Suda Collagen Plum Shot 30 adet likit kolajen
Suda Collagen Plum Shot 30 adet likit kolajen

Suda Collagen Plum Shot 30 adet likit kolajen

4,00
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺669,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺370,00(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 12/2022
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün etken içeriği Kolajen'dir.
 • Günde 1 shot ürünün soğuk tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
 • Bu bir Saç, Cilt ve Tırnak kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün sıvı formundadır ve kutu içeriğinde 30 shot bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Suda Collagen Plum Shot 30 Adet Likit Kolajen İçeriği

Etken Maddeler 1 Shot (40 ml) İçeriği
Hidrolize Kolajen Peptitleri (sığır) 5500 mg
Hyaluronik Asit 100 mg
Koenzim Q10 5 mg
Vitamin C 300 mg
Vitamin E 30,44 mg
Vitamin B5 3,5 mg
Vitamin B6 0,84 mg
Biotin 500 mcg

İçindekiler:   Hidrolize Kolajen Peptitleri (sığır), Hyaluronik Asit, Koenzim Q10, Vitamin C, Vitamin E, Vitamin B5, Vitamin B6, Biotin; Yardımcı maddeler olarak erik aroması ve tatlandırıcı içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: ... - ...

Suda Collagen Plum Shot 30 Adet Likit Kolajen Nedir?

Suda Collagen Plum Shot 30 Adet Likit Kolajen , 18 yaş üstü yetişkinler için formüle edilmiş ve içeriğinde 5500 mg Hidrolize Kolajen Peptitleri içeren, içime hazır shot formda besin destek ürünüdür.

Suda Collagen Plum Shot 30 Adet Likit Kolajen Etken Maddeleri ve Görevleri

Suda Collagen Plum Shot 30 Adet Likit Kolajen , ana etken maddeler olarak Hidrolize Kolajen Peptitleri (sığır), Hyaluronik Asit, Koenzim Q10, Vitamin C, Vitamin E, Vitamin B5, Vitamin B6, Biotin içeren besin destek ürünüdür. Sığır kaynaklı Tip I ve Tip 3 kolajen içeren bu gıda takviyesi, cilt sağlığını koruyucu ve güçlendirici etki gösterebilen diğer etken maddeler ile birlikte özel olarak formüle edilmiştir. Kolay tüketilebilmesi için Erik Aroması ise lezzetlendirilen ve tatlandırıcı içeren Suda Collagen Plum Shot 30 Adet Likit Kolajen, 30 günlük kür halinde 40 ml'lik 30 shot olarak sunulmaktadır. Günde 1 shot ürünün soğuk tüketilmesi tavsiye edilen Suda Collagen Plum Shot 30 Adet Likit Kolajen besin takviyesinin, 2-3 ay süre ile kullanımda sonra 2-3 ay süre ile ara verilerek, yıl boyunca toplamda 3 veya 4 kür şeklinde tekraredilmesi önerilir.Klinikçalışmalar ile 8-12 hafta aralıksız kullanım ile etkileri görülebilen ürün içeriğindeki ana etken maddelerin faydaları;

İçeriğindeki Hidrolize Kolajen, cilde esneklik ve sıkılık kazandırmak, eklem, tendon ve organları bir arada tutmaya yardımcıdır.

Hyaluronik Asit , yaşlanmayı geciktirmede , yara iyileşme sürecinde , sarkma ve kırışıklıklara karşı etkileri bilinmektedir.

Koenzim Q10 , serbest radikallerin neden olduğu, hücreleri yaşlandıran oksidatif hasara karşı etkili olan, güçlü bir antioksidan olmasıyla erken yaşlanmaya karşı koruma sağlar. Cilt hücresi aktivitesini uyararak cildi gençleştirir.

Vitamin C , dış faktörlerin etkisiyle ciltte oluşan hasarları gidermeye yardımcı olur. Cildin ölü hücrelerden arındırılmasına yardımcıdır. Kolajen üretimini tetikler ve hücre yenilenmesine etki eder. Böylece cilde daha canlı bir görünüme ulaştırmaya katkı sağlar.

Vitamin E , cilt sağlığı, göz sağlığı hormonal düzen ve bağışıklık sistemi üzerinde faydaları bilinmektedir. Cildin koruyucu bariyerini güçlendirmeye destek olur, ciltteki UV hasarını azaltmada faydalıdır. Cildin nemli kalmasını yardımcıdır.

Vitamin B5 , güçlü bir nemlendiricidir. Cildin elastikiyetini arttırır. Hücre yenilenmesini arttırır, yara iyileştirici etki gösterir. Cildin en dış tabakasındaki lipitlerin sentezini arttırarak cildin bariyer görevinin gelişmesinde rol alır.

Vitamin B6 , cildin elastikiyetini ve dayanıklılığını artırıcı etki gösterebilir. Vitamin B6 eksikliğinde ciltte çeşitli lezyonlar görülebilmektedir.

Biotin , cilt, saç ve tırnakların sağlıklı yapısının korunmasında ve güçlendirilmesinde faydası bilinmektedir.

Suda Collagen Plum Shot 30 Adet Likit Kolajen Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 40 ml'lik 30 shot içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • 18 yaş üstü yetişkinlerin gündelik yaşantısında cilt sağlığını koruyucu ve destekleyicidir.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktora danışılarak kullanılması tavsiye edilir.
 • Tatlandırıcı ve Erik Aroması içerir.
 • İçime hazır kolajen içeceğinin soğuk tüketilmesi tavsiye edilir.
 • Oda sıcaklığında (ortalama 22°C) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Benzer Ürünler
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim