TAB İLAÇ

Tab İlaç Ürünleri

TAB İlaç, oldukça kapsamlı kategorilerde besin desteği üretmekte olan bir firmadır. 2011 tarihinde kurulmuş yerli Türkiye menşeyli besin destek ürünleri üreten bir firmadır. Firmanın ürün gamı Omega 3, Yumurta Kabuğu Zarı, Krill Oil, Koenzim Q10, Vitamin B12, Çörek Otu Yağı, Cranberrygibi birçok üründen oluşur.

Ürettiği ürünler ile insanların yaşam kalitesini arttırmayı amaçlayan TAB İlaç bünyesinde sahip olduğumuz Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı onaylı ürün üretiminde kullanılan ham maddeleri onaylı tedarikçilerden temin eder ve tüketicisine her zaman kalite vaat eder. Yalnızca GMP Sertifikalı üretim tesislerinde ürünlerini üreten TAB İlaç ürünlerinin yüksek standartlarda olmasına büyük önem vermekte; yeni gelişmelere ve inovatif çözümlere öncelik veren bir firma olarak sektörde önde gelmektedir.

Tab İlaç Magnimore

olarak kullanılmaktadır. Magnezyum Asetil Taurat, su içerisinde oldukça kolayca çözünebilen ve diğer magnezyum kaynaklarıyla benzer biyoyararlanım sunabilen farklı bir form olarak tercih edilir. TAB İlaç Magnimore normal kas fonksiyonuna katkıda bulunmaktadır. Ayrıca insan vücudundaki normal enerji oluşum metabolizmasına ve elektrolit dengesine destek olmakta; normal kemiklerin ve normal dişlerin korunmasını sağlamaktadır.

Magnezyum Asetil Taurat formunda magnezyum desteği sağlayan TAB İlaç Magnimorepatentli ATA-Mg magnezyum içeriği ile günlük kullanıma uygun bir magnezyum takviyesi olarak kullanılmaktadır. Magnezyum Asetil Taurat, su içerisinde oldukça kolayca çözünebilen ve diğer magnezyum kaynaklarıyla benzer biyoyararlanım sunabilen farklı bir form olarak tercih edilir. TAB İlaç Magnimore normal kas fonksiyonuna katkıda bulunmaktadır. Ayrıca insan vücudundaki normal enerji oluşum metabolizmasına ve elektrolit dengesine destek olmakta; normal kemiklerin ve normal dişlerin korunmasını sağlamaktadır.

Altın Havan 2018 Yılın İlaç Dışı Ürünü ödüllü olan ürün uzun saklama ve hijyenik kullanım imkanı sunan blister ambalaj ile sizlere ulaştırılır.

Vitamin Kozmetik ile Tab İlaç Ürünlerine Ulaşın

TAB İlaç ürünlerinin bazılarında SüperbaBoost krill oil, Kaneka Ubikinol koenzim, Quatrefolic folik asit gibi patentli ham maddeler kullanılır. Pek çok Magnimorepatentli ATA-Mg magnezyum içeriği ile günlük kullanıma uygun bir balık yağı içeren ürünü bulunan marka bu ürünleri Trigliserid formda ve İFOS onaylı olarak tüketicisine sunar. Markanın ürünlerini geliştirildiği Ar-Ge laboratuvarlarında bilimsel yetkinlikleri tam olan, tecrübeli araştırmacılar yer almakta ve üretimi gerçekleştirilen ürünler, gelişmiş ve çağdaş teknoloji ürünü makinelerle imal edilerek tüketiciye sunulmaktadır.

 

Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulan ürünlerimiz tamamen orijinaldir ve ileri son kullanma tarihine sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız besin desteği sağlıyan takviye edici ürünleri sitemizden kolayca sipariş edebilir ve eşsiz vitamin takviyelerini uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Siz de sağlıklı, zinde ve enerjik olmak için geç kalmadan besin takviyelerimizi inceleyin, bağışıklığınızı her daim kuvvetli tutun!