Zade Vital Balık Yağı Şurubu 200 ml / Çilek Aromalı
      

        (016301)
Zade Vital Balık Yağı Şurubu 200 ml / Çilek Aromalı
      

        (016301)

Zade Vital Balık Yağı Şurubu 200 Ml / Çilek Aromalı

5,00
Marka : ZADE VITAL
İndirim Oranı : %53 İndirim
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺41,97(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 11/2021
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün etken içeriği Omega-3 Çocuk dir.
 • Günde; 2-4 yaş grubu için 2.5 ml, 5 yaş üzeri için 5 ml kullanılması tavsiye edilir.
 • Bu bir Beyin, Hafıza ve Konsantrasyon kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün sıvı formundadır ve kutu içeriğinde 200 ml bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Zade Vital Balık Yağı Şurubu 200 Ml / Çilek Aromalı İçeriği

Etken Maddeler 1 Kapsül İçeriği
Badem Yağı 10 ml

İçindekler: Cam şişe içerisinde aromalı balık yağı bulunur. Kapsül ve kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 25.12.2018- 005202

Zade Vital Balık Yağı Şurubu 200 Ml / Çilek Aromalı Nedir?

Adından da anlaşılabileceği gibi balığın yağından elde edilen ve içeriğinde Omega-3 yağ asiti yönünden oldukça zengindir. Her mevsimde balık bulunmasa da Omega-3 vücut için oldukça gerekli bir asittir ve takviye olarak alınması tavsiye edilir.

Zade Vital Balık Yağı Şurubu 200 Ml / Çilek Aromalı Etken Maddeleri ve Görevleri

Omega-3 bir çok faydası bulunan bir asittir. Balık sanıldığının aksine oldukça yaralı bir besindir. Omega-3 gibi vücudun ihtiyaç duyduğu bir çok vitamin, mineral ve desteği içinde bulundurur. Omega-3 eksikliği bir çok rahatsızlığa neden olur, yokluğunda ise unutkanlık, kafa karışıklığı gibi belirtileri görülebilir. Omega-3 takviyeleri kandaki trigliserit seviyesini önemli ölçüde azaltabilir. Karaciğerde oluşan aşırı yağlardan kurtulmaya yardımcı olabilir. Balık yağı olarak da bilinen Omega-3 depresyon ve anksiyete belirtilerini azaltabilir. Omega-3'ler romatoid artrit gibi çeşitli otoimmün hastalıkların semptomlarını azaltabilir. Menstürel ağrıyı azaltmada da oldukça etkilidirler. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan çocukların daha dengeli olmasını destekler. Astım hastalıklarına karşı vücudu desteklediği görülebilir. Bebek gelişimi noktasında anneye ve bebeğe destekçidir, sağlıklı büyümesinde ve sinir sistemi gelişiminde önemli bir takviyedir. Düzenli şekilde omega-3 alınımı Alzheimer hastalığı gibi hastalıkların belirtilerini ve başlamasını geciktirebilir.

Zade Vital Balık Yağı Şurubu 200 Ml / Çilek Aromalı Özellikleri

Balık yağı, Omega-3 yağ asiti yönünden oldukça zengindir. Balık tüketmekle de vücuda alınabilir olsa da her mevsimde balık bulunmaması, pişirme zorluğu gibi faktörlerden ötürü takviye olarak alınabilir. Kokusuz olan kapsüllerle vücudun ihtiyacı olan omega-3 yağ asidini rahatlıkla alabilirsiniz.

Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim