OCEAN

2004 yılında eczacı, hekim ve yatırımcıların bir araya gelmesi ile sağlık alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olan Orzax İlaç yerli bir firmadır ve tüketicilerine birçok besin desteği ürünü sunmaktadır.

Türkiye’de omega 3 pazarında oldukça önemli kabul gören Ocean Balık Yağı markasını satışa sunan ve ardından ihtiyaçlar doğrultusunda yenilikçi pek çok ürünü hayata geçirmiş bir firmadır. Ocean ürünleri multivitaminler, takviye edici gıdalar, Glukozamin formülleri, şampuanlar, D vitamini, Koenzim q10 gibi formüller ile takviye edici gıda sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Ocean Ürünleri

Ocean ürünleri; antioksidan ve özel takviyeler, vitamin-mineral serisi, Omega 3 serisi, çocuk gelişimi serisi, kadın sağlığı serisi olarak kategorilere ayrılmıştır.

Gıdaların genetiğinin bozulması ve iklim sorunları gibi nedenlerle günümüzde besinlerden maksimum fayda almak neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Gündelik yaşantı içerisinde de beslenmeye gereken özeni göstermeme durumu olasıdır. Bu da zaman içinde saç, cilt, tırnak gibi birçok bölgede sorunların yaşanmasına; vitamin değerlerinde eksikliklerin görülmesine neden olur. Ocean Multivitaminler vitamin, mineral, yağ asitleri ve yararlı bakteriler içerebilen, farklı besinlerden oluşan takviye edici gıdalar olarak sizlere sunulmaktadır. Bu ürünler doğal beslenmenin yerine geçmeyen fakat doğal gıdalardan alınabilecek besinleri içermekte ve sağlığa birçok katkı sunmaktadır. Ocean multivitamin takviyeleri tüketicilerin tercihlerine göre seçebileceği kapsül, hap, şurup ve çiğnenebilir formlardan oluşmaktadır.  Ürünler içerisinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunan demir, selenyum, A vitamini, C vitamini ve B6 vitamini gibi mineraller ve vitaminler yer almakta ve bağışıklık sisteminin gelişmesi hedeflenmektedir.      Her yaş ve cinsiyetten kişinin kullanımına uygundur.

Vitamin Kozmetik ile Ocean Ürünlerini Keşfedin

Markanın multivitamin ürünleri her yaştan insan gelişimine katkıda bulunurken eksiklik bulunan alanlarda fayda sağlar.  Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulan Ocean ürünlerimiz tamamen orijinaldir ve ileri son kullanma tarihine sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimizi sitemizden kolayca sipariş edebilir ve eşsiz vitamin takviyelerini uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Siz de şimdi sağlıklı besin takviyelerimizi inceleyerek her daim zinde kalmak için sipariş verin ve vitaminkozmetik.com ayrıcalıklarını yakalayın!

 

 

Çinko (Zn)
₺49,90 KDV Dahil
₺56,50 KDV Dahil
Ekinezya (Beta Glukan)
₺49,90 KDV Dahil
₺74,50 KDV Dahil
Omega 3
₺134,90 KDV Dahil
₺189,50 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
Ekinezya (Beta Glukan)
₺58,50 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
Kolajen
₺259,29 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
Kolajen
₺178,51 KDV Dahil
₺344,50 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo