Palmiye İlaç

Palmiye ilaç tarafından üretimi gerçekleştirilen Sunlife Multi-Vitamin , sağlıklı bir hayat için gerekli olan vitamin ve mineralleri içeriğinde bulunduran bir gıda takviyesidir. Sağlıklı ve mutlu olmak bir haya sürmek herkes için önemlidir. Bunun için ise vücutta gerekli olan vitamin ve minerallerin dengede olması şarttır. Kaliteli bir beslenme ile vücut için gerekli olan her şey vücuda alınabilir. Ancak her zaman beslenme, vitamin ve mineraller açısından yeterli olmayabilir. Bu durumda ise ek gıda takviyeleri kullanmak gerekebilir. Hayati bir önem taşıyan vitamin ve minerallerin dengede olması oldukça önemlidir.

Sunlife Multi-Vitamin Kullanımı

Sunlife Multi-Vitamin, bir su bardağı su içerisinde eritilerek tüketilmektedir. 250 ml su içinde çözündükten sonra içilmelidir. Bir tedavi etkisi olan ilaç olmaması nedeniyle günlük olarak sürekli tüketebilirsiniz. Gün içinde ihtiyacınız olan tüm vitamin ve mineralleri bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Beslenmenin de aksatılmaması önemlidir. Beslenmeyi bu gıda takviyesi ile desteklemelisiniz.

Palmiye İlaç Ne İşe Yarar?

Palmiye ilaç tarafından üretilen gıda takviyelerini, rahatsızlıkların tedavisini önlemek ya da tedavi edilmesi için kullanılmamaktadır. Herhangi bir nedenle vücutta eksikliği meydana gelen vitaminleri dengede tutmak için kullanılan bir gıda takviyesidir. Pek çok nedenle eksikliğini yaşadığınız vitaminleri Efervesan Tablet ile tamamlayarak sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürebilirsiniz.

Sunlife Multi-Vitamin İçeriği

Palmiye ilaç ürünlerinin bir ilaç olmadığını unutmamalısınız. Bir kutu içerisinde 20 suda eriyen tablet olarak web sitemizde satışa sunulmaktadır. Sunlife Multi-Vitamin kullanımı esnasında beslenme düzeni hiçbir şekilde aksatılmamaktadır. Bu gıda takviyesi, beslenmenin yanında kullanılması gereken bir takviyedir.

İçeriğinde bol miktarda Kalsiyum bulundurmaktadır. C – E – B6 – B12 ve B1 vitamini yanı sıra Kalium, Magnezyum, Ginseng ve Folik Asit de bulunduran etkili bir gıda takviyesidir. Herhangi bir rahatsızlığınız ya da sorununuz varsa öncelikle uzman bir doktora danışmanızı tavsiye ederiz. Özellikle hamilelik döneminde bir doktora danışmadan takviye almanız tavsiye edilmemektedir. Ürünlerimiz son kullanma tarihi günce olan ve orijinal ürünlerdir. Hızlı bir şekilde siparişinizi  web sitemizden oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi için web sitemizden ürünlerimizi inceleyin.