VITABIOTICS

Vitabiotics Markasını Tanıyalım

Vitabiotics piyasada bulunan 50’den fazla ürünü ile sıklıkla tercih edilen, hemen her yaştan kişiye hitap eden İngiltere menşeili bir gıda takviyeleri üreten bir markasıdır. Vitabiotics, çeşitli sağlık kategorilerine odaklanan vitamin ve mineral bazlı gıda takviyeleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünlerinin birçoğu, bebekler, çocuklar ve hamilelik sırasında kişinin sağlığına katkılarını desteklemek için ulusal yönergelere dayanarak üretilmektedir.

Vitabiotics genç erkek ve kadınlara yönelik multivitaminler, hamilelik dönemi ve sonrasına yönelik hazırlanmış folik asit ve Omega 3 , içeren vitamin destekleri, bağışıklık güçlendirici ürünleri, C vitamini ürünleri ile çok sevilmekte ve büyük bir ihtiyaca hizmet etmektedir. Markanın ürünleri arasında normal saç ve cildin korunmasına katkı sağlayan Biotin içeren vitaminler, normal kemiklerin korunması için gerekli Kalsiyum içeren formüller gibi farklı formülasyona sahip ürünlere bulunmaktadır. Mikrobesin ihtiyacını karşılamaya yönelik geliştirilmiş vitamin ve mineral takviyeleri markanın dünya genelinde sıklıkla tercih edilmesini sağlamıştır.

Bilimin gücünden faydalanan Vitabiotics şirketi ve çalışanları 2013 yılında vitamin araştırmaları konusunda Kraliçe'nin Yenilik Ödülü'nü almıştır. Ürünlerinden en dikkat çekenleri şöyledir: Perfectil (cilt, saç ve tırnak takviyesi), Pregnacare, Menopace, Wellkid, Wellbaby, Wellman ve Wellwoman gibi çeşitli sağlık kategorilerinde takviyeleri içerir.

Vitabioticsürünleri bağışıklık kuvvetlendirici ürünler olmaları nedeniyle çok sevilir ve her yaştan birey tarafından kullanılır. Bağışıklığı kuvvetlendirmesi ve multivitamin desteği sunması nedeniyle birçok ihtiyacı gidermektedir.

Vitabiotics Immunace

Gıdaların genetiğinin bozulması ve iklim sorunları gibi nedenlerle günümüzde besinlerden maksimum fayda almak neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Gündelik yaşantı içerisinde de beslenmeye gereken özeni göstermeme durumu son zamanlarda olasıdır. Bu da zaman içinde saç, cilt, tırnak gibi birçok bölgede sorunların yaşanmasına; vitamin değerlerinde eksikliklerin görülmesine neden olur. Vitabiotics Immunace vitamin, mineral, yağ asitleri ve yararlı bakteriler içerebilen, farklı besinlerden oluşan takviye edici gıdalar olarak tüketiciye sunulmaktadır. Bu ürünler doğal beslenmenin yerine geçmeyen fakat doğal gıdalardan alınabilecek besinleri içermekte ve sağlığa birçok katkı sunmaktadır. Vitabiotics Immunace takviyeleri tüketicilerin tercihlerine göre seçebileceği çeşitlerden oluşmakta ve sağlık alanında önemli başarılara imza atmaktadır.

Vitamin Kozmetik ile Sağlıklı Kalın

 

Vitamin Kozmetik tarafından sizlere sunulan Vitabiotics ürünlerimiz tamamen orijinaldir ve ileri son kullanma tarihine sahiptir. Gönül rahatlığı ile kullanacağınız ürünlerimizi sitemizden kolayca sipariş edebilir ve eşsiz vitamin takviyelerini uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Siz de sağlıklı, zinde ve enerjik olmak için geç kalmadan besin takviyeleri , inceleyin, bağışıklığınızı her daim kuvvetli tutun!