₺99,60 KDV Dahil
₺132,00 KDV Dahil
₺159,10 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺67,88 KDV Dahil
₺158,90 KDV Dahil
₺149,17 KDV Dahil
₺228,00 KDV Dahil
₺61,88 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
1 2 >

Sporcu Ürünleri

 

Sporcu besin takviyeleri, sağlıklı ve fit bir vücut hedefi koyan kişilerin en büyük yardımcısı. Antrenman öncesi ve sonrasında kullanılabilen birçok sporcu ürünü, kasların gelişmesi, zedelenen kas yapısının onarılması ve daha güçlü hale gelmesi için gerekli olan amino asit içeriğine sahiptir. Kaslarınız yaptığınız yoğun antrenman sonrasında tazelenme ihtiyacı hisseder. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu bu enerjiyi ve yenilenme gücünü sporcu ürünleri ile almak mümkündür. Kapsül, tablet, toz gibi farklı formlarda bulabileceğiniz sporcu takviyeleri, protein, mineral, vitamin ve amino asitlerle bedenen ve zihnen kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur, kas sağlığınızı olumlu yönde destekler. Kilo verme, alma ve vücut şekillendirme sürecinde besin takviyelerinin rolü, süreci desteklemek ve kişilerin değerli besin kaynaklarından mahrum kalmasını önlemektir. Sağlıklı yaşam temeli oluşturmak için şok diyetler, beslenmeden bağımsız antrenman programı yapmak faydadan çok zarar görmenize neden olur. Diyetinizle, spor yaşamınızla birlikte sorunsuz kullanabileceğiniz sporcu besin takviyeleri, ihtiyacınız olan besin kaynaklarını düzenli almanıza yardım eder.  


Vücut Geliştirmede Takviyelerin Rolü

 

Kas gelişimi beslenmeyle birlikte hareketliliğe de bağlıdır. Yeni doğmuş bir bebeğin dahi kaslarının gelişmesi için özel beslenme desteği, hareket etmesini sağlayacak oyuncaklar kullanılır. Kasların içten ve dıştan gelişebilmesi kişiye bağlıdır. Zayıf kaslar kesinlikle fiziksel zindeliği kötü etkiliyor, kişilerin günlük, sportif ve sosyal yaşamına zarar veriyor. Kasların ideal seviyede olmaması duruş bozukluğu bile oluşturabiliyor. Kilo almaya çalışırken yağ yerine kas hacminizi artırmak istiyorsanız eğer bu süreçte başta karbonhidrat olmak üzere birçok besin desteğiyle programlı şekilde sağlıkla kilo alabilir, kaslarınızı geliştirebilirsiniz. Düzenli çalışmaya rağmen sonuç alamayan ya da yavaş ilerleyenler için fayda sağlayan protein tozları bu noktada değerlendirilebilir. Ancak kullanılacak her sporcu takviyesinin dikkatli şekilde, kullanma talimatına göre alınması gerektiği unutulmamalıdır. Vücut geliştirenlerin en büyük desteği protein tozu, yağsız kat kütlesinin artmasına yardımcı olurken diğer yandan günlük ideal protein alımını sağlıyor. Protein tozunun içerdiği güçlü bileşenler, sadece spor yapanlara değil günlük yoğun tempoda yaşayanlara da fayda sağlıyor ve vücuttaki enzimlerin aktif hale gelmesini sağlayarak kasların büyümesine yardımcı oluyor.

 

Sporcu Takviyeleri Nasıl Kullanılır?

 

Protein tozunun kullanımı gayet basittir. Ölçekle birlikte satılan ürün, hazırlanma tarifi ve ideal ölçü önerisiyle kolayca kullanılabilir hale getiriliyor. Tablet, kapsül, saşe ve toz şekillerde bulunan takviyeler, kullanma talimatına sahiptir. Günlük alım miktarı ve nasıl hazırlanacağı gibi konularda ürün ambalajındaki talimatlara uymalısınız. Takviyeler, vitamin ve mineraller anlamında sizi gün boyu koruyacağından düzenli kullanım önem taşıyor.   

 

Sporcu Takviyelerinin Fiyatları

 

Sporcu desteklerinin, takviyelerinin fiyatları ürünlerin içeriği, gramajı, sayısı gibi spesifik bilgilere göre değişiyor. Hangi ürünü kullanacağınıza karar vermek için web sitemizdeki sporcu ürünlerini inceleyebilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerinizi güvenli ödeme yöntemleriyle tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler kısa sürede hazırlanır ve adresinize teslim edilir.