Benzer Ürünler
Solgar Omega 3-6-9 60 Kapsül
Solgar Omega 3-6-9 60 Kapsül
      

        (020276)

Solgar Omega 3-6-9 60 Kapsül

4,00
Marka : SOLGAR

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 01/2022
KAMPANYA
 • Ürün menşei ABD
 • Bu ürün etken içeriği Omega-3-6-9 dur.
 • Günde 3 soft jel tercihen yemeklerden sonra kullanılması tavsiye edilir.
 • Bu bir Kalp ve Damar Sağlığı kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün soft jel formundadır ve kutu içerisinde 60 soft jel bulunmaktadır.

Solgar Omega 3,6,9 700 Mg 60 Kapsül İçeriği

,
Etken Maddeler 3 Soft Jel İçeriği
Omega 3,6,9 Formülasyonu 39000 mg

Balık Yağı

13000 mg

Keten Tohumu Yağı

1300 mg

Linum Usitatissimum  

Horan Yağı, ( Borago officinalis ) Tohum

221 mg

Sağlanan  

EPA (Eikosapentaenoik)(Omega -3)

344 mg

DHA ( Dokosaheksaenoik asit)(Omega -3)

221 mg

ALA(Alfa Lineolik Asit) (Omega -3)

585 mg

LA ( Linoleik Asit)( Omega-6 )

598 mg

GLA ( Gama Linolenik Asit)( Omega -6 )

247 mg

Oleik Asit ( Omega-9 )

325 mg

İçindekiler: Her tablet içeriğinde Bir pakette 60 adet kapsül bulunur. Her kapsül içeriğinde Omega-3, Epa (Eikosapentaenoik), DHA ( Dokosaheksaenoik asit),Oleik Asit ( Omega-9 ),GLA ( Gama Linolenik Asit)( Omega -6 ), LA ( Linoleik Asit)( Omega-6 ), ALA(Alfa Lineolik Asit) (Omega -3),Horan Yağı, ( Borago officinalis ), Keten Tohumu Yağı, Linum Usitatissimum bulunur. Kapsül ve kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 25.12.2018- 005202

Solgar Omega 3-6-9 60 Kapsül Nedir?

Solgar Omega 3-6-9 60 Kapsül, Omega-3, Epa (Eikosapentaenoik), DHA ( Dokosaheksaenoik asit) içerir. Soft jel kapsül formundadır. İçerisinde Omega-3, Epa (Eikosapentaenoik), DHA ( Dokosaheksaenoik asit),Oleik Asit ( Omega-9 ),GLA ( Gama Linolenik Asit)( Omega -6 ), LA ( Linoleik Asit)( Omega-6 ), ALA(Alfa Lineolik Asit) (Omega -3),Horan Yağı, ( Borago officinalis ), Keten Tohumu Yağı, Linum Usitatissimum elemanlarından oluşan bir konsantrasyon Besin Takviyesidir. Bu ürün Beyin, hafıza ve konsantrasyon, kalp ve damar sağlığı ve diğer sağlık kategorilerinde yer almaktadır.

Solgar Omega 3-6-9 60 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Omega-3-6 ve Omega-9 insan sağlığına bir çok faydası bulunan bir asit türüdür. Omega-3 takviyeleri kandaki trigliserit seviyesini önemli ölçüde azaltabilir. Karaciğerin oluşan aşırı yağlardan kurtulmasına yardımcı olabilir. Balık yağı olarak da bilinen Omega-3'ün depresyon ve anksiyete gibi belirtileri azalttığı kanıtlanmıştır. Omega-3'ler romatoid artrit gibi çeşitli otoimmün hastalıkların semptomlarını azaltabilir. Menstürel ağrıyı azaltmada da oldukça etkilidirler. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu gibi problemlerle karşılaşan çocuklarda kullanılması önerilmektedir. Astım hastalıklarında astım hastalığına karşı vücudu desteklediği görülebilir. Bebek gelişimi noktasında anneye ve bebeğe destekçidir, Balık yağı bebek ve çocukların sağlıklı büyümesinde ve sinir sistemi gelişiminde önemli bir takviyed ürünüdür. Düzenli şekilde omega-3 alınımı Alzheimer hastalığı gibi hastalıkların belirtilerini azalttığı bilinmektedir.

Solgar Omega 3-6-9 60 Kapsül Özellikleri

 • Bir pakette 60 adet kapsül bulunur.
 • Balık kokusundan arındırılmış bir yapıya sahiptir.
 • Kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir.
 • Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim