Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 Selülit Bakımı 

Sık kilo alıp verme, kötü beslenme ve benzeri temel sebeplerden ötürü kadınlarda yaşanılan selülit sorunu, cildin kötü görünmesine neden oluyor. Basen bölgesinde oluşan portakal kabuğuna benzer görüntü, kadınların kâbusu diyebiliriz. Selülit, genç – yaşlı ya da kiloya bakmaksızın birçok kadında görülüyor. Estetik anlamda kadınları rahatsız eden selülitlere özel ürünler geliştiriliyor. Düzenli selülit bakımı yaparak aslında selülitleri tamamen ortadan kaldırmak ya da minimum seviyeye düşürmek mümkün. Yaz sezonu açıldığında bu görüntüden kurtulmak isteyenler çareyi selülit kremi ve yağlarında buluyor. Aslında selülitlerden arınmak için pek çok ürün ve yöntem bulunuyor. Doğru ürün, doğru uygulama ve doğru zamanlamayla vücudunuzu esir alan selülitlerden uzaklaşabilirsiniz.


Selülit Oluşmasının Nedenleri

 

Selülit bakım ürünleri düzenli kullanıldığı sürece elbette işe yarıyor, sonuç veriyor ancak sorunun oluşum temelini öğrenmeden tedavi olmak yine yeniden selülit sahibi olmanıza neden olabilir. Kişinin kendine olan güvenine zarar veren selülitli görüntünün oluşma nedeni aslında yaşam şekliniz diyebiliriz. Hormonsal denge, ilerleyen yaş, vücut fonksiyonlarındaki yavaşlama, yağlı beslenme, stres, hareketsiz yaşam, yanlış diyet uygulamaları kendini selülitlerle gösteriyor. Beslenmenize ve egzersizinize dikkat ettiğiniz sürece selülit sorunu yaşamayabilirsiniz. Selülitler kendi içinde derecesi olduğundan her kadının selülit tedavisi farklılık gösterir. Üç ana bölümden oluşan selülit ilk derecede dışarıdan kimsenin anlamayacağı şekildedir ancak elinizle sıktığınızda kendini gösterir. İkinci aşamada hafif bir belirti vardır, elle sıkıldığında daha yoğun görünür. Üçüncü aşamada ise selülit açıkça görülür, elle sıkıştırıldığında çukurlar oluşur. Selülitli bölgelerde tedaviye başlarken hangi seviyede olduğunuzu bilmek ürün seçiminizi kolaylaştırabilir.

 

Selülit Giderici Vücut Bakım Ürünleri

 

Selülit, yağ hücrelerinin derinizin altında birikmesi ve düzensiz artış göstermesi neticesinde ortaya çıkar. Vücudunuzun çeşitli bölgelerinde görebileceğiniz selülit, sağlığınızı tehdit eden bir sorun değil ancak estetik anlamda çirkin göründüğünden tıbbi bir sorun gibi önemle ele alınıyor. Selülit oluşumunu önlemek için kan dolaşımını harekete geçiren özel at kılı fırçalar, bakım yağları, serumlar, kremler bulunuyor. Yağ tabakasının vücutta birikip portakal kabuğu görüntüsü oluşturmaması için kan akışını hızlandırmak, cildi harekete geçirmek etkili bir tedavi sunuyor. Selülit tedavisinde kullanabileceğiniz vitamin destekli ürünlerle vücudunuzun pH seviyesini bozmadan selülitlerden kurtulabilirsiniz. Kremlerin içeriğinde cilde iyi gelen C, B, E gibi önemli vitaminler yer alıyor. Vücut bakimi yaparken çatlak ve selülit sorununa önlem almak için vitamin destekli doğal kremlere yönelebilirsiniz. 

 

Selülit Bakım Ürünlerinin Fiyatları

 

Selülit tedavisinde kullanacağınız onlarca farklı ürün web sitemizde sizleri bekliyor. Ürünlerin her biri selülit sorununa özel geliştirilmiş, zengin içeriğe sahip destekleyici ve onarıcı ürünlerdir. Kullandıkça farkını görebilir, cilt kalitenizi artırabilirsiniz. Selülit ürünlerinin fiyatları ürünlerin gramajına ve performansına göre değerlendirildiğinde son derece ekonomiktir. Web mağazamızdan ürünleri detaylı inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü güvenle ödeyerek satın alabilirsiniz. Aldığınız bakım ürünü kısa sürede adresinize teslim edilir.