Zade Vital

Zade Vital, ülkemizin verimli topraklarında yetişen tohumların özel formüller ile birleşerek takviye edici gıdaların üretilmesini gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır geliştirdiği formüller ile üretilen gıda takviyeleri 60’dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Doğallığın öncelik olduğu ürünlerin her aşamasında eczacı ve uzman doktorların danışmanlığından faydalanılmaktadır.

Sağlıklı bir vücut ve mutlu bir yaşam için öncelik her zaman sağlıklı bir beslenme olmalıdır. Tabi ki beslenme ne kadar düzenli ve doğru olsa da farklı nedenler ile vücutta vitamin ve mineral eksikliği olabilir. Eksiklikler sonucunda ise beklenmeyen rahatsızlıklar olabilir. Bu durumu önlemek için ek gıda takviyeleri kullanmak gerekmektedir.

Zade Vital Multivitamin Ne İşe Yarar?

Zade Vital Multivitamin, GMP standartlarında üretimi gerçekleştirilen, Helal ve Koşer sertifikasına sahip bir takviyedir.

  • Bağışıklık sisteminin normal bir şekilde ilerlemesini destekler.
  • Kronik yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına yardımcı olur.
  • Vücutta demir emilimini destekler.
  • Cildin korunmasında etkili rol alır.
  • Kan oluşumunu destekler.
  • Kemiklerin korunmasına yardımcı olur ve bağ dokusu oluşumuna katkı sağlar.
  • Tırnakların sağlıklı olmasına yardımcı olur.

Zade Vital D3+K2 Ne İşe Yarar?

Zade Vital D3+K2 vitamini, doğal forma sahip kaliteli bir gıda takviyesidir. Vücudumuzun karşılayamadığı vitamin ve minerallerin eksikliğinde gıda takviyesi kullanılmaktadır. Kemik sağlığı, cilt ve saçlarda eksik olan vitamin ve mineraller, beyin ve kalp sağlığı, yaşlanmayı geciktirmek ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için web sitemizi inceleyerek en uygun takviyeyi hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Vücutta ortaya çıkan eksiklikler öncesinde uzman bir doktora danışabilirsiniz. Eksikliğinizin olduğu vitamin ya da mineraller doğrultusunda en uygun takviyeyi tercih edebilirsiniz.

Zade Vital Fiyatı

Gıda takviyeleri kullanımında düzenli olmaya özen gösterilmelidir. Vitamin ve mineral eksikliklerinde kullanılacak olan takviyelerin etkisi bir süre sonra görülmektedir. Etki edeceği süre kişiden kişiye ve eksikliklere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle tek kutuda tedavi süreci bitmeyebilir. Kendinize ve vücuduna en uygun ürünleri seçerek bu süreyi kısa tutabilirsiniz. Ancak gıda takviyeleri günlük hayatta kullanılması gereken önemli ürünlerdir. Web sayfamızdan ihtiyacınıza uygun ürünleri inceleyebilir ve hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.   

 

Kenevir Yağı
Tükendi
₺54,65 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim