Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 Sabunlar

 

Sabun, el – yüz ve vücut temizliğinde geniş yer tutuyor. Ülkemizdeki her hanede temizlik ürünü olarak sabunlar karşımıza çıkar. Sabunların ulaşılabilir olması, ekonomik anlamda kişileri yormaması ve etkili bir temizlik sunması, kullanım alanını genişletiyor. Her gün defalarca ellerimizi sabunla yıkıyor, banyoda duş alırken vücut temizliğimizi sabunla yapıyoruz. Makyaj yapanlar ise sabunu makyaj sonrası temizlik bakımında kullanıyor. Sabunlar hoş kokusuyla cezp etmekle kalıyor aynı zamanda ideal pH dengesi, güçlü içeriğiyle cilde dost bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Sabunların kullanım alanı epey yaygın: El, yüz, saç, vücut. Kişisel temizlikte küçükten büyüğe herkesin işine yarıyor. Sabunların herkese ulaşılabilir olmasındaki en büyük etken çeşidin çok olmasıdır. Yüzünüz, elleriniz, vücudunuz ve saçınız için ayrı, özel üretilmiş bir sabun alma şansına sahipsiniz.


Yüz Bakım Sabunları

 

Yüz bakımında sabunların yeri diğerlerine göre biraz daha öne çıkıyor. Yüzünüz doğrudan göründüğü için temizliği ve bakımı ekstra önem taşıyor. Yüzünüzdeki birçok şikâyeti sabunların yardımıyla atlatabilirsiniz. Örneğin akne ve sivilceler için kullanabileceğiniz sabunların olduğunu bilmelisiniz. Aynı şekilde siyah noktaların oluşturduğu kirli ve bakımsız görüntüyü bitkisel sabunların gücüyle ortadan kaldırabilirsiniz. Sabunun temizlikten öte onarıcı ve iyileştirici gücü olduğu aşikar. Yüzünüz için sabunların güçlü etkisinden yararlanıyorsanız eğer cilt tipinize uygun ürün seçmeye özen göstermelisiniz. Sabununuz cildinizle uyum değilse cildiniz kuruyabilir, farklı reaksiyonlar gösterebilir. Defne yaprağından, lavanta özlerinden, doğadaki birçok çiçekten ve bitkiden elde edilen sabunları düzenli kullandığınızda cildinizin yumuşacık ve pürüzsüz olduğunu görebilir, kendinizi her seferinde tazelenmiş hissedebilirsiniz. Sabunun verdiği o etkili temizlik hissi yorgun bir günün sonunda kişiyi rahatlatıyor.

 

Banyo & Duş Sabunları

 

Banyo sabunlarının yüz sabunlarından farkı nem ve pH dengesidir. Koku anlamında aynı zenginlik devam ediyor. Ancak vücudun tüm bölümleri aynı olmadığından banyoda kullanılacak sabunların içeriği değişkenlik gösterebiliyor. Cildinizdeki yağlanma, dökülme, kaşınma, batık, deri soyulması, lekelenme gibi problemlerinizde bitkisel içeriğe sahip sabunlardan yardım alarak cildinize bakım yapabilirsiniz. Özellikle defne yağı ile elde edilmiş olan sabunların cildi rahatlattığı ve hoş bir temizlik kokusu bıraktığı biliniyor. Vücudunuzdaki sivilce izlerini, saç derinizdeki sorunları, siyah noktalarınızı, yağla tıkalı gözeneklerinizi temizlemede kimyasal ürünler kullanmak yerine sabunları deneyebilirsiniz.

 

Sabun Fiyatları

 

Duş, banyo, el – yüz, vücut sabunlarının fiyatları sabunun içeriğine, sayısına, gramajına göre değişkenlik gösteriyor. Satın almak istediğiniz sabun türünü belirledikten sonra web mağazamızdaki sabunlarımızı inceleyerek hangisini alacağınıza karar verebilirsiniz. Sabunlarımızın her biri etkili temizlikler sunan ve cildi koruyan yapıya sahiptir. Kullandıkça cildinizin yenilendiğini, temizlendiğini hissedebilir ve cildinizdeki parlaklığı görebilirsiniz. Cildinize özel sabunu bulduğunuzda sabunun diğer kozmetik ürünlere göre ne denli faydalı olduğunu bizatihi deneyimleyebilirsiniz. Seçeceğiniz sabunun kokusu sizi mest ederken içeriği cildinize yardımcı olur. Web sitemizden dilediğiniz sabunu güvenli ödeme yöntemiyle satın alabilir ve kısa süre içerisinde adresinizden teslim alabilirsiniz.