Solgar L-Arginine 1000 Mg 90 Tablet
Solgar L-Arginine 1000 Mg 90 Tablet

Solgar L-Arginine 1000 Mg 90 Tablet

5,00
Marka : SOLGAR

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 01/2023
KAMPANYA
  • Ürün menşei ABD
  • Bu ürünün etken içeriği L-Arginine ‘dir
  • Tercihen yemeklerden önce Günde 1 ya da 3 tablet kullanılması tavsiye edilir.
  • Bu bir Kemik ve Eklem Sağlığı Kategorisi ürünüdür.
  • Bu ürün tablet formundadır ve kutu içeriğinde 90 tablet bulunmaktadır.

Solgar L-Arginine 1000 Mg 90 Tablet İçeriği

Etken Maddeler 1 Tablet İçeriği
L-Arginine 1000 mg

İçindekiler: Her tablet içeriğinde 1000 mg L-Arginine bulunur. Tablet ve Tablet içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Solgar L-Arginine 1000 Mg 90 Tablet Nedir?

Solgar L-Arginine, bünyesinde dünya üzerindeki tüm canlıların protein yapılarında bulunan yarı esansiyel amino asit arginine içerir. Aynı zamanda nitrik oksit olarak bilinen gazın öncüsü olan arjinin, kaslardaki enerji tüketinimi dengelediği gibi kas metabolizmasının üzerinde önemli etkilerde de bulunur. Arjinin, damarlarda rahatlama sağladığı için kan akışını dengeler ve daha tutarlı enerji tüketimi sağlar.

Solgar L-Arginine 1000 Mg 90 Tablet Nedir? Etken Maddeleri ve Görevleri

Kimler Arjinine İhtiyaç Duyar?

Çocuklar, bebekler, sporcular, obezite hastaları ya da ileri yaşlı hastalar Arjinine fazlasıyla ihtiyaç duyarlar. Arjinin, bebeklerin ve çocukların gelişiminde büyük rol oynadığı gibi yaşlıların ve obezite hastalığına sahip bireylerin sağlıklarını koruyabilmesinde de etkilidir.

Bedensel yaralanma ve onarım zamanlarında vücudun arjinin ihtiyacı normale göre çok daha fazla artar. Sakatlanma riski ile karşı karşıya kalan sporcular da bu nedenle arjinin kullanımına önem verebilir. Aynı zamanda kan damarlarının çapını artırarak kanın vücutta daha sağlıklı dolaşmasına destek olur. Sert antrenman yapan sporculara sıklıkla önerilen Solgar L-Arginine, düzenli kullanıldığında bağışıklık sistemini yoğun bir şekilde güçlendirir. Böylece sporcunun antrenman ya da herhangi bir maç esnasında sakatlanmasını en az zarar ile geçirmesini sağlar. Bağışıklık sistemi zayıflayan yaşlılarda ve aşırı kilolu bireylerde ise vücudun daha güçlü ve tutarlı olmasını sağlayan Solgar L-Arginine, kullanımı kolay ve yan etkisi olmayan bir üründür.

Solgar Arjinin Nasıl Kullanılır?

  • Vejetaryenler için kullanımı kolay bir ürün olan Solgar L-Arginine 500mg 50 Tablet, günde 1 tablet şeklinde tüketilmelidir. Yemeklerden önce alınması tavsiye ediliyor.

Solgar L-Arginine 1000 Mg 90 Kapsül Özellikleri

  • Solgar L-Arginine, 1000 mg takviye edici gıdadır. 90’lik cam şişede bulunan bu takviye edici gıda, kullanım kolaylığı açısından bitkisel tablet formda hazırlanmıştır.
  • İçeriğinde her tablette 1000 mg L-Arjinin bulunduran ürün, bünyesinde şeker, buğday, gluten, süt ürünleri, nişasta ve tuz barındırmıyor. Aynı zamanda sentetik renklendirici ile üretilmeyen Solgar L-Arginine, yapay tatlandırıcı ve koruyucu da içermiyor. Eğer bu maddelere hassasiyetiniz varsa ürünü güvenle satın alıp kullanabilirsiniz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim