Benzer Ürünler
Solgar Omega 3 700 Mg 30 Kapsül
Solgar Omega 3 700 Mg 30 Kapsül

Solgar Omega 3 700 Mg 30 Kapsül

5,00
Marka : SOLGAR
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺106,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺88,33(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 01/2022
KAMPANYA
  • Ürün menşei ABD
  • Bu ürün etken içeriği Omega-3 tir.
  • Günde 1 soft jel tercihen yemeklerden sonra kullanılması tavsiye edilir.
  • Bu bir Kalp ve Damar Sağlığı kategorisi ürünüdür.
  • Bu ürün soft jel kapsül formundadır ve bir şişede 30 soft jel kapsül bulunur.

ADET

Artır Azalt

Solgar Omega 3 700 Mg 30 Kapsül İçeriği

Etken Maddeler 1 Kapsül İçeriği
Omega-3 700 mg
EPA (Eikosapentaenoik) 360 mg
DHA ( Dokosaheksaenoik asit) 240 mg

İçindekiler: Her tablet içeriğinde Bir pakette 30 adet kapsül bulunur. Her kapsül içeriğinde Omega-3, Epa (Eikosapentaenoik), DHA ( Dokosaheksaenoik asit) bulunur. Kapsül ve kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 25.12.2018- 005202

Solgar Omega 3 700 Mg 30 Kapsül Nedir?

Solgar Omega 3 700 Mg 30 Kapsül, Omega-3, Epa (Eikosapentaenoik), DHA ( Dokosaheksaenoik asit) içerir.Soft jel kapsül formundadır. İçerisinde 1200 mg balık yağı konsantesi bulunmaktadır.Bu ürün Beyin, hafıza ve konsantrasyon, kalp ve damar sağlığı ve diğer sağlık kategorilerinde yer almaktadır. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir

Solgar Omega 3 700 Mg 30 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Omega-3 insan sağlığına bir çok faydası bulunan bir asit türüdür. Omega-3 takviyeleri kandaki trigliserit seviyesini önemli ölçüde azaltabilir. Karaciğerin oluşan aşırı yağlardan kurtulmasına yardımcı olabilir. Balık yağı olarak da bilinen Omega-3'ün depresyon ve anksiyete gibi belirtileri azalttığı kanıtlanmıştır. Omega-3'ler romatoid artrit gibi çeşitli otoimmün hastalıkların semptomlarını azaltabilir. Menstürel ağrıyı azaltmada da oldukça etkilidirler. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu gibi problemlerle karşılaşan çocuklarda kullanılması önerilmektedir. Astım hastalıklarında astım hastalığına karşı vücudu desteklediği görülebilir. Bebek gelişimi noktasında anneye ve bebeğe destekçidir, Balık yağı bebek ve çocukların sağlıklı büyümesinde ve sinir sistemi gelişiminde önemli bir takviyed ürünüdür. Düzenli şekilde omega-3 alınımı Alzheimer hastalığı gibi hastalıkların belirtilerini azalttığı bilinmektedir.

Solgar Omega 3 700 Mg 30 Kapsül Özellikleri

  • Bir pakette 30 adet kapsül bulunur.
  • Her tablet içeriğinde Omega-3, Epa (Eikosapentaenoik), DHA ( Dokosaheksaenoik asit) bulunur.
  • Balık kokusundan arındırılmış bir yapıya sahiptir.
  • Kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir.
  • Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim