığını koruyucu etki gösterebilir, karaciğer sağlığını korur, mide rahatsızlıklarına karşı olumlu katkıları bulunur, kan şekeri seviyelerinin düzenlenmesine yardımcıdır, cildi korur.

Sahil Çamı Kabuğu (Pinus Pinaster) Ekstresi , sperm sayısını ve sperm kalitesini artırır, ayrıca hareketli ve sağlıklı sperm üretimini destekler. Kalp ve damar sağlığı üzerinde etkilidir. Birçok cilt problemlerine karşı kullanılır, yaşlanma karşıtıdır. Hafızayı ve konsantrasyonu güçlendirir. Alerjik astım ve bronşite karşı olumlu etki gösterebilir.

Nutraxin Ultra Men 60 Tablet Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 60 tablet içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkin erkekler için özel olarak formüle edilmiştir. Yaşa ve dış etmenlere bağlı birçok metabolizma faaliyetine karşı koruyucu, enerji verici ve cinsel faaliyet bozukluklarını düzenleyicidir.
 • Şeker, nişasta, tuz, maya, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici,koruyucu ve tatlandırıcı kullanılmamaktadır.
 • Günde 3 defa 1’er tabletin bol su ile kullanılması önerilir.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim