Saç Serumu
₺279,00 KDV Dahil
₺429,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
Saç Serumu
₺149,00 KDV Dahil
₺184,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Saç Serumu
Tükendi
₺232,15 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

SAÇ SERUMU

 

Saç Serumu Nedir ?

Saç Serumu, özellikle son 10 – 15 yıllık süreçte oldukça popüler olan ve kadın – erkek birçok kişinin tercih ettiği bir saç bakım ürünüdür. İçeriğine göz attığımızda silikon esaslı yapıda olduğu görülür. Diğer saç bakım ürünlerine göre saç serum ürünleri daha yoğun bir formdadır ve bu koruyuculuk ve onarım bakımından daha hızlı etki göstermesini sağlar.

Saç Serumu Nasıl Kullanılır ?

Saç Serumu saç telinin gövdesine ve uçlarına uygulanır. Silikon esaslı olması, saç teli üzerinde adeta koruyucu bir kalkan görevi üstlenmesini sağlar. Silikon, saçlarınızı dış etkenlerden (güneş ışığı, hava kirliliği, fön makinesi kullanımı sonucu sıcak havaya maruz kalma vb.) koruduğu gibi, hacimli ve parlak bir görünüm elde etmesini sağlar. Zaman içinde incelmiş, güçsüzleşmiş, kopmaya ve dökülmeye yüz tutmuş saç tellerine de aynı etkiyi sağlayarak, düzenli kullanımda zayıf saç tellerinin sağlığına kavumasına da fayda sağlayan saç serumu erkek tüketiciler tarafından da yoğun talep görüyor.

Temiz ve nemli saça uygulanması gereken saç serumu ampul veya damla formunda piyasada bulunmaktadır. Unutulmaması gereken detay da budur. Yıkama sonrası uygulanan serum temiz ve nemli saç telinin yüzeyini olması gerektiği gibi kaplayacak ve dış etkenlere karşı koruma sağladığı gibi, ihtiyaç duyulan nemi de muhafaza edecektir. Saçınızın yapısına uygun saç serumuna karar verdikten sonra, çok çeşitli saç serum ürünlerini türüne göre 8 saat kadar saçınızda tutmanız gerekir.

Silikon esaslı saç serum ürünleri içeriğinde ayrıca bitkisel kaynaklı bileşenler, protein, mineral ve vitaminler de bulunuyor. Böylelikle, düzenli kullanımda etkin bir onarım ve koruma sürecine şahit olunuyor. Güçlenerek sağlığına kavuşan saç telleri, kopma ve dökülme riski ile de daha az karşı karşıya kalıyor. Bu sayede özellikle erkeklerin maruz kaldığı seyrek saç yapısı görüntüsü ve kellik gibi sorunların azalmasına etki ediyor.

SAÇ SERUM ÜRÜNLERİ

Günümüzde oldukça popüler olan ve devasa bir ekonominin materyallerinden olan saç serum ürünleri mutlaka bilinen ve güvenilirliğini kanıtlamış üreticilerin markalarından temin edilmelidir. Bilinmelidir ki, saç serumu saç sağlığı bakımından dikkat gerektiren ve tarif edildiği şekilde uygulanması gereken bir üründür.

Vitamin Kozmetik, Saç Serumu kategorisi içinde %100 orjinal ürün garantisi ile güvenilirliğini kanıtlamış üreticilerin saç serum ürünleri çeşitlerini sizlere sunuyor.