Vitabiotics Osteocare 30 Tablet
Vitabiotics Osteocare 30 Tablet

Vitabiotics Osteocare 30 Tablet

5,00
Marka : OSTEOCARE
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺54,00(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 08/2023
KAMPANYA
  • Besin Destek Kategorisinde %65 e varan indirimler Tıklayın...
  • Ürün menşei İngiltere
  • Bu ürün etken içeriği Kalsiyum , Magnezyum , Vitamin D3 dır.
  • 11 Yaş ve üzeri yetişkinlerde günde 2 tablet kullanılması önerilmektedir
  • Bu bir Kemik ve Eklem Sağlığı kategorisi ürünüdür.
  • Bu ürün tablet formundadır ve kutu içeriğinde 30 tablet bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Osteocare® Original tablet

 

Osteocare® Original, önde gelen beslenme uzmanları ve eczacılar tarafından bilimsel olarak formüle edilmiş ve geliştirilmiştir. Osteocare® Original’deki her besin maddesi, yayınlanmış bilimsel araştırmalara dayanarak ürünün yapısına dahil edilmiş olup normal kemiklerin korunmasına destek olmak üzere kalsiyum ve yardımcı faktörler bakımından zengin bir kaynak sağlar.

Kolekalsiferol olarak da bilinen Vitamin D3, güneş ışığının (UVB mor ötesi radyasyon) deride bulunan kolesterol benzeri bir molekül üzerine etki etmesiyle oluşan Vitamin D formudur. D3, insan vücudunda yapılan spesifik form olduğu için Vitamin D’nin tercih edilen şeklidir. Osteocare®, Vitamin D’nin tercih edilen D3 (kolekalsiferol) formunu içerir.

Kalsiyum ve kofaktörleri

Osteocare®; vitamin D3, kalsiyum, bakır ve çinko gibi temel elementleri besin referans degerinde içermenin yanı sıra ,magnezyum gibi ek kofaktörleri de içerir.

Bilimsel çalışmalara dayalıdır

Osteocare® Original’deki her besin maddesi, yayınlanmış bilimsel araştırmalara dayanarak ürünün yapısına dahil edilmiş olup normal kemiklerin korunmasına destek olmak üzere kalsiyum ve yardımcı faktörler bakımından zengin bir kaynak sağlar. Osteocare® Original, Kalsiyum ve Ko-faktörlerini birarada içeren ilk formülasyondur ve tüm dünyada her yaşta kadın ve erkeğin kemik sağlığını 30 yıldır desteklemektedi

Benzer Ürünler
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim