NUTRIGEN

Nutrigen, çocuk gelişim şurupları ile tanınan, özellikle de çocukların günlük beslenmelerine katkı sağlayan takviye edici gıdalar ile piyasada bilinen kaliteli ve etkili bir markadır. Markanın damla, sprey, şurup ve toz formda bulunan vitamin ve mineral takviyeleri arasında Nutrigen Balık Yağı, Propolis Şurup, Nutrigen Üzüm ve Ferromixin ürünleri bulunur. En sık tercih edilen takviyeler arasında bulunan bu gelişim şurupları ile günümüz beslenmesinde eksik kalan vitamin, mineral ve diğer besinlerin desteklenmesi mümkündür.

Nutrigen Multivitaminler

Nutrigen, farklı yaş gruplarındaki çocukların farklı ihtiyaçlarını belirlemekte ve bunlara uygun olarak çocuk gelişim şurupları üreterek bu alandaki ihtiyacı karşılamaktadır. Nutrigen’in farklı gruplara ayrılan ürünleri içerisinde Sağlık Bakanlığı izinli bitkisel ilaçlar ve gıda takviyeleri bulunmakta; özel beslenme amaçlı gıdalar, kozmofarmasötik ürünler, fonksiyonel içecekler ve gıdalar bu takviyelere ihtiyacı olan çocukların gelişimde etkin rol oynamaktadır.

Oldukça fazla ürün çeşitliliği bulunan markanın ürün çeşitleri arasında vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş lifli çorbalar, toz içecekler, pudingler ve smoothieler yer alır. Farklı vitamin ve mineral içerikleri ile her zaman öne çıkan ve çok sevilen Nutrigen’in çocuk gelişim şurupları ve gıda takviyelerinin bazıları yetişkinler tarafından da kullanılabilir özelliklere sahiptir. Vitamin Kozmetik tarafından ürünlerin kaç yaşındaki çocuklar tarafından kullanılabileceği belirtilmiştir.

NUTRIGEN Üzüm ve Balık Yağı

Sıklıkla tercih edilen ürünlerden olan Nutrigen Balık Yağı Şurubu portakal aroması ile çocuklar tarafından çok sevilerek tüketilmektedir. Ayrıca DHA/EPA oranları ile normal göz ve sinir sistemi gelişimini destekleyen ürün D vitamini ilavesi ile kemik gelişimine katkıda bulunarak birçok işlevi yerine getirir. Nutrigen Üzüm 13 vitamin, 5 mineral ve üzüm çekirdeği ekstresinden oluşmakta ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan bir besin takviyesi olarak hekimler tarafından önerilmektedir. Markanın multivitamin ürünleri çocuk gelişimine katkıda bulunurken eksiklik bulunan alanlarda fayda sağlar.  Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulan ürünlerimiz tamamen orijinaldir ve ileri son kullanma tarihine sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimizi sitemizden kolayca sipariş edebilir ve eşsiz vitamin takviyelerini uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Siz de şimdi çocuklarınız için sağlıklı besin takviyelerimizi inceleyerek çocuklarınızın her daim zinde kalmasını sağlayın!