Yüz için Güneş Koruyucular
₺169,57 KDV Dahil
₺199,50 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Vücut Güneş Ürünleri
₺139,00 KDV Dahil
₺209,90 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo
Vücut Güneş Ürünleri
₺159,00 KDV Dahil
₺199,50 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Vücut Güneş Ürünleri

 


Güneş ürünleri, vücut için faydalı ve bir o kadar da zararlı olan güneş ışınlarından korumak için özel üretilen krem ve bakım ürünlerini kapsıyor. Yaz veya kış süresince maruz kaldığımız güneş, yarardan çok zarar veriyor. Ciltle doğrudan temas halinde olan cilt, şüphesiz cildi yaşlanma sürecine dâhil ediyor. Yaş ya da cinsiyet fark etmeksizin, herkes için zararlı olan güneş, erken yaşlanma sorununu ortaya çıkarıyor. Cilt ne kadar çok güneşe maruz kalırsa o kadar çabuk yaşlanma sürecine adım atıyor. Güneşle yakın ilişkili olan kişiler, güneş görmeye kişilere oranla çok daha çabuk yaşlanır, kırışıklıklara sahip olur. Bu nedenle cildi yaz başta olmak üzere dört mevsim boyunca korumak ve güneş kremi kullanmak gerekiyor. Güneşin değdiği cilt, deformasyona uğrayarak yaşlanmaya zemin hazırlıyor. Bu durumun önüne geçmek için güneşe karşı daha güçlü bir savunma oluşturmak gerekiyor. 

 

Güneş Kreminin Faydaları

 

Güneş kremleri, ultra viyole (UV) dediğimiz zararlı güneş ışınlarına karşı cilde kalkan oluşturur ve güneşin cilde temas etmesini önler. Koruyucu krem sürülen cilt, güneşle temas etse dahi, cilt zarlı ışınlardan etkilenmez ve cildin zarar görmesini önlemek için savunma halinde olur. Yüksek koruma faktörüne sahip güneş koruyucunun etkisini artırmak için iki saatte bir ürünü tazelemek gerekiyor.  Günlük bakım için tercih edilebilecek güneş ürünleriyle basit ama etkili bir güneş koruması sağlanabiliyor. Yüz ve vücut için farklı özelliklere sahip ürünler bulunuyor. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak isteyen herkes için yaş ya da cinsiyet fark etmeksizin ideal güneş ürünü bulmak mümkündür. Güneşi hedef haline getirip, yüksek koruma önlemleri alırsanız eğer cilt kanserine karşı da önlem oluşturmuş olabilirsiniz. Güneş, cildin erken yaşlanmasına sebep olurken aynı zamanda kanser riskini güçlendiriyor. Güçlü bir koruma faktörü ile öne çıkan güneş koruyucusu, istediğiniz etkili savunmayı yamayı başarıyor.

 

Güneş Kremi Seçimi ve Kullanımı

 

Güneş ışınlarına karşı cildi koruyan ve besleyen güneş ürünleri, günümüzde birçok alternatife sahiptir. Koruma faktörünün seviyesi, ürün gramajı, kullanım bölgesi, ürünün yapısı ve formu farklılık gösteriyor. Krem, süt, sprey, losyon gibi farklı formlarda güneşe karşı koruma sağlayan ürünler alabilirsiniz. Ürünler, 15 faktörden başlayıp daha yüksek seviyelerde 50+ koruma sağlayacak kapasitelerle hazır bulunuyor. Bazı kremlerin içeriği nemlendirici özellikte ya da suya dayanıklı yapıda olabiliyor. Ürün satın alırken bu tür detayları göz önünde bulundurulabilir. Hangi ürün tercih edilirse edilsin, güneşten korunmak için mevcut ürünü iki saatte bir kullanmak gerekiyor.  

 

Güneş Kremi Fiyatları

 

Güneş bakım ürünlerinin fiyatları marka ve içeriğe göre değişkenlik gösteriyor. Ürünlerin kapasitesi, gramajı fiyat seviyelerinin çeşitliliğine yol açıyor. Web mağazamızda yer alan güneş kremlerini içeriğine göre inceleyebilir ve size en uygun gelen ürünü güvenli ödemeyle satın alabilirsiniz. Satın alacağınız ürün kısa sürede teslim edilir.