Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül
Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül

Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül

5,00
Marka : VOONKA
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺148,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺80,91(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 12/2021
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün etken içeriği Yetişkin Multivitamin'dir.
 • Günde 2 defa 1'er kapsül halinde tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
 • Bu bir Erkek Sağlığı kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün kapsül formundadır ve kutu içerisinde 62 kapsül bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül İçeriği

Etken Maddeler 2 Yumuşak Kapsül İçeriği
Nar (Punica Granatum) Meyve Kabuğu Ekstresi 700 mg
Kırmızı Ginseng (Panax Ginseng, Kök) Ekstraktı 268 mg
Horny Goat Weed (Epimedium Sp.) Ekstresi 200 mg
Karabiber (Piper Nigrum) Ekstresi 200 mg
L-Arjinin 168 mg
Soya Lesitini 120 mg
Çoban Çökerten (Tribulus Terrestris) Ekstraktı 120 mg
Alıç (Crataegus sp.) Ekstresi 80 mg
Çinko 15 mg
Buğday (Triticum Sativum Lam., tohum) Rüşeym Yağı 68 mg
Çakşırotu (Ferula Elaeochytris) Kökü Yağı 20 mg
Ginkgo (Ginkgo Biloba) Ekstraktı 20 mg

İçindekiler:   Nar (Punica Granatum) Meyve Kabuğu Ekstresi, Kırmızı Ginseng (Panax Ginseng, Kök) Ekstraktı, Horny Goat Weed (Epimedium Sp.) Ekstresi, Karabiber (Piper Nigrum) Ekstresi, L-Arjinin, Soya Lesitini, Çoban Çökerten (Tribulus Terrestris) Ekstraktı, Alıç (Crataegus sp.) Ekstresi, Çinko, Buğday (Triticum Sativum Lam., tohum) Rüşeym Yağı, Çakşırotu (Ferula Elaeochytris) Kökü Yağı, Ginkgo (Ginkgo Biloba) Ekstraktı; Yardımcı Maddeler: sığır kaynaklı jelatin, su, nem verici (gliserol), renklendiriciler (titanyum dioksit, ponzo 4R, brilliant blue FCF) içerir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 15.05.2017-002654

Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül Nedir?

Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül , yetişkin erkekler için formüle edilmiş yumuşak kapsül formda besin destek ürünüdür.

Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül , Nar (Punica Granatum) Meyve Kabuğu Ekstresi, Kırmızı Ginseng (Panax Ginseng, Kök) Ekstraktı, Horny Goat Weed (Epimedium Sp.) Ekstresi, Karabiber (Piper Nigrum) Ekstresi, L-Arjinin, Soya Lesitini, Çoban Çökerten (Tribulus Terrestris) Ekstraktı, Alıç (Crataegus sp.) Ekstresi, Çinko, Buğday (Triticum Sativum Lam., tohum) Rüşeym Yağı, Çakşırotu (Ferula Elaeochytris) Kökü Yağı, Ginkgo (Ginkgo Biloba) Ekstraktı ana etken maddelerini içeren besin destek ürünüdür. Güçlü bir beslenme profili ile yetişkin erkekler için formüle edilmiştir. Ana etken maddeleri, yetişkin erkeklerin bağışıklık sistemi, enerji üretim metabolizması gibi vücut fonksiyonlarının sağlıklı işleyişini düzenler ve enerji ve direnç kazandırırken, üreme sistemini de destekleyerek, cinsel yaşam performanısını da artırıcı etki gösterebilmektedir. Yetişkinlerin erkeklerin takviye edici gıda olarak tercihen yemeklerden sonra günde 2 defa 1’er kapsül halinde tüketilmesi tavsiye edilen ürünün içeriğindeki maddelerin faydaları;

Güçlü bir bağışıklık sistemi koruyucu ve takviye edicidir.

İçeriğindeki Nar meyve kabuğu ekstresi kötü kolesterolü düşürmek, immun sistemi güçlendirmek ve birçok kanser türüne karşı koruyuculuğu bilinmektedir.

Kırmızı ginseng ekstraktı , beyin fonksiyonlarını iyileştirici özelliğinin yanısıra, yorgunlukla savaşma ve enerji sorunlarında faydalıdır. Ayrıca, kan şekerinin düşmesine , sperm sayısı ve kalitesi üzerinde yardımcı olabilir.

Horny Goat Weed ekstresi, hafıza kaybına iyi gelir ve hafızayı güçlendirirken yüksek tansiyonu düşürmede en etkili doğal çözümlerden birisidir.Kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucu etki gösterir ayrıca erkeklerde sperm üretimini teşvik eder .

Karabiber ekstresi , sindirimi kolaylaştırır ,vücuttaki iltihabı azaltır ,kalp krizi ve felç riskini azaltır.

L-arjinin , bağışıklık fonksiyonu ve beyin üzerinde etkilere sahiptir.

Soya Lesitini , kalp damar sağlığını koruyucu etkisi bulunurken bellek, düşünme yeteneği ve kas kontrolünde olumlu etkileri bulunur.

Çoban Çökerten ekstraktı, kas gücünü arttırdığı gibi, vücut dayanıklılığını da arttırır. Erkeklerde prostat iltihabını önler ve prostat gelişiminin engellemeye yardımcı olur. Erkeklerin sperm kalitesini arttırmakta ve sayısının artmasına sebep olmaktadır.

Alıç ekstresi , kalp ritim bozuklukları (arrhythmias), sinirsel kalp çarpıntıları, kalp yetmezliği, ağır enfeksiyon hastalıkları sonrasındaki kalp kasları zafiyeti, kalp krizi sonrası, yüksek kan basıncı, damar sertliği gibi sorunları gidermede katkıları bilinmektedir.

Çinko , cilt, böbrek sağlığı, göz, karaciğer ve kemik sağlığı açısından destekleyici özelliktedir.

Buğday rüşeym yağı , kalp sağlığını korurken metabolizmayı yağ yakmaya teşvik eder. Erkeklerde sperm sağlığını koruyarak sperm hareketliliğini arttırdığı için iktidarsızlığa iyi gelir.

Çakşırotu kökü yağı , vücutta afrodizyak etkisi yaratarak cinsel gücü artırıcı bir özellik göstermesi. Vücudumuzdaki toksinleri, yani zararlı maddeleri vücuttan uzaklaştırıyor. Sinir sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasına destek olduğu bilinmektedir.

Ginkgo ekstraktı , fonksiyonlarının gelişimine yardımcı olabileceği gibi kaygıyı azaltabilir, depresyon tedavilerinde destek olabilir.

Enerji verir.

Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül Özellikleri

 • Bu takviye edici gıda , 62 yumuşak kapsül içeren kutu içinde sunulmaktadır.
 • Yetişkin erkekler için bağışıklık sistemi koruyucu ve güçlendirici, enerji üretim metabolizması tetikleyici ve cinsel performans destekleyici fayda sağlayabilir.
 • Herhangi yapay koruyucu veya diğer takviye edici bileşenleri ihtiva etmez.
 • Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim