OMRON

Omron Sağlık Ürünleri

Dünyanın her yerinden insanlar için sağlıklı ve rahat bir yaşam gerçekleştirmeye yardımcı olmayı misyon edinen Omron, Endüstriyel Otomasyon, teknolojik açıdan gelişmiş endüstriyel otomasyon ürünleri, kan basıncı monitörleri, sıcaklık ölçümü cihazları, solunum tedavisi cihazları, elektronik termometreler, vücut yağı monitörleri, tansiyon aletleri ve ateş ölçerleri gibi sağlık sektöründe ve insanların evlerinde rahatça ve güvenerek kullanacakları ürün çeşitleriyle tedavi ve sağlık izleme amaçlı medikal ekipmanlar konusunda hizmet sunan bir markadır. Hipertansiyon, diyabet ve obezite gibi yaygın sağlık sorunlarının önüne geçmeyi ve bu sorunlarda gelişme kaydetmeye yönelik genel bir sağlık yönetimi hizmeti sağlamayı amaç edinen firmanın ürünleri vitaminkozmetik.com güvencesi ile sizlerle!

Omron Tansiyon Aletleri ve Ateş Ölçer

OMRON tansiyon aletlerisağlıklı kalmanız ve tansiyonunuzu kolayca izleyebilmeniz için son derece kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Firma tarafından felç açısından ana risk faktörü olan hipertansiyonun izlenmesine yardımcı olmak amacıyla geliştirilen tansiyon aletleri, yüksek düzeyde doğruluğa sahiptir ve düzensiz kalp atışlarını da saptayarak size bilgi vermektedirOmron tansiyon aletlerihem üst koldan ölçüm yapmakta hem de bilek tipi cihazlar ile birlikte sizin için doğru çözümü kolayca sunmaktadır.

OMRON ateş ölçer evde ve hastanelerde kullanılmakta ve ateş ölçümünde güvenilir bir marka olarak her alanda kullanılmaktadır. Kanıtlanmış dayanıklılık, marka güvenilirliği, kolay kullanım ve rahatlık gibi nedenlerle sıklıkla tercih edilir. Kulak içi, kızılötesi (temassız) ve kalem/çubuk tipinde olan termometreler sunan firma hızlı ve doğru ölçümleri nedeniyle fiyat performans ürünüdür. Firma tarafından sağlanan kulak içi ve kızılötesi modeller, hızlı ölçüm özelliğine sahiptir ve bu nedenle özellikle de küçük çocuklar için tercih edilir. Arkadan aydınlatmaya sahip, geniş ekranlı bu cihaz modellerimizi inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Omron Tansiyon Aletleri Fiyatları

OMRON tansiyon aletleri, sağlıklı kalmanız ve tansiyonunuzu kolayca izleyebilmeniz için son derece kaliteli ürünlerden; OMRON ateş ölçer ise evde ve hastanelerde ateş ölçümünde güvenilir olan ürünlerden oluşmaktadır. Kullanıcılarına doğru ölçüm olanağı sunan bu cihazların fiyatları da modeline göre değişiklik gösterir. Sizlere sağladığımız ürünler tamamen orijinal olmakla birlikte yüksek kaliteye sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimizi sitemizden kolayca sipariş edebilir ve medikal sağlık ürünlerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Siz de geç kalmadan markanın ürünlerini inceleyin ve kalite ile hemen tanışın!

 

Tansiyon Aletleri
₺390,00 KDV Dahil
₺525,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo