₺171,86 KDV Dahil
₺234,00 KDV Dahil
1

 


Saç Maskesi 


Saçlar, kadın – erkek herkes için çok önemli bir estetik detay ancak kabul edilmeli ki söz konusu şey saç olduğunda her zaman kadınlar akla geliyor. Güzellik, estetik anlamında saçlar çok önem teşkil ediyor. Saç şekli, kesimi, rengi, uzunluğu, hacmi görselliği etkiliyor. Saç maskesi ve saç bakım ürünleri ideal görüntüyü korumak amacıyla kullanılan, saçı dipten uca koruyan güçlü özelliklere sahip ürünlerdir. Saçlarınız gün boyu tıpkı cildiniz gibi dış etkenlere karşı savunmasız kalıyor. Toz, güneş, yağmur hatta psikolojik etkenler saç yapınıza zarar verebiliyor. Saçlarınızı tıpkı cildiniz gibi çevresel faktörlere karşı korumalı ve özel bir saç bakımı yapmalısınız. Aksi halde saçlarınızın bir süre sonra cansızlaştığını, döküldüğünü, kırıldığını ve eski hacmini kaybettiğini fark edebilirsiniz. Doğal saç bakımları yaparak ya da içeriği güçlendirilmiş, doğadan ilham alınmış özel kremler, serumlar kullanarak uzun vadede kalıcı çözümler sunan mucizevî ürünler kullanmayı deneyebilirsiniz. Unutmayınız ki saçlarınız sadece yıkamaya ihtiyaç duymaz aynı zamanda mevsimlere göre saç kremlerine ihtiyaç duyar.

 

Saç Maskesi Çeşitleri


Sağlıklı saçlar hayal olmaktan çıkıyor ve saç maskeleriyle gerçeğe dönüşüyor. Geç uzayan, çabuk kırılan, cansız görünen, eski parlaklığını yitiren, çok çabuk yağlanan saçların problemini önleyen ve kalıcı çözümler sunan saç maskelerinin içeriği kesinlikle saça faydalı maddelerle dolu. Saç maskeleri her şeyden önce saça nem kazandırmada oldukça başarılı. Saç maskesi kullanan kadınlar, saçlarının eskiye göre daha güçlü ve sağlıklı olduğunu belirtiyor. Saç bakım maskeleri iki gruba ayrılıyor, etkileri şöyle:

Duşta kullanılan maskeler: Duşta kullanılan ve durulanan saç maskeleri nemli saçlara sürülür. Bir süre bekletildikten sonra ise yıkanır. Bekleme süresinde maskenin içeriğindeki mineraller, vitaminler ve yağlar saçlara nüfuz ederek istenilen bakımı sağlar.

Durulanmadan kullanılan maskeler: Durulanmayan saç maskesinin temel amacı saçı beslerken aynı zamanda şekillenmesine yardımcı olmak. Maskeniz saç diplerinizi besler, saçlarınızın daha sağlıklı uzamasını sağlar. Böylece uzayan saçlar sağlıklı, güçlü olur.

 

Saç Maskesinin Faydaları

 

Saçlarınızın kökünden ucuna kadar bakım yapan saç maskesinin genel

faydaları şöyledir: Saçların kozmetik bakıma karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Fön, boya, şekillendirici gibi işlemlerde saçın zarar görmesini önler. Saçların dipten uca kaliteli olmasına yardımcı olur. Saçların çevresel etkenlere karşı minimum zarar görmesini sağlar. Saç kırılmalarını önler, koparak dökülmeyi durdurur. Saç teli kalitesini yükseltir. Saça parlaklık kazandırır. Saç derisine bakım yaparak deride görülen kepeklenme ve yağlanma problemini çözüme kavuşturur.

 

Saç Maskesi Fiyatları

 

Saç tipi farklılıklarına uyum sağlayan maskeler, her saç tipine göre bulunabilir. Saçlarınızdaki problemleri saptayarak ideal ürünü seçebilirsiniz. Saç bakım maskesi sadece bir problem olduğunda değil, mevcut sağlıklı saçınızın kalitesini korumak için de kullanabileceğiniz ürünlerdir. Web mağazamızda yer alan bakım maskelerinin özelliklerini, fiyatlarını inceleyerek size en uygun olan ürünü güvenle satın alabilirsiniz.