VICHY

Vichy Markası

Vichy, uzmanlık alanı cilt bakımı, hijyen, makyaj, güneş bakımı ve saç bakımını kapsayan birçok kategoride uzanan bir

Fransız dermokozmetik markasıdır. 1931 yılında Georges Guérin tarafından kurulan Vichy markası geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın sahip olduğu ürün yelpazesinde yine her cilt tipine uygun ürün bulunmakta ve dermokozmetik ürünler içerisinde kaliteli olması ve kısa sürede etki göstermesiyle çok sevilmektedir.

Dünya genelinde çok sevilen ve binlerce kullanıcısı bulunan markanın ürünlerine vitaminkozmetik.com adresimiz üzerinden ulaşabilir, ürünlerimizi kolaylıkla inceleyebilir, cilt tipinize uygun ürününüzü belirleyerek kısa sürede cilt bakımı ürünleri sayesinde sağlıkla ışıldayan bir cilde kavuşabilirsiniz.

Vichy Ürünleri

Vitaminkozmetik.com tarafından sizlere sunulan Vichy “Sağlık güzeldir” sloganıyla ün salmış ve ürünlerinde sağlıklı ham madde barındırmayı tercih eden bir markadır. Vichy, L'Oréal'in Aktif Kozmetik Bölümü'nün sahibi olduğu cilt bakımı, vücut bakımı, makyaj ve yaşlanma karşıtı ürünlerden oluşan serisi ile dünya genelinde hizmet sunan marka ürettiği ürünleri sayesinde cilt kusurlarını kalıcı olarak iyileştirmeyi hedefler. Markanın güneş bakım ürünü, serum, kırışıklığı azaltmaya yardımcı formüllere sahip kremleri, cilt nemlendirici, cildi sıkılaştırmaya yardımcı leke kremi, güneş koruyucu sprey, profesyonel yüz maskesi, cilt bakım serumu gibi birçok ürünü bulunmakta ve üstün performans sağlamaktadır.

Avrupa cilt bakım pazarında en büyük markalardan birisi olarak bilinen marka piyasada yer alan dermokozmetik ürünleriyle oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Markanın sahip olduğu ürün katalogunda özellikle vichy cilt kremleri ve güneş kremleri tercih edilmektedir.

Cilt Bakımında Vichy Etkisi

Dermotologlar ile çalışarak başarılı ve cilde uygun ürünler üretme gayesinde olan Vichy, bu özellikleri bakımından da klasik kozmetik ürünlerinden ayrılmaktadır. İnsan cildini ve yapısını iyi tanıyan, cildin her türlü sorun ve ihtiyaçlarını incelemeyi ve bu ihtiyaçlar ile birlikte sorunları da bilimsel yöntemlerle keşfederek çözmeyi hedef edinen markanın ürünleri ve Vichy 'nin üretim aşamasında gösterdiği titizlik, tüketicileri tarafından daha çok tercih edilmesini sağlamıştır. Fransa'nın bir çok kozmetik markası gibi Vichy'de sağlık konusundaki hassasiyetini her seferinde vurgulamaktadır. 

 

Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulan Vichy ürünleri dünyanın birçok ülkesinde sevilmekte ve iyileştirici etkileri ile bilinmektedir. Sizlere sağladığımız ürünler tamamen orijinal olmakla birlikte ileri son kullanma tarihine sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimizi sitemizden kolayca sipariş edebilir ve eşsiz cilt bakım, desteklerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Siz de sağlıklı, zinde ve enerjik görünmek için geç kalmadan markanın ürünlerini inceleyin ve kalite ile hemen tanışın!

 

Serum
Tükendi
₺449,91 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil