Leke Bakımı
₺332,55 KDV Dahil
₺369,50 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Makyaj
Tükendi
₺478,80 KDV Dahil
₺684,00 KDV Dahil
Yüz için Güneş Koruyucular
Tükendi
₺419,00 KDV Dahil
₺529,00 KDV Dahil
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 

Yüz İçin Güneş Koruyucular

 

Yaz mevsimi ışıltısıyla, yüksek enerjisiyle ve uzun deniz tatiliyle eşsiz bir dönem olsa da güneşin tepede en sıcak haliyle durması faydalı olduğu kadar zararlı da. Cildiniz, yaz boyunca güneşin yakıcı etkisine doğrudan maruz kalarak zarar görmeye başlıyor. Güneş koruyucu ürünler kullanmak güneş ışınlarının etkisini zayıflatıyor ancak vücut ve yüz bölgesi için aynı ürünü kullanmak kalıcı bir koruma sağlayamayabiliyor. Uzmanlar da bu detayı önemsediğinden yüz için güneş kremi formülleri geliştiriyor. Güneşin ışıltısı yüzünüzü aydınlatırken zarar görmemeniz için özel geliştirilmiş şahane koruyucu kremler bulunuyor. Güneşin cildinize ciddi zararlar verebileceğini ve sizi vaktinden önce yaşlılık sürecine sokacağını bilmelisiniz. Cilt yoğun güneşe maruz kaldıkça yıpranıyor, kolajen seviyesini kaybederek kırışmaya başlıyor. Güneş kremleri kullanarak bu riskleri ortadan kaldırmak ya da etkilerini yavaşlatmak mümkündür.  


Yüz Güneş Kreminin Önemi

 

Yüz güneş kremi, basit bir krem olmaktan çok öte bir şey. Yüzünüzde kullanacağınız güneş kremini çok dikkatli seçmeniz halinde erken yaşlanmayı önleyebilir ve ilerleyen yaşlarda bile genç ve enerjik bir cilde sahip olabilirsiniz. Genç kalmanın sırlarından kabul edilen güneş koruyucu krem, cildinizi sadece güneşten korumuyor aynı zamanda nemli kalmasını sağlıyor. Güneş ışınlarının en faydalı olduğu saatler sabah ve akşamüstü saatleridir, bu zaman dilimlerinde dahi güneşte fazla kalmak zarar verici olabiliyor. Güneş kremlerinin koruma faktörü güneşin zararlı ışınlarından göreceğiniz zararın derecesini düşürür ya da tamamen ortadan kaldırır. Bu yüzden yüzünüzde kullanacağınız kremlerin ideal faktöre sahip olduğundan emin olmalısınız. Yanlış ürün kullanmak ya da hiç korunmamak ne yazık ki cilt kanseri riskini yükselttiğinden, yüz güneş kreminizi çok dikkatli seçmelisiniz.


Yüz için Güneş Kreminin Kullanımı

 

Güneş ışınlarına savaş açan, cilde kalkan oluşturan güneş bakım ürünlerini kullanmak epeyce pratik. Güneşe çıkmadan yarım saat önce yüzünüze homojen şekilde kreminizi sürebilirsiniz. Dışarıda kalacağınız süreye bağlı olarak kreminizi iki saatte bir yenilemelisiniz. Eğer çok hassas bir cilde sahipseniz bu süre daha da kısa olabilir. Cildinizin güneşin odak noktasında olduğunu unutmayın ve yüzünüzle birlikte boyun ve dekolte bölümünüze de yüksek koruma sağlayan güneş kremlerinizden sürün. Böylelikle görüntünüzde renk eşitsizliği olmaz, yaşlılık belirtilerinin başladığı boyun ve dekolte bölümünüzü koruma altına alabilirsiniz. Ten renginize, ten yapınıza ve hassasiyetinize bağlı olarak farklı koruma faktörlerine, içeriğe sahip güneş ürünleri seçebilirsiniz.

 

Yüz Güneş Kremlerinin Fiyatları

 

Yüz ve vücut güneş koruyucuları, güneşin zararlı ışınlarına karşı güçlü bir savunma oluşturuyor. Düzenli krem desteği ile yanmadan, renk değiştirmeden ve güneş lekesine sahip olmadan mevsim değiştirebilirsiniz. Elbette bu noktada güneş kremlerinizi kışın da kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız. Web mağazamızda birbirinden güçlü birçok koruyucu ürün bulunuyor. Yıl boyunca kullanabileceğiniz ürünleri, güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.