Akne, Sivilce, Siyah Nokta
₺144,50 KDV Dahil
₺149,50 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Ücretsiz Kargo
Tonik
₺137,40 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakımı
₺79,90 KDV Dahil
₺89,50 KDV Dahil
Temizleyiciler
₺84,57 KDV Dahil
₺99,50 KDV Dahil
Tonik
Tükendi
₺535,45 KDV Dahil
₺589,00 KDV Dahil
Tonik
Tükendi
₺538,20 KDV Dahil
₺598,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 

 

Tonik 

 

Gün boyu havayla temas eden, çoğunlukla makyaja maruz kalan cildinizi temizlemek için tek başına su pek etkili sonuç vermez. Tonik, cilde uyumlu içeriğiyle cildin nefes almasına izin veren temizleyici ve nemlendirici özelliğine sahip etkili bir cilt ürünüdür. Günlük bakımda önemli yer tutan tonikler, şeffaf formuyla kolayca kullanılabiliyor. Yüzünüzü makyajdan, bakım kremlerinden arındırdıktan sonra derinlemesine bir temizlik hissi istiyorsanız, toniklerden yardım alarak cildinizdeki makyaj kalıntılarını temizleyebilirsiniz. Cildinizi tam anlamıyla temizlemeden günü bitirmeniz cilt gözeneklerinizin tıkanmasına, siyah noktaların oluşmasına ve güneşin de etkisiyle lekelerin meydana çıkmasına yol açıyor. Tonikler bu noktada besleyici, temizleyici ve nemlendirici etkisiyle cildi koruma altına alıyor. Kullandığınız bakım ürünleri ne kadar doğal içerikli olursa olsun neticede kimyasal içeriyor. Gün sonunda yüzünüzü yıkayıp tonikle temizlemeniz uzun vadede temiz ve sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.  


Tonik Kullanmanın Faydaları

 

Tonikler yapı itibariyle temizleyici, rahatlatıcı ve ferahlatıcı içeriğe sahip, cildi ölü derilerden ve kirden, makyajdan arındıran sağlıklı bir bakım ürünüdür. Hassas ciltler birçok kozmetik ürünü cildi reaksiyon gösterdiği için kullanamazken tonikleri rahatlıkla kullanabiliyor. Öte yandan yağlı ve kuru cilde sahip olan karma ciltler de toniğin temizleyici etkisinden yararlanabiliyor. Hemen her kadının bakım ritüelinde yer alan bu etkili ürün, erkek cilt bakımında da önemli yer tutuyor. Kullanım alanı oldukça yaygın olan tonikler, alkollü ve alkolsüz olmak üzere iki şekilde üretiliyor. Tonik çeşitleri, kullanıcıların cilt yapısına göre özel olarak formüle ediliyor. Toniklerdeki bu çeşitliliğin en büyük sebebi cilt yapısındaki farklılıklardır. Örneğin aşırı kuru ve dökülmeye eğimli ciltlerde tıkanıklı gözeneklerin temizlenmesi için alkolsüz tonikler tercih ediliyor. Yağlı cilt yapısında ise gözenekler açık, yağ oranı kuru ciltlere göre daha yüksek olduğundan alkollü tonikler kullanılarak yağ dengesi sağlanmaya çalışılır. Toniklerin cildin yağ ve nem dengesine önemli faydaları bulunuyor.

 

Tonik Kullanımı Nasıl Olmalı?

 

Tonikleri cilt temizliğinde kullanmadan önce bilmelisiniz ki ürünü temiz bir cilde uygulamalısınız. Makyajınızı ya da yüzünüzdeki kozmetik ürünleri silip, yıkamalı ve akabinde toniğinizi kullanmalısınız. Farklı cilt tipleri için tonikler olduğundan cilt yapınız kuru, yağlı, hassas ya da karma olabilir. Kendinize uygun toniği bularak cildinizi temizleyebilirsiniz. En ideal tonik bakımı için toniği pamuk yardımıyla tüm yüze masaj yaparak uygulamaktır. Oval hareketlerle tüm yüzünüze toniği yedirmeli ve biraz cildinizin kurumasını beklemelisiniz. Cildiniz kuruduğunda ise nemlendirici kremle bakımınızı sonlandırabilirsiniz.  

 

Tonik Fiyatları

 

Ciltteki kiri ve makyaj kalıntılarını temizleyen tonikler, ekonomik fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Web mağazamızdaki tonikleri inceleyerek cildinize en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Ürünlerimiz her cilt tipine uyumlu, farklı boyutlarda satışa sunuluyor. Alacağınız toniği uzun süreler kullanabilir, cildinizin temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Web sitemiz güvenli ödeme, hızlı teslimat ve müşteri memnuniyeti esasıyla tüm kozmetik ürünlerinde müthiş fırsatlar sunuyor.