Benzer Ürünler
Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül
Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül
Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül

Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül

4,50
Marka : VOONKA
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺136,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺68,25(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 12/2021
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün etken içeriği Milk Thistle dır.
 • Yetişkinler için günde 2 defa bir kapsül kullanılması önerilmektedir.
 • Bu bir Karaciğer Sağlığı kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün kapsül formundadır ve kutu içeriğinde 62 kapsül bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül İçeriği

 

Etken Maddeler 1 Kapsül İçeriği
Meryem Ana Dikeni Ekstresi (Silybum marianum, tohum) 540 mg
Silimarin 432 mg
Enginar Ekstresi (Cynara scolymus, yaprak) 100 mg
Karahindiba (Taraxacum officinale, kök) 100 mg
Turp (Raphanus sativus, kök) 60 mg
Dulavratotu (Arctium majus, kök) 60 mg
Zencefil (Zingiber officinale, kök) 60 mg
Maydanoz (Petroselinum sp., yaprak) 40 mg

İçindekiler:  Meryem Ana Dikeni Ekstresi (Silybum marianum, tohum), Enginar Ekstresi (Cynara scolymus, yaprak), Karahindiba (Taraxacum officinale, kök), Turp (Raphanus sativus, kök), Dulavratotu (Arctium majus, kök), Zencefil (Zingiber officinale, kök), Maydanoz (Petroselinum sp., yaprak); Yardımcı Maddeler: Sığır kaynaklı jelatin kapsül, yağ asitlerinin magnezyum tuzları içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 03.01.2017-001960

Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül Nedir?

Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül , yetişkinler için formüle edilmiş tablet formda besin destek ürünüdür.

Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül , Meryem Ana Dikeni Ekstresi (Silybum marianum, tohum), Enginar Ekstresi (Cynara scolymus, yaprak), Karahindiba (Taraxacum officinale, kök), Turp (Raphanus sativus, kök), Dulavratotu (Arctium majus, kök), Zencefil (Zingiber officinale, kök), Maydanoz (Petroselinum sp., yaprak)gibi ana etken maddeleri içeren besin destek ürünüdür. Güçlü bir beslenme profili ile yetişkinler için formüle edilmiştir. Bağışıklık sisteminin korunması ve güçlendirilmesi, sindirim sistemi sağlığının korunması, karaciğer ve mide fonksiyonklarının sağlıklı işleyişinde faydaları bulunur. Yetişkinlerin takviye edici gıda olarak tercihen yemeklerden sonra günde 2 defa 1’er kapsül kullanması tavsiye edilen ürünün içeriğindeki maddelerin faydaları;

Meryem Ana Dikeni (Silybum marianum) Tohum Ekstresi , güçlü bir bağışıklık sistemi koruyucu ve takviye edicidir. Ayrıca karaciğer dokusunun yenilenmesine yardımcıdır.

Enginar (Cynara scolymus) Yaprak Ekstresi , kan şekeri seviyelerini düzenleyici etki gösterebildiği gibi, kolesterol seviyelerinin dengelenerek, kötü kolesterolün düşürülmesine yardımcı olabilir. Yüksek oranda lif içeriği ile sindirim sistemine faydaları bulunur. Karaciğer sağlığına olumlu etkileri bulunur.

Karahindiba (Taraxacum officinale) , güçlü bir antioksidandır. Ayrıca vitamin ve mineral deposudur. İdrar söktürücü özelliği yanısıra, böbrek ve karaciğer fonksiyonlarının sağlıklı işleyişini destekler. Antiviral, iştah açıcı, safra kesesi ve karaciğer fonksiyonlarını destekleyici ve sindirime yardımcı özellikler taşır.

Turp (Raphanus sativus) , karaciğeri kuvvetlendirir, idrar söktürücü etkisi bulunmaktadır, mide bulantılarını keser, mikrop öldürücü özelliğe sahiptir. Vücut için gerekli vitamin ve mineralleri içermektedir. Zararlı maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Dulavratotu (Arctium majus) , antioksidan özellik taşır ve bağışıklı sisteminin korunması ve güçlendirilmesine fayda sağlar. Ayrıca, karaciğer ve sindirim sisteminin normal fonksiyonlarını destekleyicidir. Kilo kontrolünde etki gösterebilir.

Zencefil (Zingiber officinale) , güçlü bir bağışıklık sistemi koruyucu ve destekleyicidir. Bu özelliği ile başta soğuk algınlığı olmak üzere, birçok hastalığa karşı vücudun direnç göstermesine fayda sağlar. Kan şekeri seviyelerinin kontrolüne yardımcı olur. Sindirim sisteminin sağlıklı işleyişine katkı sağlar.

Maydanoz (Petroselinum sp.,), bağışıklık sisteminin korunmasında ve desteklenmesinde yardımcıdır. Ayrıca kan şekeri seviyelerinin düzenlenmesine katkı sağlayabilir ve sindirim sisteminin sağlıklı işleyişinde etki gösterir. Göz sağlığı için de olumlu katkıları bulunan maydanozun ödem attırıcı ve idrar söktürücü faydaları da bilinmektedir.

Voonka Milk Thistle Complex 62 Kapsül Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 62 tablet içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkinlerin için özel olarak formüle edilmiştir. Bağışıklık sistemi, sindirim sistemi, kanşekeri düzeyleri, kolesterol seviyeleri ve karaciğer sağlığı üzerinde olumlu birçok etki gösterir.
 • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktora danışılarak kullanılması tavsiye edilir.
 • Herhangi yapay koruyucu veya diğer takviye edici bileşenleri ihtiva etmez.
 • Oda sıcaklığında (25°C altı serin ve kuru ortamda) son kullanma tarihine kadar muhafaza edilebilir.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim