Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex 30 Tablet
Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex 30 Tablet

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex 30 Tablet

5,00
Marka : SOLGAR
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺234,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,00(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 09/2023
KAMPANYA

ADET

Artır Azalt

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex 30 Tablet İçeriği

Etken Maddeler 1 Tablet İçeriği
BioCell Kollajen II 1200 mg
Hidrolize Kollajen Tıp II 720 mg
Kondroitin Sülfat 192 mg
Hyaluronik asit 120 mg
C Vitamini 100 mg

İçindekiler: Her tablet içeriğinde BioCell Kollajen II, Hidrolize Kollajen Tıp II, Kondroitin Sülfat, Hyaluronik asit, C vitamini bulunur. Tablet ve Tablet içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 25.12.2018- 005202

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex 30 Tablet Nedir?

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex 30 Tablet, içinde BioCell Kollajen II, Hidrolize Kollajen Tıp II, Kondroitin Sülfat, Hyaluronik asit, C vitamini içeriren, vejeteryan ve veganlara uygun koşullarda ve malzemelerle üretilmiş vitamin desteği ürünüdür.

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex 30 Tablet Etken Maddeleri ve Görevleri

Hylüronik asidin cilde ve vücuda bir çok faydası bulunmaktadır. Eklem rahatsızlıklarına karşı iyi bir takviyedir. Cilt kırışıklıklarına, yara iyileşmelerinde vücudu destekler. Reflüye, göz kuruluğuna, sistit ve kronik yorgunluklarına iyi geldiği görülebilir. En yaygın olarak eklemlerde ki aşınma ve yıpranma sonucunda gelişen “osteoartrit” tedavisinde kullanılır. Yaş ilerledikçe vücutta ki kolajen üretimi azalır. Bu azalmayı gevşek cilt, fazla kırışıklık gibi etkilerle görürsünüz. Bu yüzden ilerleyen yaşlarda kolajen takviyesi alınması tavsiye edilir. Kolajen azlığı sadece burada değil aynı zamanda eklemlerde de ağrıya sebep olur. Kolajen almanın bu ağrıyı hafifletebildiği görülür. Sindirim ve metabolizmanın sağlıklı çalışmasına ve buralarda görülen rahatsızlıkların azalmasında vücuda destekte bulunur.

Solgar Hyaluronic Acid Collagen Complex 30 Tablet Özellikleri

  • Bir pakette 60 adet tablet bulunur.
  • Her tablet içeriğinde BioCell Kollajen II, Hidrolize Kollajen Tıp II, Kondroitin Sülfat, Hyaluronik asit, C vitamini bulunur.
  • Dünyanın en büyük vitamin ham maddesi üreticilerinden biri olan DSM® markalı ham madde kullanılmaktadır.
Benzer Ürünler
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim