Benzer Ürünler
Solgar Maxi L-Carnitine 500 Mg 30 Tablet
Solgar Maxi L-Carnitine 500 Mg 30 Tablet

Solgar Maxi L-Carnitine 500 Mg 30 Tablet

3,00
Marka : SOLGAR
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺141,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺129,00(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 01/2023
KAMPANYA
 • Ürün menşei ABD
 • Bu ürünün etken içeriği L-Carnitine ‘dir.
 • Günde 1 defa yemeklerden önce kullanılması önerilir.
 • Bu bir Kilo Kontrolü kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün tablet formundadır ve kutu içeriğinde 30 tablet bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Solgar Maxi L-Carnitine 500 Mg 30 Tablet İçeriği

Etken Maddeler 1 Tablet İçeriği
L Karnitin (Serbest Form) 500 mg

İçindekiler: Bu üründe L Karnitin tablet içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Solgar Maxi L-Carnitine 500 Mg 30 Tablet Nedir?

Solgar L-Carnitine, vücutta temel iki aminoasit olan L-lizin ve L-metiyoninden amino asitlerinden sentezlenen L-karnitinden oluşuyor. Sıvı formda üretildiği için kullanımı kolaylaştıran Solgar L-Carnitine, bir yemek kaşığında 1500 mg L-karnitin aminoasidi içeriyor. Doğal limon aromalı olan gıda takviyesi, B5 vitamini ile desteklendiği için stresi giderici bir etkisi de vardır.

L-Karnitin Ne İşe Yarar?

Karnitin, özüne inildiği zaman vitamin benzeri ya da amino asit benzeri olan bir bileşen olarak karşımıza çıkıyor. B vitaminleri ile akraba olduğu için B5 vitamini ile desteklendiği zaman güzel sonuçlar veren L-Karnitin, 1950’li yıllarda ilk kez araştırıldığı zaman insanların yağ yakma konusunda ihtiyaç duyabileceği sonucunu varılmış. Ancak bunun dışında karaciğerde ve böbreklerde yağlanmayı engelleyen Solgar L-Carnitine, lizin ve metiyonin amino asitlerinden türetildiği için kaslarda, kalpte ve beyinde saklanır.

Soya fasülyesi ve avokado gibi bazı bitkisel kaynakları da bünyesinde barındıran L-Karnitin, Solgar ile harika bir takviye gıda ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

- B5 vitamini ile desteklenmiştir.

- Pantotenik Asit (B5 Vitamini);

- Normal enerji oluşum metabolizmasına

- Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Solgar Maxi L-Carnitine 500 Mg 30 Tablet Etken Maddeleri ve Görevleri

Kullanım açısından kolaylık sağlaması için sıvı formda üretilen gıda takviyesi Solgar L-Carnitine, 473 ml'lik cam şişede sunuluyor. İçeriğinde buğdağ, süt ürünleri, gluten ve maya bulundurmayan Solgar L-Carnitine, çölyak hastaları için de kullanımı güvenli bir üründür.

Solgar L-Carnitine Nasıl Kullanılır? İçeriği Nasıl?

B5 vitamini ile sizi stresten ve depresyondan uzaklaştırmayı da ayrı olarak hedefleyen ürün, serbest formda bulundurduğu L-Karnitin ile yağ yakımını ve sağlıklı bir vücuda sahip olunmasını destekliyor. Solgar L-Carnitine günde 1-2 yemek kaşığı ile kullanılmalıdır. Egzersiz öncesi ve yemekten hemen önce tüketilmesi tavsiye edilir. Ayrıca ürünün içeriğini merak ediyorsanız aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

Solgar Maxi L-Carnitine 500 Mg 30 Tablet

 • Solgar L-Carnitine’de aşağıdaki etkiler bulunuyor:
 • B5 vitamini ile desteklenmiştir.
 • Pantotenik Asit (B5 Vitamini);
 • Normal enerji oluşum metabolizmasına
 • Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.
 • bünyesinde sentetik renklendirici ve yapay tatlandırıcı bulundurmayan ürün, vejetaryenler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir durumdadır.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim