₺144,99 KDV Dahil
₺189,90 KDV Dahil
₺116,10 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
1

Saç Serumu


Saç serumları, saçların daha sağlıklı olmasındaki önemli bakım ürünlerinden biri. Beslenme, düzenli yaşam, sıvı tüketimi saç sağlığı üzerinde nasıl etkiliyse baç bakım ürünleri de aynı oranda etkilidir. Saçların çevresel faktörlerden etkilenmesi, kötü görüntüye yol açmakla birlikte aynı zamanda saç yapısının da zarar görmesine sebep oluyor. Özellikle mevsim geçişlerinde saçlar yıpranma sürecine giriyor, yoğun bir dökülme yaşanıyor. Saç dökülmesine neden olan etkenleri ortadan kaldırmak için vitamin ve mineral içerikli doğal serumlar kullanmak olumlu sonuçlar veriyor. Saç dökülmelerinin temelinde saç derisinin bakımsız kalması yatıyor. Aşırı kuruluk saç diplerinin zarar görmesini ve saçların dökülmesini hızlandırıyor. Saç bakım maskeleri ve serumları saç derisiyle birlikte saç tellerini de koruma altına alıyor.    


Saç Serumunun Kullanımı

 

Saç serumu farklı saç tiplerine uygun olarak üretiliyor. Kuru, yağlı, cansız, dökülen ya da hacmini kaybeden saç tiplerini esas alarak derinlemesine bakım sağlıyor. Saçlar her gün çeşitli işlemlerden geçiyor. Fön, düzleştirici, jöle, şekillendirici köpük gibi birçok kozmetik ürün ve cihaz saçların iyi görünmesini sağlarken aslında saça zarar da veriyor. Saç telleri tüm bu işlemlerden ötürü dayanıklılığını yitiriyor. Sorunlu saç derisinden kurtulmak için özel formüllerle hazırlanan serumlar, maskeler canlı ve parlak saçlar kazandırıyor. Şampuan seçiminde gösterilen özen saç serumunda da gösterilerek etkili bir temizlik ve saç bakımı yapılabilir. Özellikle saçlardaki elektriklenmeyi önlemek ve matlığı gidermede serumların rolü büyüktür. Saçlarınıza banyo sonrasında ve şekillendirici işlemlerden önce saç serumuyla bakım yaptığınızda dış etkenlerden korunabilirsiniz.     

 

Saç Serumunun Faydaları

 

Saç serumunun faydalarını serumu kullandıkça fark edebilirsiniz. Serum birkaç kullanım sonrasında saçlara canlılık ve ışıltı kazandırır. Özellikle saç boyası gören saçların kalitesini yükseltir. Boya nedeniyle yanmış, zarar görmüş saçların ise onarımını gerçekleştirir. Saç serumlarından fayda sağlamak için düzenli kullanım şart. Yoğun tempoda çalışanlar için son derece pratik bir kullanımı olan serumlar, saçları besleyerek basit ama etkili bir bakım sunuyor. Çabuk yağlanan saçlar, kuruyan saç telleri, cansızlığını yitirmiş saçlar, çok çabuk kırılan ve yıpranan saçları kalıcı şekilde onarmak ve sağlıklı görüntü kazandırmak için kullanabileceğiniz ürünlerden biri saç serumudur.

 

Saç Serum Fiyatları

 

Saç sağlığında yer tutan serumlar, sıvı formda olup saçlara düzenli uygulandığında ideal sonuçlar veriyor. Saç bakımında doğal içerikli ürünlere yer vermek isteyenler için sadece saç serumuyla bile etkili bir bakım yapabilir. Serumlar kuaförler tarafından da fön ve maşa gibi işlemlerden önce, boyadan sonra kullanılarak saçların zarar görmesi engelleniyor. Saç uzmanlarının da önerdiği serumlar, uzun vadede kalıcı saç sağlığı sunuyor. Web sitemizde yer alan serum ürünleri, saçınıza istediğiniz ışıltıyı kazandırırken aynı zamanda saç teli kalitenizi yükseltiyor. Güvenli ödeme yöntemleriyle web sitemizden dilediğiniz saç serumunu satın alabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.