Vücut Yağı
Tükendi
₺402,47 KDV Dahil
₺519,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

 


Vücut Yağları

 

Vücut yağları, komple bakım yapmak isteyenlerin en keyifli bakım ürünlerinden biri sayılıyor. Tepeden tırnağa bakım yapmayı sağlayan yağlar, cildinizin daha yumuşak, daha ışıltılı ve daha pürüzsüz olmasına yardımcı oluyor. Cilt tapısına uygun, farklı aromatik içeriklere sahip bakım yağları, cildin dokusunu koruyarak yumuşaklık kazandırıyor. Vücudunuz genel anlamda kuru ve kış aylarında pul pul dökülüyorsa vücut yağlarıyla düzenli olarak vücudunuza masaj yapmanız sizi rahatlatır ve nem kazanmanıza yardımcı olur. Vücut yağları ile keyifli, sağlıklı, ferahlatıcı bir bakım düzenine sahip olmak mümkün. Düzenli uygulamada cildinizin parladığını, daha kaygan olduğunu hissedebilirsiniz. Özellikle kol ve bacak bölümlerinde pürüzleriniz varsa yağ bakımının bu pürüzleri ortadan kaldıracağına emin olabilirsiniz.    


Vücut Yağlarının Faydaları

 

Vücut bakım yağları size bedenen ve ruhen rahatlama imkânı sunuyor. Haftada bir iki gün kendinizi şımartmak için yağların desteğini alarak tüm vücudunuza bakım yapabilir ve cildinizi rahatlatabilirsiniz. Gün boyunca yaptığınız görüşmeler, aktiviteler, yoğun stres, çevresel faktörler cildinizi yoruyor, zihninizi ise meşgul ediyor. Vücudunuzdaki stres yükünü ve cilt gözeneklerinizdeki yağı, ölü deriyi atmanın en sağlıklı yönü vücut yağlarını kullanmaktan geçiyor. Cildiniz yağı kolayca emeceğinden ilk kullanımdan itibaren yağın faydasını görebilirsiniz. Zamanla cildiniz daha yumuşak fakat sıkı hale gelir. Böylelikle zamana meydan okuyabilir ve kırışıklıkların önüne geçebilirsiniz. Vücudunuzdaki çatlak izleri, selülit, ölü deri, yağ tabakası, güneş lekeleri ve akne izleri uygulayacağınız yağ bakımlarıyla belli bir sürenin sonunda vücuttan atılabilir. Banyo rutininize yağları ekleyerek pratik bir vücut bakımı gerçekleştirebilirsiniz. Yağlarla birçok cilt problemini aşmanız yüksek bir olasılık. Dikkat etmeniz gereken şey cildinize uyumlu yağ seçmek olacaktır. Herhangi bir maddeye, bitkiye alerjiniz varsa yağların içeriğini kontrol ederek seçim yapmanız ideal olacaktır.  

 

Vücut Yağı Çeşitleri ve Kullanımı

 

Vücut ağının birçok farklı içeriği olduğunda çeşitleniyor. Meyve aromalı, çiçek aromalı, doğa esintili gibi farklı cilt yağları bulunuyor. Cildinizin neye ihtiyacı olduğuna karar vererek size en uygun yağ bakımından faydalanabilirsiniz. Yağların kullanımı oldukça basit ve etkilidir. Vücut yağlarını banyodan sonra nemli cildinize ellerinizle masaj yaparak, yedirerek kullanabileceğiniz gibi banyo suyunuza da karıştırabilirsiniz. Küveti su soldurup içine hoş kokulu yağlardan dökerek vücudunuzu rahatlatmak adeta bir terapi hissi veriyor. Bakım yağlarının en keyifli yönü hiç şüphesiz size gerçek anlamda dinlenmek için zaman bırakıyor olması. Yağların masaj etkisi bırakması stresin de dağılmasına yardımcı oluyor.

 

Vücut Yağı Fiyatları

 

Kuru, donuk, mat, elastikiyetini yitirmiş cildi dinlendiren, kolajen seviyesini artıran ve eski görüntüsüne kavuşturan vücut yağları, ciltte bebeksi bir etki bırakıyor. Oldukça uzun ömürlü bir kullanım sağlayan bakım yağlarının fiyatları ise fiyat performans kıyası yapıldığında makul seviyelerde diyebiliriz. Vücudunuza gereken özeni göstermek için web mağazamızdan farklı marka ve modellerde satışa sunulan yağları güvenle satın alabilirsiniz.