₺89,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺79,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺52,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺94,41 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺95,47 KDV Dahil
₺109,00 KDV Dahil
₺119,00 KDV Dahil
₺134,00 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺134,00 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
₺79,90 KDV Dahil
₺99,50 KDV Dahil
₺109,00 KDV Dahil
₺124,00 KDV Dahil
₺88,63 KDV Dahil
₺98,48 KDV Dahil
₺104,00 KDV Dahil
₺124,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺124,90 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
₺119,00 KDV Dahil
₺134,00 KDV Dahil
1 2 >

 


Şampuan

 

Saç temizliğinin sabundan sonraki en önemli ürünü olan şampuan, yaş ya da cinsiyet fark etmeksizin herkesin banyo rutininde yer alır. Şampuanlar, farklı içeriklere ve özelliklere sahip olduğu için herkese hitap eden bir temizlik ürünü. Saçlarınızın tipi, uzunluğu, rengi, yapısı ne olursa olsun mutlaka iyi bir şampuanla saç temizliğinizi yapabilirsiniz. Saçlarınızın bakımı esnasında tercih edeceğiniz şampuanın, saçınızda günlerce etkisini sürdüreceğini bilmelisiniz. Bu nedenle sadece kokuya odaklanmayıp saçın kalitesini koruyacak ve artıracak şampuanlar kullanılmalı. Şampuanlar saç köklerini ve saç boylarını en iyi biçimde temizlemeye hedeflerken diğer yandan saç derisine bakım yapar ve problemlerin çözümünü sağlar. Piyasada yer alan yüzlerce farklı şampuanın arasından doğru olanı seçmeniz elbette alacağınız faydayı artırır. Bu nedenle bakım şampuanlarının içeriğini, özelliklerini ve etkilerini okuyarak ürün seçmekte fayda var.   


Şampuan Çeşitleri

 

Şampuan çeşitleri kişilerin farklı saç yapısına, saç derisine sahip olmasından kaynaklanır. Herkesin saç yapısına ve derisine göre üretilen şampuanlar var. Şampuanlar bebekler ve yetişkinler için iki ana gruba ayrılırken bir de kendi içinde kadın ve erkek şeklinde bir ayrıma sahiptir. Şampuanların çok fazla çeşidi olduğundan emin olabilirsiniz. Saç dökülmesi, kepeklenme, saç yağlanması, saç kuruluğu, saç kırılması gibi birçok probleme uygun şampuanlar piyasayı çeşitlendirmede etkili. Meyve aromalı, çiçek özlü, doğal yağlı, aromatik şampuanlar ile saçların sorunlarına çözüm bulmak günümüzde daha kolay. Organik, doğal, kuru, sprey, bitkisel içeriğiyle öne çıkan şampuan markaları saçlarınıza canlılık kazandırmada başarılı.     

 

Şampuan Seçimi

 

Sizin için şüphesiz en iyi şampuan saç tipinize uygun olan şampuanlardır. Saçınızın yapısına bakarak şampuanları incelemelisiniz. Örneğin saç telinizin inceliği bile kullanacağınız şampuanın seçimini etkiler. Şampuanların içerdiği kimyasal maddeler, aromasını sağlayan etken maddeler, içerdiği yağlar, temizleyici içerikler ve pH değerine öncelik verilmelidir. Öte yandan saç tipinizin neye ihtiyaç duyduğunu bilmelisiniz. Saçlarınız çok kuruysa eğer saçınıza nem kazandıracak bir ürüne ihtiyacınız vardır. Saçlarınızda kronik bir kepeklenme sorunu yaşamanız halinde saç derinize iyi gelecek, deri dökülmesini önleyecek ürünlere öncelik vermelisiniz. Sık yaşanılan saç problemlerinden biri olan saç dökülmesinde ise şampuanınızın dökülme karşıtı ve saçı besleyecek maddelere sahip olduğundan emin olmalısınız. Şampuan seçiminde göstereceğiniz özen saçlarınızın kalıcı bir sağlığa kavuşmasına yardımcı olur, saç kalitenizi korumayı sağlar.

 

Şampuan Fiyatları

 

Banyo, duş ve saç bakım ürünleri uzun süreli kullanıma sahip ürünlerdir. Satın alacağınız şampuanın size aylarca hizmet edeceğinden ve saçlarınızı temizleyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu yüzden şampuanların fiyatlarını bu doğrultuda değerlendirmelisiniz. Yoğun miktarda kullanım gerektiren kalitesiz şampuanlar kısa sürede bitip masrafınızı artırırken eser miktarda iyi sonuçlar veren kaliteli şampuanlar uzun kullanımıyla şampuandan tasarruf ettirir. Web sitemizde sıralanan şampuanların özellikleri ve fiyatları sizler için sıralanmıştır. Seçeceğiniz şampuanı güvenli ödeme ile satın alabilir ve kısa sürede teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.