Voonka

Voonka, 2012 yılında sağlıklı bir yaşam için gerekli olan kaliteli ve doğal destekleri ürünleri ile sağlayan bir markadır. Doğanın gücünü ürünlerine yansıtması ile beslenmede eksik kalan noktalarda tamamlayıcı bir gıda takviyesidir. Beslenme düzeni ne kadar iyi olursa olsun vücudun ihtiyaç duyguyu vitamin ve mineraller besinler ile sağlanamayabilir. Bu durumda herhangi bir eksiklik olmaması adına gıda takviyeleri kullanmak önemlidir.  

Voonka Kolajen

Kolajen, vücut için gerekli olan önemli proteinlerdendir. Cilt ve eklem için varlığının önemli olduğu bilinen Collagen aynı zamanda göz sağlığı içinde oldukça önem taşımaktadır. Vücutta azalan kolajen miktarı sonrasında önemli sorunlar meydana gelmektedir. Voonka Kolajen, içeriğinde bundurduğu doğallığı ile tüm bu sorunların önüne geçmeyi başaran kaliteli ürünler arasında yer almaktadır.

Kolajen Kaybına Neler Sebep Olur?

Vücutta var olan eksikliklerin temelinde çoğu zaman yanlış beslenme yer alır. Beslenme konusunda dikkat etmeniz herhangi bir eksiklik yaşamamanız için önemlidir. Ancak bazı etkenler ile beslenme iyi olsa bile kolajen eksiklikleri yaşanabilir. Bu durumda doğal içerikli ve güvenilir gıda takviyeleri ile beslenmenin desteklenmesi gerekmektedir.

  • Sigara kullanımı
  • Alkol tüketimi
  • Çevrede var olan kirlilikler
  • Fazla şeker tüketimi
  • Sağlıksız ve eksik beslenme
  • Uyku düzensizliği
  • Uzun süre zararlı güneş ışınlarına maruz kalma
  • Paketlenmiş gıda tüketiminde aşırıya kaçma

Kimler Voonka Kolajen Kullanabilir?

Voonka Kolajen kullanımı genellikle 30’lu yaşlar sonrasında yoğun olarak kullanılmaktadır. Doğru ve zengin içerikli beslenmenin yanı sıra bu beslenmeyi gıda takviyeleri ile desteklemek gerekmektedir. Kuru ve hassas bir cilde sahip olanlar, cildinde elastikiyet özelliğini kaybedenler, doğum sonrası çatlakları meydana gelenler, çevresel faktörler sonrasında cilt sorunu yaşayanlar, cildinde yara ve yanık izleri bulunan, saç ekimi sonrasında, ciltte leke oluşumu yaşayanlar ve tırnaklarında uzama, soyulma ya da kırılma gibi sorunlar yaşayan kişiler tarafından kolajen takviyesi kullanılabilir.

Voonka Kolajen Fiyatı

Cilt için büyük önem taşıyan bu gıda takviyesini kullanırken sürekliliğe dikkat edilmelidir. Tek bir kutu kullanım ile yetinmek doğru bir hareket olmayacaktır. Düzenli bir şekilde gıda takviyesi kullanılmalıdır. Son kullanma tarihi güncel ve orijinal olan Voonka ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

 

Kalsiyum (Ca)
₺60,25 KDV Dahil
₺120,50 KDV Dahil
Kolajen
Tükendi
₺169,75 KDV Dahil
₺339,50 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Önerilen