Suda C 1000 Mg Vitamin C 20 Saşe
Suda C 1000 Mg Vitamin C 20 Saşe
Suda C 1000 Mg Vitamin C 20 Saşe

Suda C 1000 Mg Vitamin C 20 Saşe

5,00
Marka : BIGJOY
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,47(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 10/2022
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün içeriği  Vitamin C 'dir.
 • 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 1 defa 1 saşe bir barsak su ile karıştırılarak kullanılması önerilir.
 • Bu bir Bağışıklık Sistemi kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün saşe formundadır ve kutu içeriğinde 20 saşe bulunmaktadır.

Suda C 1000 Mg Vitamin C 20 Saşe İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Efervesan Saşe İçeriği
Vitamin C 1000 mg
Vitamin D3 500 IU
Çinko 7,5 mg

İçindekiler:   Vitamin C, Vitamin D3, Çinko içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 17.04.2020 -007564

Suda C 1000 Mg Vitamin C 20 Saşe Nedir?

Suda C 1000 Mg Vitamin C 20 Saşe , 11 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler için formüle edilmiş saşe formda besin destek ürünüdür.

Suda C 1000 Mg Vitamin C 20 Saşe Etken Maddeleri ve Görevleri

Suda C 1000 Mg Vitamin C 20 Saşe , Vitamin C, Vitamin D3, Çinko ana etken maddelerini içeren toz formda besin destek ürünüdür. İçeriğindeki etken maddeler, bağışıklık sistemini koruyucu ve güçlendirici etkisi ile hastalıklara yakalanma riskini düşürerek, genel vücut metabolizmasının direncini artırmada ve enerji üretim metabolizmasını tetikleyerek, besinlerin enerjiye dönüştürülmesinde fayda sağlar. 1 efervesan saşe içeriği besin takviyesinin 200 ml soğuk suda çözündürülmesi ile tüketime hazır hale gelir. Keyifle tüketilmesi için protakal aroması ile lezzetlendirilen Suda C 1000 Mg Vitamin C 20 Saşe ürün içeriğindeki etken maddelerin faydaları;

Vitamin C ; Bağışıklık sistemini koruyucu ve güçlendirici fayda sağlar. Kronik hastalıklara yakalanma riskini düşürmeye katkı sağlar. Vücudun, enfeksiyonlara karşı korunmasında önemli rolü oynar. C vitamininin , merkezi sinir sisteminin yakınında oksidasyon ve inflamasyonu önleyerek düşünme yeteneğini ve hafızayı güçlendirici ve demansı önleyici fayda sağladığı bilinir. Kolesterol ve trigliserid düzeylerinin dengelenmesine yardımcıdır. Kalp – Damar sistemine olumlu etkileri bulunur. Demir emiliminin artırılmasını katkı sağlar. Kolajen üretimini destekleyerek cilt, saç, tırnak, kemik ve kıkırdak dokuların sağlıklı gelişimini destekler.

Vitamin D3 ; Kalsiyum ve Fosfor emilimini düzenler. Çocukların gelişim sürecinde ve yaşlılarda diş ve kemik sağlığı için önemli rol oynar. En önemli işlevi, bağışıklık sistemini güçlendirmektir. Kanser, diyabet ve osteoporoz gibi hastalıklara karşı koruyucu etki gösterebilir.

Çinko ; Bağışıklık sistemini güçlendirir. Yorgunluk ve bitkinlik hissini engelleyerek, kronik yorgunluğun giderilmesinde fayda sağlar. Saç , tırnak ve cilt sağlığı için faydalı olabilir. Yara iyileşmesini hızlandırır. Makula Dejenerasyonu (Sarı Nokta) olarak bilinen göz rahatsızlığında olumlu etki gösterebilir. İshalden korunmayı sağlar.

Suda C 1000 Mg Vitamin C 20 SaşeSuda C 1000 Mg Vitamin C 20 Saşe Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , Vitamin C, Vitamin D3 ve Çinko ihtiva eden 20 porsiyonluk saşe ürün içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • 11 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinlerin gündelik yaşantısında bağışıklık sistemi koruyucu, enerji ve zindelik vericidir.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktora danışılarak kullanılması tavsiye edilir.
 • Herhangi yapay koruyucu veya diğer takviye edici bileşenleri ihtiva etmez.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Benzer Ürünler
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim