Benzer Ürünler
Zade Vital Co-Q10 & Omega 3 Balık Yağı 30 Kapsül D3 Kapsül Hediyeli
Zade Vital Co-Q10 & Omega 3 Balık Yağı 30 Kapsül D3 Kapsül Hediyeli

Zade Vital Co-Q10 & Omega 3 Balık Yağı 30 Kapsül D3 Kapsül Hediyeli

5,00
Marka : ZADE VITAL
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺125,10(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 11/2021
KAMPANYA
  • Ürün menşei Türkiye
  • Bu ürün etken içeriği Omega-3, Koenzim Q10, dır.
  • Günde 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.
  • Bu bir Kemik ve Eklem Sağlığı kategorisi ürünüdür.
  • Bu ürün kapsül formundadır ve kutu içeriğinde 30 adet kapsül bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Zade Vital Co-Q10 & Omega-3 Balık Yağı 30 Kapsül ve D3 Kapsül İçeriği

Etken Maddeler 1 Kapsül İçeriği
Omega-3 Balık Yağı 900 mg
Koenzim Q10 100 mg
D3 Vitamini  

İçindekler: Her kapsül içeriğinde Bir pakette 30 adet kapsül bulunur. Her kapsül içeriğinde Omega-3 balık yağı, Koenzim Q10 bulunur. Diğer üründe ise D3 bulunur. Kapsül ve kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası:  25.12.2018- 005202

Zade Vital Co-Q10 & Omega 3 Balık Yağı 30 Kapsül ve D3 Kapsül Nedir?

Adından da anlaşılabileceği gibi balığın yağından elde edilen ve içeriğinde Omega-3 yağ asiti yönünden oldukça zengindir. Her mevsimde balık bulunmasa da Omega-3 vücut için oldukça gerekli bir asittir ve takviye olarak alınması tavsiye edilir. Co-Q10 adında da bilinen koenzim Q10 hücrelerde enerji üretimine destek olan ve hücrelerde mitokondri de saklanan bir bileşiktir.

Zade Vital Co-Q10 & Omega 3 Balık Yağı 30 Kapsül ve D3 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Omega-3 bir çok faydası bulunan bir asittir. Omega-3 takviyeleri kandaki trigliserit seviyesini önemli ölçüde azaltabilir. Karaciğerde oluşan aşırı yağlardan kurtulmaya yardımcı olabilir. Balık yağı olarak da bilinen Omega-3 depresyon ve anksiyete belirtilerini azaltabilir. Omega-3'ler romatoid artrit gibi çeşitli otoimmün hastalıkların semptomlarını azaltabilir. Menstürel ağrıyı azaltmada da oldukça etkilidirler. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan çocukların daha dengeli olmasını destekler. Astım hastalıklarına karşı vücudu desteklediği görülebilir. Bebek gelişimi noktasında anneye ve bebeğe destekçidir, sağlıklı büyümesinde ve sinir sistemi gelişiminde önemli bir takviyedir. Düzenli şekilde omega-3 alınımı Alzheimer hastalığı gibi hastalıkların belirtilerini ve başlamasını geciktirebilir.

Coenzyme Q-10, hücrelerin içinde mitokondride bulunan bir bileşiktir ve enerji üretmeye yardımcı olur. Hücrenin bir yapıtaşı olan Mitokondri, vücutta enerji üretmekten sorumludur, bununla beraber hücreleri, oksidatif hasarlardan ve hastalıklara neden olan bakterilerden ve virüslerden korur. Coenzyme Q-10 vüdut içinde doğal olarak üretilen bir bileşiktir. Bununla birlikte dışardan takviye olarakta ihtiyaç duyulabilir.

Coenzyme Q-10 yaş ilerledikçe azalma eğilimi gösterebilir. Azlığında ise kalp yetmezliği, yüksek tansiyon, kalp krizi gibi hastalıkların görülmesini arttırabilir. Koenzim Q-10 kanser üzerinde etkileri umut vericidir. Kalp yetmezliği tedavisinde kullanılan ilaçlara ek olarak alındığında yan etkisi olan bacaklarda ödem rahatsızlığını azaltabildiği gözlemlenmiştir. Coenzyme Q-10 takviyesi alan hastaların, kötü kolesterol olarak bilinen LDL kolesterol seviyesinde 2 haftalık kullanımda oryalama %12.7 civarı azalma tespit edilmiştir.

D vitamini, bitkisel besinlerden D2, hayvanlardan besinlerde D3 şeklinde alınabilir. D vitamini, ruh halini düzeltmede destekçi olabilir bu yüzden depresyonu önlemede yardımcı olabilir. Kemik sağlığını; yapı taşı olan kalsiyumun düzenlenmesinde etkilidir. D vitamini seviyesi düşük olan çocuklar ve yetişkinlerde astım ve alerjik hastalıkların daha çok ortaya çıktığı görülmüştür. Sağlıklı hamilelik için gerekli bir vitamindir. Hücreler arasında iletişimi düzenlemeye yardımcı olduğu için kansere karşı vücudu destekler. Kan basıncını sağlıklı değerlerde olması için takviyede bulunur ve arter hasarını önlemede etkilidir.

Zade Vital Co-Q10 & Omega 3 Balık Yağı 30 Kapsül ve D3 Kapsül Özellikleri

  • Omega-3 yağ asiti, balık tüketmekle de vücuda alınabilir olsa da her mevsimde balık bulunmaması, pişirme zorluğu gibi faktörlerden ötürü takviye olarak alınabilir. Kokusuz olan kapsüllerle vücudun ihtiyacı olan omega-3 yağ asidini rahatlıkla alabilirsiniz
  • Koenzim Q10 adında da bilinen Co-Q10, hücreler için oldukça gerekli bir bileşiktir. Vücudun kendi ürettiği ama zamanla azalmasından dolayı, zaman içerisinde takviye ye ihtiyaç duyulabilir.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim