Nemlendiriciler
Tükendi
₺3.787,20 KDV Dahil
₺4.208,00 KDV Dahil
Serum
Tükendi
₺695,80 KDV Dahil
₺994,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 

 

Peeling

 

Cilt bakımında ve temizliğinde önemli yer tutan peeling, cildin ölü derilerden arınmasını sağlayan bakım rutinidir. Yüzünüzü her gün yıkamanız, nemlendirici ürünler kullanmanız, tıbbi ya da kozmetik bakım ürünleri uygulamanız hiçbir zaman tek başına yeterlilik göstermez. Cildiniz zamana bağlı olarak ölü deriler üretir ve cildinizde ekstra bir tabakanın oluşmasına neden olur. Ölü deriyi sıyırıp atmak için cilt maskelerine ihtiyacınız var. Jel ve krem formunda formüle edilen peelingler, düzenli uygulama neticesinde cildin ölü derilerden arınmasına ve daha pürüzsüz, yumuşak, sağlıklı görünmesini sağlıyor. Ölü derilerinizden kurtulmak için uyguladığınız maskeler aynı zamanda siyah nokta, sivilce, güneş lekesi, akne gibi cilt lekelerini de geçirdiğinden etkili ve kalıcı sonuçlar alınabiliyor. Cildinizi beslemek ve cildinizi yoran ölü derilerine veda etmek için bakım rutininize yeni ürünler, maskeler ekleyebilirsiniz. Böylelikle cildinizi dış etkenlere, zamana karşı koruyabilirsiniz.    


Peeling Maskelerinin Faydaları

 

Peeling ürünleri bakımsız kalmış cildinizin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olan etkili bakım ürünleridir. Soğuk, sıcak, rüzgâr, çevre kirliliği, uykusuzluk, vitamin eksikliği, kötü beslenme, stres, yetersiz su tüketimi gibi birçok etken cildinizi yıpratıyor. Siz farkında olmasanız bile cildinizin birçok şeyden kötü etkilendiğini ve cilt yüzeyini ölü derilerin, lekelerini kırışıklıkların kapladığını bilmelisiniz. Cilt kremleri, maskeleri, losyonları, jelleri ve serumlarıyla yapacağınız günlük ve haftalık cilt bakımlarıyla ideal cilt sağlığına kavuşabilirsiniz. Cilt bakım ritüelinizde haftalık ve aylık peeling ürünlerinin yer almasına özen gösterebilirsiniz. Cildinizdeki katmanı kaldırmak için düzenli maske yapmanız öneriliyor. Maskelerin cildinizi aynı zamanda dinlendireceğini ve stresini alacağını unutmayın.

 

Peeling Ürünlerinin Kullanımı

 

Peeling maskesi, haftalık ya da aylık cilt bakımınızda kullanacağınız, verimli sonuçlar alabileceğiniz ekili maskelerdir. Maskeleri yüzünüze uygulamadan önce mutlaka yüzünüzü makyajdan arındırmalı, yıkamalısınız. Akabinde ise krem ya da jeli eşit biçimde, gözlerinize değmeyecek şekilde yüzünüze sürmelisiniz. Maskenin bekletme süresi geçtiğinde ise masaj yaparak çıkarmalısınız. Son derece basit bir kullanıma sahip olduğundan aksatmadan düzenli uygularsanız eğer ciddi sonuçlar alabileceğinizi bilmelisiniz. Elbette ürün seçiminde cildinize uygun olan bir maske seçmelisiniz. Kuru, yağlı, karma ciltlere özel maskeler hazırlanıyor. Ürünlerin içeriğini inceleyerek hangisinin size daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Maskeleri kullanma talimatına göre uygulamanız cildinizi belli bir sürenin sonunda yumuşacık, pürüzsüz bir yapıya kavuşturacaktır.

 

Peeling Maske Fiyatları

 

Web sitemizde yüzlerce farklı cilt bakım ürünleri satılıyor. Her ürün cilt tipine uygun olmak üzere çeşitlilik gösteriyor. Web sitemizden de inceleyebileceğiniz üzere ölü derileri temizleme ürünlerimiz farklı gramajlar ve formüllerle satışa sunuluyor. Jel ve krem formundaki maskelerin fiyatlarını, içeriğini karşılaştırarak size en uygun olan bakım ürününü satın alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla satışa sunulan ürünlerimiz, aylar boyunca kullanabileceğiniz gramaja sahiptir. Web mağazamızdan güvenli ödeme yaparak ürününüzü teslim alabilir, cilt temizliğinize başlayabilirsiniz.