Nemlendiriciler
₺189,00 KDV Dahil
₺389,00 KDV Dahil
%51 İndirim
%51İndirim
Ücretsiz Kargo
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 

 

Termal Su

 

Termal su, yeraltından çıkarılan, içeriği oldukça zengin ve şifalı olan özel sulardır. İçeriğindeki mineraller, termal suların günlük bakımda sık kullanılmasını sağlıyor. Banyo sonrasında, makyaj öncesinde, makyaj sonrasında makyajı sabitlemek amacıyla kullanılabilen termal sular, cilt hastalıklarına da iyi geliyor. Suyun özünde yer alan mineraller, radyoaktif maddeler cilt hastalıklarına, solunum rahatsızlıklarına şifa olması ile öne çıkıyor. Bu noktada termal suyun kozmetik bakımında ve tıbbi anlamda çok faydalı olduğunu görmek mümkündür. Cildinizdeki problemleri doğal, hafif, etkili bir kozmetik bakım ürünü ile onarmak istiyorsanız eğer termal suyundan yardım alabilirsiniz. Böylece üründen kaplıca suyu etkisi alabilirsiniz. Termal suları cilt bakım ürünü olarak formüle edilmiş, kolay kullanımıyla günlük bakımdaki yerini almıştır.      


Termal Suyun Faydaları

 

Kısa sürede cilt sorunlarınızı yenmek ancak bunu yaparken günü kurtarmalık çözümler yerine kalıcı çözümlerden yararlanmak mümkündür. Termal suyu eskiden beri hastalıklara şifa sağlamasıyla bilinen, şifalı su şeklinde anılan sulardır. Suyun içeriği incelendiğinde şifa kaynağı mineraller, maddeler ve güçlü bileşenler dikkat çekiyor. Suyun özü değerli olsa da aslında tadı biraz acı, kokusu ise biraz baskındır. Ancak cilt bakım anlamında çok faydalı olduğundan termal suları kozmetik ürünler haline getirilmiştir. Sıvı ve sprey formunda zenginleştirilen suyu, cilt yüzeyinize rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cildin kurumasını önler, nem dengesini kazanmasına yardımcı olur ve cildi güneş ışınlarından, soğuk havadan güçlü şekilde korur. Cilde adeta kalkan olur ve bilhassa gözeneklerin kirli havayla ya da kozmetik ürünlerle tıkanmasını önler. Ciltte görülen pul pul dökülmelerin önüne geçmek için termal suyu kullanabilir, uzun vadede ideal yağ ve nem dengesine sahip bir cilde kavuşabilirsiniz. Cildinizin makyajdan, stresten, kirli havadan yorulduğunu bilmelisiniz. Basit bir temizlikle cildinizi yatıştıramazsınız. Özellikle epilasyon, tıraş, makyaj sonrasında etkili bir rahatlama sunuyor. Öte yandan makyaj bitiminde makyaj sabitleyici olarak mükemmel sonuçlar veriyor. Termal sularının bir diğer önemli etkisi ise kan dolaşımını hızlandırarak cildin canlılığını korumasına yardımcı olmaktır.

 

Termal Suyun Kullanımı

 

Termal sularının kullanımı oldukça pratiktir. Ürününüzü makyaj yaptıktan sonra makyajınızı sabitlemek amacıyla sprey şeklinde kullanabilirsiniz. Makyajınızı temizledikten sonra ise cildinizi ferahlatmak derinlemesine temizlemek için yararlanabilirsiniz. Sıvı formdaki suları pamuk yardımıyla, sprey olanları ise kullanma talimatına göre cildinize sıkarak kullanabilirsiniz. Termal suyu kuru ciltlerde anında rahatlama etkisi yaratıyor, deri döküntüsünün önüne geçiyor. Düzenli kullanımda etkili sonuçlar alabilirsiniz.

 

Termal Su Fiyatları

 

Termal suları fiyatlarını öğrenmek, cildinize uygun bir ürün almak için web mağazamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Cildinizle uyumlu ürünlerimizi kullanırken uzun ömürlü bir ürün deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürün çeşitlerimiz ve fiyatlarımız çok geniş kitlelere ulaşıyor. Sizler de avene termal su deneyimi yaşamak için web sitemizdeki ürünlerden satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme ile satın alacağınız ürün, kısa zamanda adresinize teslim ediliyor.