Bebek Şampuan ve Losyonları
₺202,05 KDV Dahil
₺224,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Önerilen
Vücut Nemlendiriciler
₺206,55 KDV Dahil
₺229,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Vücut Nemlendiriciler
₺301,05 KDV Dahil
₺334,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Kadın Kişisel Bakım
₺199,99 KDV Dahil
₺439,00 KDV Dahil
%54 İndirim
%54İndirim
Ücretsiz Kargo
Nemlendiriciler
₺279,00 KDV Dahil
₺378,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
Leke Bakımı
₺238,05 KDV Dahil
₺264,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Vücut Bakımı

 

Günlük yaşantımızda yüz bakım ürünleri ne kadar önemliyse vücut bakım ürünleri de o kadar önem taşıyor. Vücudumuz kilo alıp vermeye, beslenmeye, doğum yapmaya hatta su tüketimine bağlı olarak zarar görüyor, elastikiyetini kaybediyor. Vücut bakım ürünleriyle çözüm odaklı sonuçlar alınabiliyor. Örneğin vücudunuz kuruyor, pul pul dökülüyorsa nemlendirici ürünler kullanarak bu sorunu aşabilirsiniz. Mevsimler değiştikçe bakım rutininizi değiştirmeli, vücudunuzu yeni mevsime hazırlamalısınız. Vücut bakımına önem vermeniz, vücudunuzu zamanın etkilerinden korumaya yetiyor. Vücudunuza iyi bakmak ve zamandan korumak için günlük bakım rutininize faydalı ürünler ekleyebilirsiniz. 

 

Vücut Bakım Ürünleri Nelerdir?

 

Vücut ürünleri genellikle vücut bakım seti şeklinde satışa sunuluyor. Ancak tek başına belli bir ürünü satın almak da mümkündür. Bakım setleri arasında yer alan ürünler şöyledir:

Çatlak bakım ürünleri: Karın, göbek, bacak, basen ve kol bölümlerinde kilo alıp vermeye ya da doğum yapmaya bağlı olarak çatlak görüntüler oluşuyor. Bu çatlakların oluşumunu önlemek amacıyla birçok vücut kremi bulunuyor. Çatlak oluştuktan sonra da kullanılabilen ürünler, düzenli bir bakımdan sonra sıkılaşıyor ve çatlak görüntüsü ortadan kalkıyor.

Vücut nemlendiricileri: Vücudunuzdaki kuruluk hissinin banyo yapma rutininizle alakası yoktur. Eğer vücut genelinizde kuruluk ve dökülmeler varsa en temel sebep sıvı kaybıdır. Yeterince su içmiyor, nemlendirici krem kullanmıyorsanız cildiniz mevsimlerden, rüzgârdan, beslenmenizden etkilenerek kurumaya başlar. Kuruyan cildiniz bir süre sonra kaşınma yapar, sizi rahatsız eder.

Vücut peelingi: Vücudunuzu sarmalayan ölü deriler, vücut bakımı ve sağlığını kötü etkiliyor. Düzenli olarak kese yapmak ya da vücut peelingi ürünleri kullanmak ölü derilerden kurtulmak için yeterlidir. Peeling ürünleri basit kullanıma sahip olduğundan bakım ritüeline rahatça eklenebiliyor. Peeling bakımından sonra vücudunuzdaki derinlemesine temizliği daha iyi hissedebilirsiniz. 

Selülit bakımı: Basen bölgesinde yoğun görülen selülitler, kadınlar için dünyanın en kötü görüntüsü kabul ediliyor. Özellikle yaz geldiğinde denize ve havuza girmek kâbusa dönüşebiliyor. Düzenli egzersizler, yağlı yiyeceklerden uzak durmak ve selülit giderici bakım kremleri kullanmak kalıcı etkiler bırakıyor. Selülit oluşumunu önlemek ve basen bölgesindeki portakal kabuğu görüntüsünü gidermek için bakım kremlerini aksatmadan kullanmalısınız.  

Duş jeli ve temizleyiciler: Duş ve banyodan çıkmadan önce kullandığınız duş jeli, iyi bir içeriğe sahip olmalıdır. Duş jeli ve temizleyiciler, temizliğinizin son aşamasını kapsadığından kokusu bile önem taşıyor. Cilt tipine uygun seçeceğiniz ürünle hem cildinizi besleyebilir hem de hoş bir vücut kokusuna sahip olabilirsiniz.  


Vücut Bakım Ürünleri ve Fiyatları

 

Vücut sağlığınıza ve bakımınıza özen göstermek sizi günlük hayatta daha iyi hissettirir, zamanın getireceği olumsuzluklardan kurtarır. Vücut bakım ürünü kullanmak birçok cilt sorununun önüne geçmeye yetiyor. Web sitemizde yer alan cilt bakımı ve vücut ürünleriyle sağlığınızı en kaliteli şekilde koruyabilirsiniz. Güvenli ödeme, hızlı teslimat, yüzde yüz müşteri memnuniyetinden yararlanmak için hemen sipariş verebilirsiniz.