Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Temizleyiciler 

 

Göz ve cilt temizleyici ürünler, gün içerisinde yüzümüze yaptığımız birçok kozmetik uygulamanın gün sonunda arındırılmasına yardımcı oluyor. Makyaj ve bakım amacıyla kullanılan kozmetik kremler, yağlar cilt tarafından emiliyor. Özellikle makyaj ürünleri cildin alt tabakasına ulaşarak siyah nokta oluşumuna sebep oluyor. Gözeneklerin tıkanması sadece siyah noktaların ortaya çıkmasına sebep olmuyor aynı zamanda ciltte bölgesel yoğun bir yağ tabakası kendini gösteriyor. Cildi temizlemek için sadece su ya da sabun yeterli gelmiyor. Leke, yağ, nokta, gözenek tıkanması sorununu kalıcı ve derinlemesine çözmenin tek yolu cilt temizleme ürünleri kullanmaktır. Zira içeriği özel formüllerle güçlendirilmiş, cilt tiplerine göre dengelenmiş olan bu temizleyici ürünler, cildin tüm katmanlarına derinlemesine ulaşıyor ve istenilen temizliği sağlıyor. Temizlik hissini veren ve cildin nefes aldığını gösteren ürünler, düzenli kullanımda birçok cilt probleminin ortadan kalkmasına katkı sağlıyor.    


Cilt Temizliği Nasıl Yapılır?

 

Cilt temizliğinde esas olan şey doğru ürün, doğru bakım kuralıdır. Cilt tipine uygun bir ürünü disiplinli uyguladığınız sürece yağla tıkanmış gözenek problemlerine, burun yüzeyindeki siyah noktalara sonsuza kadar veda edebilirsiniz. Cilt temizliğinde cildi temizlerken rahatlatmak önemlidir. Makyaj yapıp dışarı çıktığınız günün sonunda eve geldiğinizde ilk önce cildinizi temizleyip cildinizin yükünü hafifletmelisiniz. Cildinizi tonik ya da makyaj temizleme ürünleriyle silerken çok sert hareket etmemeli, nazik olmalısınız. Cildinizi seçtiğiniz ürünle tertemiz yaptıktan sonra hafif bir nemlendiriciyle cildinizin nemli kalmasını sağlamalısınız. Bu pratik rutini her gün yaptığınızda cilt problemlerinin önüne geçebilirsiniz. Yoğun makyaj yapmayan biriyseniz eğer uyumadan önce göz ve cilt ürünleri kullanarak cildinizin klasik bakımını yapabilirsiniz.

 

Cilt Temizliğinde Ürün Seçimi

 

Cilt bakım ürünleri yüzlerce farklı marka, ürün ve içerikten oluşuyor. Bu kadar ürün arasından en ideal olanı bulmak biraz zor olabiliyor. En doğru ürünü bulmak bazen ilk seferde mümkün olmuyor, alınan ürün birkaç kullanımla birlikte test edilmeli ve sonuca göre devam edilmeli ya da değiştirilmelidir. Temizleme ürünleri cilt farklılıklarına göre hazırlanıyor ancak cilt yapınıza uygun aldığınız bir ürünün içeriğindeki herhangi bir madde cildinize iyi gelmeyebilir. Temizleyici alırken ürün içeriğini okuyabilir, daha kolay karar verebilirsiniz. Örneğin temizleme jeli alacağınızda peeling etkili ya da etkisiz seçimler yapabilirsiniz. Yıkanabilir bir ürün istemiyorsanız daha pratik olanları tercih edebilir, derinlemesine bir bakımla kendinizi rahatlatmak istiyorsanız peeling ürünlere yönelebilirsiniz.

 

Cilt Temizleyici Ürün Fiyatları

 

Cilt temizleme ürünleri ekonomik fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Web mağazamızdaki ürünleri indirimli fırsatlarla yıl boyunca alabilirsiniz. Cildinize göre alabileceğiniz temizlik ürünleriyle, cildinizi her gün kozmetikten arındırabilir, kötü havanın etkilerini cildinizden uzaklaştırabilirsiniz. Düzenli yapacağınız cilt temizliğiyle kırışıklıkların önüne dahi geçebilirsiniz. Web mağazamızda bulunan onlarca farklı ürünü incelediğinizde çok işlevsel ürünler bulabilirsiniz. Güvenli ödeme, hızlı teslimat avantajıyla web mağazamız sizleri bekliyor.