Benzer Ürünler
Suda Collagen 45 Tablet
Suda Collagen 45 Tablet

Suda Collagen 45 Tablet

5,00
İndirim Oranı : %71 İndirim
Fiyat : ₺189,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺54,90(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 11/2021
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün etken içeriği Kolajen'dir.
 • Yetişkinlerin günde 1 tablet kullanması önerilmektedir.
 • Bu bir Saç ,Cilt ve Tırnak kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün tablet formundadır ve kutu içeriğinde 45 tablet bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Suda Collagen 45 Tablet İçeriği

Etken Maddeler 3 Tablet İçeriği
Hidrolize Kolajen Peptitleri (sığır) 3000 mg
Vitamin C 300 mg
Hyaluronik Asit 120 mg
Çinko 10 mg
Lactobacilus Acidophilus 1 milyar (koloni oluşturan birim)
Biotin 1000 mcg

İçindekiler:   Hidrolize Kolajen Peptitleri (sığır), Vitamin C, Hyaluronik Asit, Çinko, Lactobacilus Acidophilus, Biotin içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 25.11.2020-009134

Suda Collagen 45 Tablet Nedir?

Suda Collagen 45 Tablet , yetişkinler için formüle edilmiş ve her servisinde (3 tablet) 3000 mg hidrolize kolajen peptiti ve 1 milyar probiyotik mikroorganizma içeren tablet formda besin destek ürünüdür.

Suda Collagen 45 Tablet Etken Maddeleri ve Görevleri

Suda Collagen 45 Tablet, ana etken madde olarak Hidrolize Kolajen Peptitleri (sığır), Vitamin C, Hyaluronik Asit, Çinko, Lactobacilus Acidophilus, Biotin içeren besin destek ürünüdür. Güçlü bir beslenme profili ile yetişkinler için formüle edilmiştir. İçeriğindeki etken maddeler, cilt, saç, tırnak sağlığının korunmasının yanısıra, kemik ve kıkırdak dokuların korunması ve güçlendirilmesi ile eklem, iskelet ve kas sisteminin normal fonksiyonklarının düzenlenmesinde fayda sağlar. Ayrıca, içerdiği probiyotik mikroorganizmalar ile sindirim sistemi sağlığını da destekleyerek, sindirim sistemi faaliyetlerinin normal işleyişine katkı sağlar. Yetişkinlerin günün herhangi bir saatinde günde 1 porsiyon ürünü (3 tablet) tüketmesi tavsiye edilir. Tabletleri iki öğün arasında tok karnına, dilerseniz beraber dilerseniz ayrı öğünlerde alabilirsiniz. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. 2-3 ay kullandıktan sonra, 1 ay aralıklarla birer aylık kürler uygulayabilirsiniz. Suda Collagen 45 Tablet ürünün içeriğindeki maddelerin faydaları;

Hidrolize Kolajen, cilde esneklik ve sıkılık kazandırmak, eklem, tendon ve organları bir arada tutmaya yardımcıdır.

Hyaluronik Asit , yaşlanmayı geciktirmede , yara iyileşme sürecinde , sarkma ve kırışıklıklara karşı etkileri bilinmektedir.

Vitamin C , dış faktörlerin etkisiyle ciltte oluşan hasarları gidermeye yardımcı olur. Cildin ölü hücrelerden arındırılmasına yardımcıdır. Kolajen üretimini tetikler ve hücre yenilenmesine etki eder. Böylece cilde daha canlı bir görünüme ulaştırmaya katkı sağlar. Ayrıca enerji üretim metabolizmasını destekleyerek zindelik ve enerji kazandırırken, bağışıklık sistemini güçlendirerek, genel vücut metabolizmasının hastalıklara karşı direnç göstermesine yardımcıdır.

Biotin , cilt, saç ve tırnakların sağlıklı yapısının korunmasında ve güçlendirilmesinde faydası bilinmektedir.

Çinko normal kemiklerin, cildin, saçın ve tırnakların korunmasına katkıda bulunur.

İçeriğindeki Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Suda Collagen 45 Tablet Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , sığır kaynaklı Tip I ve Tip 3 hidrolize kolajen peptitleri ihtiva eden 45 tablet içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkinlerin için özel olarak formüle edilen besin takviyesi içeriğindeki etken maddeler, cilt, saç, tırnak, kemik, eklem ve kas sağlığını koruma ve güçlendirmede fayda sağlarken, sindirim ve bağışıklık sistemlerini de korur ve sağlıklı işleyişini destekler.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktora danışılarak kullanılması tavsiye edilir.
 • Herhangi yapay koruyucu veya diğer takviye edici bileşenleri ihtiva etmez.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim