Sambucol

Sambucol, bir virolog tarafından geliştirilen ve ürünlerinde kara mürver ekstresi kullanılan bir bitkisel içeriğe sahip bir gıda takviyesidir. Ülkemizde ve tüm dünyada yoğun bir şekilde bağışıklık sistemini desteklemesi nedeniyle tercih edilmektedir. Markanın ürünlerinin üretim esnasında kara mürver kullanılarak çeşitli gıda takviyeleri üretilmektedir. İçeriğinde yoğun miktarda çinko ve C vitamini bulundurmaktadır.

Kara Mürverin Faydaları Nelerdir?

Kara mürver, çok eski tarihlerden beri geleneksel tıpta kullanılmaktadır. Bitki içeriğinde bol miktarda C vitamini ve antioksidanlar bulunmaktadır. İçeriğinde bulundurduğu vitaminler ile cilt sağlığı, bağışıklık sistemi ve metabolizmayı desteklemektedir. Kara mürverin içeriğinde kullanıldığı ürünlerde C vitaminini desteklemek için çinko gibi mineraller de eklenmektedir. Kara mürver bitkisinin bir önemli içeriği de liftir. İçeriğinde bol miktarda lif barındırmaktadır. Günlük olarak tüketilmesi gereken lif, bu bitkinin kullanıldığı ürünler ile sağlanmaktadır. Sambucol markası tarafından geliştirilen gıda takvyeleri içerğinde de bu bitki kullanılmaktadır.

Pharmaton Vitality Nedir?

Pharmaton Vitality, G115 ve multivitaminlerden oluşan etkili bir gıda takviyesidir. Sağlıklı bir beslenmeyi bu gıda takviyesi ile destekleyebilirsiniz. Gün içinde almanız gereken vitamin ve mineraller için ihtiyacınızı bu takviye ile karşılayabilirsiniz. İçeriğinde bulundurduğu A, B12, B6, C ve D vitaminleri ile vücuda pek çok olumlu katkısı bulunmaktadır. Özellikle bağışıklık sistem yani immün sistemin normal bir şekilde çalışması için destek sağlamaktadır.

Sambucol Vitamin Takviyesi Ne İşe Yarar?

İnsan vücudu vitaminleri yeteri kadar üretmemektedir. Sağlıklı beslenme ile gerekli olan vitamin ve mineralleri besinlerden sağlamaktayız. Ancak bazı durumlar yalnızca sağlıklı beslenme yeterli kalmayabilir. Bu durumda güvenli markaların üretimini gerçekleştirdiği gıda takviyeleri kullanılarak eksiklikler giderilebilir. Her organizma ve kişinin ihtiyacı farklı olabilir. Bu noktada uzman bir doktor tarafından ihtiyacınız olan vitamin ve mineraller belirlenmelidir. İhtiyacınız olan vitamin takviyesi için web sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sambucol Fiyat

Sambucol ile ihtiyacınız olan tüm vitamin ve mineralleri tamamlayabilirsiniz. Web sayfamızı inceleyebilir ve ihtiyacınız olan vitamin takviyesi için karar verebilirsiniz. Son kullanma tarihi güncel ve orijinal ürünlerimizi hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.