Multivitamin Yetişkin
₺74,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
Multivitamin Yetişkin
₺189,00 KDV Dahil
₺212,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Omega 3
₺109,00 KDV Dahil
₺129,00 KDV Dahil
Multivitamin Yetişkin
₺81,00 KDV Dahil
₺102,00 KDV Dahil
Multivitamin Yetişkin
₺159,00 KDV Dahil
₺185,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Besin Destekleri
₺169,90 KDV Dahil
₺409,90 KDV Dahil
%59 İndirim
%59İndirim
Ücretsiz Kargo
Multivitamin
₺149,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Yetişkin Multivitamini

Modern yaşamda aktif bir hayata sahip olan her bireyin isteği güne enerjik ve keyifli başlamaktır. Zira güne nasıl başlanılırsa gerisi öyle gelir. Ancak stresin, maddi kaygıların, kalabalığın, sorumlulukların her geçen gün arttığı yaşantımızda güne mutlu ya da enerjik uyanmak kendiliğinden pek mümkün değil. Yetişkin multivitamin destekleri tam da böyle bir döngüde hayatımıza adım atıyor. Vitamin ve mineral desteğinden yararlanan kişiler, hayat ne kadar yoğun olursa olsun günün temposuna yetişebildiklerini belirtiyor. Bu gücü sağlayan şey elbette vitamin ve minerallerdir. Uyandığımız andan itibaren hareket halindeyiz.

Yorgunluk çoğu zaman kalitesiz uyku sebebiyle gece başlıyor, uyandıktan ve tekrar uyuyana kadar devam ediyor. Yorgunluk ve bitkinlik düzensiz beslenme, yetersiz – kalitesiz uyku, stres, gürültü, zihin yorgunluğu ile birleştiğinde kronik hale gelebiliyor. Çoğu kişi bu süreçte vitamin ve mineral eksikliğini fark etmiyor, destek almadığı takdirde ise depresyona dahi sürüklenebiliyor. Uzmanlar yetişkinlerin de tıpkı gelişme çağındaki çocuklarda olduğu gibi folik asit, vitamin, mineral desteğine ihtiyaç duyduğunu belirtiyor. Vücut gereksinim duyduğu şeylerden mahrum kaldığında ve herhangi bir çabayla karşılaşmadığında kendini bırakıyor, kişi zihnen kısır bir döngüye giriyor.

Multivitaminler içeriğinde günlük gereksinim duyulan vitaminleri, yağ asitlerini, mineralleri ve beta karoten gibi önemli maddeleri barındırıyor. Her gün önerilen dozda multivitamin kullanmak kısa sürede dahi yaşam kalitesinde olumlu değişimlere neden oluyor. Uzmanlar, multivitamin desteğinin eser miktarda kullanılması halinde gerekli ve yararlı olduğunu vurgulaması yetişkinler arasında multivitamin takviyelerinin yaygınlaşmasına zemin hazırlamıştır. Multivitaminler sayesinde iş, eğitim, ev, aile ve sosyal yaşam çok daha verimli hale ulaşabiliyor.

Yetişkinlerde Multivitamin Kullanımının Faydaları

Yetişkinlerin bebekler, çocuklar kadar multivitamin desteğine ihtiyacı olduğu uzmanların hemfikir olduğu bir konudur. Yetişkin multivitaminler kullandıkça kendini daha iyi hissetmeye başlar. Vitamin eksikliğinde kronik yorgunluk, baş ağrısı, halsizlik, iştah kaybı, ani kilo artışı, obezite, uykusuzluk, erken yaşlanma, cilt yaraları, cilt dökülmeleri, saç kayıpları, saçta erken beyazlama, stres, depresyon, kaygı bozukluğu, bağırsak tembelliği, kabızlık, mide rahatsızlıkları, kas ve eklem ağrıları gibi onlarca farklı rahatsızlık ortaya çıkar. Üstelik kişinin bağışıklık sistemi zayıfladığı için çok sık hastalanır ve daha dayanıksız hale gelir. Uzmanlar gerektiğinde yetişkinlerin multivitamin kullanması gerektiğini ısrarla vurgulamaktadır. Vitamin ve mineral eksikliği ileri seviyelere ulaşması ciddi hastalıklara zemin hazırlar. Basit bir multivitamin takviyesi ile çözebileceğiniz sorunların büyümesine izin vermemek atılacak en sağlıklı adımdır.

Yetişkin Multivitamin Fiyatları

Yetişkinler multivitamin desteğini her gün ilaç yutar gibi çok basit şekilde alabilir. Genellikle sabahları ya da gün içerisinde bir – iki dozdan oluşan multivitamin desteği, gün boyu sağlıklı, enerjik olmaya yardımcı olur. Yetişkin multivitamin fiyatları sanılanın aksine Vitamin Kozmetik farkıyla oldukça ekonomik! Vitamin Kozmetik’ten 7/24 gereksinim duyduğunuz multivitamini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.