Zade Vital Antep Fıstığı Yağı 50 ml
Zade Vital Antep Fıstığı Yağı 50 ml

Zade Vital Antep Fıstığı Yağı 50 Ml

5,00
Marka : ZADE VITAL
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺39,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺32,43(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 01/2022
KAMPANYA
  • Ürün menşei Türkiye
  • Bu ürün etken içeriği Antep Fıstığı Yağı dir.
  • Günde 1-2 tatlı kaşığı kullanılması tavsiye edilir, ihtiyaç halinde dahili olarak deriye ince bir tabaka halinde sürülebilir.
  • Bu bir Kalp Damar Sağlığı kategorisi ürünüdür.
  • Bu ürün sıvı formundadır ve paket içinde 50 ml içerir.

ADET

Artır Azalt

Zade Vital Antep Fıstığı Yağı 50 Ml İçeriği

Etken Maddeler 1 Şişe İçeriği
Antep Fıstığı Yağı 50 ml

İçindekiler: Şişe içerisinde 50 ml Antep fıstığı yağı bulunur. içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Zade Vital Antep Fıstığı Yağı 50 Ml Nedir?

Zade Vital Antep Fıstığı Yağı, Antep fıstığı yağı, A ve E vitaminleri ihtiva eden, “soğuk pres” yöntemiyle üretilen hoş kokulu bitkisel bir yağdır. Antep fıstığı yağı cilde sürüldüğünde hızla emilim gösterebilen yağlardan biridir. Zade Vital Antep Fıstığı Yağı, yüksek oranda esansiyel doymamış yağ asitleri içermektedir. Diyette doymuş yağların doy-mamış yağlarla yer değiştirmesi normal kan kolesterol düzeyinin korunmasına katkıda bulunur.

Zade Vital Antep Fıstığı Yağı 50 Ml Etken Maddeleri ve Görevleri

Antep fıstığı yağı, oldukça besleyicidir ve mutfak ortamında soslarda kullanılabilir. Bir çalışmaya göre Antep fıstığı yağının bedende inflamasyonlarını azaltmaya yardımcı olabileceği söyleniyor. Antioksidandır, E vitaminin varlığı bu yağı özel kılıyor ve diğer daha az vitaminli ya da vitaminsiz yağlara oranla daha güvenli hale getiriyor. E vitamini oldukça güçlü bir antioksidandır, karoten bileşenler ve klorofil de bu antioksidana destekte bulunabilir. Ağrı kesici özelliği de barındıran Antep fıstığı, aynı zamanda antiseptiktir ve yaralardaki mikrop oluşumunu engeller. Aynı zamanda yemeklere de katabileceğiniz bir yağ türü. Limon ile karıştırılıp salatalara katabilir, hamur işlerinde yemiş aroması vermek için kullanılabilir, tavuk tariflerinde tat katmak için kullanılabilir. Cilde de sürülebilen bu yağ, cildi nemlendirir ve ihtiyacı olan bakım ve vitaminleri sağlar. Cildi besler ve diri görünmesini sağlar.

Zade Vital Antep Fıstığı Yağı 50 Ml Özellikleri

  • Vücudumuzun üretemediği ve dışarıdan almamız gereken maddeler esansiyel (elzem) olarak tanımlanmaktadırlar. Tohum-larda yüksek oranda esansiyel yağ asitleri (omega 3, omega 9) bulunmaktadır. Cold press yöntemi ile elde edilen ürünlerde herhangi bir bir ısıl işlem ve kimyasal madde uygulaması olmadığı için tohumlarda bulunan esansiyel yağ asitleri doğal olarak ürüne geçebilmektedir.
  • %89 oranında doymamış yağ asitleri içeriği
  • Cold press yöntemi ile üretim
  • Hijyenik cam şişede paketleme
  • 17 farklı kalite yönetim sistemi ve sertifikasına sahip Zade Vital tesislerinde üretilmiştir.

 

Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim