₺89,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺94,41 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
1

 


Saç Dökülmesi

 

Saçlar görüntümüzün en güçlü unsuru olduğu için saç dökülmeleri herkesi rahatsız eder. Saç problemlerinin başında yer alan dökülmeler, saç sağlığında yolunda gitmeyen şeyler olduğunun göstergesidir. Saç dökülmesine karşı ürünler kullanarak ve beslenmeye dikkat ederek sorunu kökten, kalıcı şekilde çözmeniz mümkün. Piyasada saçınızın dökülmesini durdurmak için kullanabileceğiniz yüzlerce ürün bulunuyor. En ideal ürün hangisi, sizin saç tipinize hangi ürün daha iyi gelecek bunları ürün seçerken dikkate almalısınız. Sabun, krem, şampuan, serum, maske gibi ürünler saç sağlığınızın daha iyi seviyeye ulaşmasına yardımcı olacak ürünler grubudur. Saçlarınızın neme, vitamine, minerale ve yağlara ihtiyacı var. Eğer yaşam rutininizde saçlarınıza gereken özeni gösteremiyorsanız saç dökülmesi ürünleri bu konuda pratik kullanımıyla derinlemesine özen göstermede başarılı.


Saç Dökülmesinin Nedenleri

 

Saç dökülmesinin nedenlerini incelediğinizde karşınıza pek çok sebep çıkar. Sadece yanlış beslenme ya da stres değil yanlış saç bakım ürünü de dökülmeye sebebiyet verir. Dökülmelerin en temel sebebi vitaminsiz, mineralsiz kalmaktır. Saç bakım ürünleri içerdiği güçlü bileşenlerle tam olarak bu eksiklikler üzerine durur ve saçların dipten beslenmesini sağlar. Kansızlık, demir eksikliği, protein yetersizliği gibi sebepler kalıcı değil geçici saç dökülmelerinin yaşanmasına sebep olur. Stres ve çevresel etkenlerden karşılaşılan dökülmelerde saç dökülmesine karşı ürünler tercih ederek kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Saçlarınızı tararken ya da saçınızla ilgili hiçbir şey yapmazken bile oturduğunuz yere saç dökülüyor ya da tarakta çok fazla saç kalıyorsa kronik bir saç kaybı sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda tahlil yaptırarak sorunun kaynağını öğrenmeniz ve aşamada göre saç dökülmesini önleyici ürünler kullanmanız önerilir.

 

Saç Dökülmesine Karşı Ürünlerin Faydaları

 

Saç kayıplarına, saçta kel bölgelerin oluşmasına neden olan dökülmeler, önüne geçilmediği takdirde sağlıksız bir görüntü oluşturur. Dökülmelere karşı bakım yapmak için tercih edeceğiniz tüm ürünler saçlarınızı canlandırır. Bakım ürünlerinin faydaları uzun vadede kalıcılık sağlar. Ürünler öncelikle saç teli kalitenizi yükseltir. Koparak dökülmeyi önler. Saç uçlarında görülen cansızlığı ortadan kaldırır. Saç dökülmesini azaltarak zamanla tamamen durmasını sağlar. Saç köklerine gereken desteği gönderir ve yeni uzayan saçların daha sağlıklı çıkmasına zemin hazırlar. Saçlardaki hacimsizliği yener ve bir süre sonrasaçların eski gür görüntüsüne kavuşmasına yardımcı olur. 

 

Dökülme Karşıtı Ürün Fiyatları

 

Saç dökülme probleminizde kullanabileceğiniz onlarca farklı şampuan, serum, krem, maske ve benzeri ürünler web mağazamızda sıralanıyor. Satışa sunduğumuz kaliteli ürünlerimizi kullanarak saç dökülmelerinin önüne geçebilirsiniz. Ürünlerimizden satın almadan önce saçlarınızın tipini öğrenmeniz ve ihtiyacınız olan ürünü seçmeniz alacağınız faydayı artıracaktır. Mağazamız kaliteli ve güvenli alışveriş olanaklarıyla saç problemlerinizi yenmenize yardımcı olacak güçlü ürünler sunuyor. Ürünlerimizin içeriğini, özelliklerini inceleyerek hangi ürünün size faydalı olacağına karar verebilirsiniz. Satın alacağınız ürün kısa sürede adresinize güvenle teslim edilecektir.