Solgar Gentle Iron 17 Mg 90 Kapsül
Solgar Gentle Iron 17 Mg 90 Kapsül

Solgar Gentle Iron 17 Mg 90 Kapsül

4,00
Marka : SOLGAR

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 01/2022
KAMPANYA
  • Ürün menşei ABD
  • Bu ürün etken içeriği Demir dir.
  • Günde 1 defa 1 kapsül tercihen yemeklerden sonra kullanılması önerilir.
  • Bu bir Hamilelik ve Öncesi kategorisi ürünüdür.
  • Bu ürün kapsül formundadır ve kutu içeriğinde 90 kapsül bulunmaktadır.

Solgar Gentle Iron 17 Mg İçeriği

Etken Maddeler 1 Kapsül İçeriği
Demir (Demir bisglisinat) 17 mg

İçindekiler: 17 mg Demir (demir bisglisinat) bulunur. Ürünün içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 25.12.2018- 005202

Solgar Gentle Iron 17 Mg Nedir ?

Solgar Gentle Iron ‘nın içerisinde demir minarali bulunur. Demir minerali ile Türkiye’de sıklıkla kullanılan kapsüllerden bir tanesi olan Solgar Gentle Iron 17 Mg, her kapsülü içerisinde demir minerali içermektedir. İçeriğinde bulunan demir bisglisinat, emilimi yükseltilerek yan etkileri düşürülmüş bir üründür. Türkiye’nin önde gelen ilaç üreticilerinden olan Solgar markasının ürünü olan Solgar Gentle Iron, patentli ve tamamen güvenlidir.

Solgar Gentle Iron 17 Mg Etken Maddeleri ve Görevleri

Solgar Gentle Iron 17 Mg, vücutta ki demir ihtiyacını karşılar. Bu şekilde normal enerji oluşumuna, kırmızı kan hücrelerinin sağlıklı miktara gelmesine, bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkıda bulunur. Bunların yanında kanda ki oksijen taşınmasını arttır ve yorgunluk, bitkinlik gibi rahatsızlıkların azalmasına destek sağlar.

Demir Eksikliğinin Riskleri Nelerdir ? Demir eksikliği kalp rahatsızlıkları (hızlı kalp atışı, kalp büyümesi, kalp yetmezliği) hastalıkların görülmesine; hamilelik sırasında düşük, bebeğin normal kilosunda olmaması gibi risklerin artmasına; bağışıklık sistemin zayıflayıp vücudun hastalıkların hedefi haline gelmesine; bebek ve çocuklarda gelişim geriliğine neden olur. Bu yüzden hastaların doktor tedavisi sürecinde Solgar Gentle Iron ilacını düzenli bir şekilde kullanması ve dozunu tutarlı ayarlaması oldukça önemlidir.

Solgar Gentle Iron 17 Mg Özellikleri

  • Her kapsülde 17 mg Demir (demir bisglisinat) bulunur.

 

Benzer Ürünler
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim